Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@propolis dobar duel. Bice cupavo izvuci pobjedu. 

 

Da,da ima dosta otvorenih kategorija i biće zanimljivo ispratiti još dva dana.

Povredi mi se opet Stjuart i ostadoh na jednom centru to bi moglo da me košta.

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Mile1 said:

Cestitke maksi i delgiju. Zasluzeno potpuno

 

 Hvala Mile. Cestitke i tebi i Wooku na dobroj i zanimljivoj borbi. Begli vam je top od kad je trejdovan, napravio je razliku.. 

 

 Sada protiv Selica. 

Link to comment
Share on other sites

Neizvesan dvoboj izmedju Pacera i mene. Gotovo sve kolone su otvorene i blizu jednakog skora.

 

Metiljavi Barnes je nasao bas protiv mene da vaskrsne i odigra (mozda) tekmu sezone.

 

Inace mi je Bazen fantazersko razocarenje sezone. Ocekivao sam da ce jako nabivati statse u mizernom Vasingtonu (25.939pts 6.786ast 3.001reb) i zbog toga draftovao. A On tezak raspad 16.5pts 3.4ast 1.9reb uz grozomorne procente suts.

Link to comment
Share on other sites

Sada protiv clutcha bice bas jako nategnut matchup do kraja i sada sledi onaj deo sezone gde vise nema prava na kiks a raspored jako tezak do kraja. Bice bas izazov sacuvati prvo mesto do kraja

Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2023 at 4:28 PM, delgado said:

Ako ima 18 clanova, onda je ok da ispadaju 4

Plejaut sam i ranije pominjao kao zanimljivo resenje, medjutim obzirom da je draft za nekoliko sati, nece stici svi da se izjasne

 

@Igor_

Nije bilo nekog izjašnjavanja tako da bi bilo regularno da ispadnu 4 iz regularnog dela.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

 

@Igor_

Nije bilo nekog izjašnjavanja tako da bi bilo regularno da ispadnu 4 iz regularnog dela.

 

Kako god, svakako tesko cu izbeci ispadanje. Ali mi nema logike da 4 ispadaju. 

Nikad nije bilo da 4 iz C ulaze. 

 

Onda valjda iz A ispadaju 5? 

Link to comment
Share on other sites

Edit sveee

 

 

Trebalo bi biti kao prošle sezone, a to je:

 

Prvi iz regularnog dela i trojica najbolje plasiranih iz PO idu u A ligu

 

Poslednje tri ekipe iz regularnog dela ispadaju.

 

 

Edited by propolis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2023 at 3:48 PM, Lmx said:

info:  u B sledece sezone iz C prelaze 4 na osnovu broja prijavljenih.

 

On 10/22/2023 at 4:28 PM, delgado said:

Ako ima 18 clanova, onda je ok da ispadaju 4

Plejaut sam i ranije pominjao kao zanimljivo resenje, medjutim obzirom da je draft za nekoliko sati, nece stici svi da se izjasne

 

1 hour ago, Igor_ said:

Kako god, svakako tesko cu izbeci ispadanje. Ali mi nema logike da 4 ispadaju. 

Nikad nije bilo da 4 iz C ulaze. 

 

Onda valjda iz A ispadaju 5? 

 

Valjda se broj ekipa koje ispadaju odredjuje na osnovu broja igraca u ligi ispod.

 

Ajde da nije bilo reci o ovome, post je na prvoj strani i niko se nije usprotivio.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lmx said:

 

 

 

Valjda se broj ekipa koje ispadaju odredjuje na osnovu broja igraca u ligi ispod.

 

Ajde da nije bilo reci o ovome, post je na prvoj strani i niko se nije usprotivio.

 

 

 

 

Ja sam vec jednom pitao koliko ispada odma posle drafta i dobio sam 0 odgovora.

Neka ispadne 4 kao da je bitno. 

Samo je logicno onda i da 5 ide u A ligu, ako je po broju ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Ja sam vec jednom pitao koliko ispada odma posle drafta i dobio sam 0 odgovora.

Neka ispadne 4 kao da je bitno. 

Samo je logicno onda i da 5 ide u A ligu, ako je po broju ekipa. 

 

10-12 2 ekipe

14-16 3 ekipe

18-20 4 ekipe

 

Ne znam s kim sa se dopisivao u vezi ove teme, ali ovo je bio neki zakljucak.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lmx said:

 

 

 

Valjda se broj ekipa koje ispadaju odredjuje na osnovu broja igraca u ligi ispod.

 

Ajde da nije bilo reci o ovome, post je na prvoj strani i niko se nije usprotivio.

 

 

 

 

 

Da, bilo je reči, ali isto tako nikakvih potvrda.

Takodje veliki propust jeste nemenjanje ekipe,podešavanje ekipe za kolo, Radnicki Svilajnac od strane admina iako je rekao da će to učiniti. 

Moj predlog je bio da se ekipa izbaci i izbrišu rezultati kako bi liga bila regularna,a ovako će samo neke ekipe imati prednost i dolazimo do neregularnosti lige.

 

Zanimljivost: nakon moje rekacije admin je podesio ekipu Radnickog kako treba  i to za kolo kada sam ja igrao protiv te ekipe, pre i posle je nije menjao 🤣🤣🤣

Pouka: ćuti konju jedan 🙈🙉🙊

 

Rekao bih da su admini liga debelo zakazali ove godine.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Pobeda protiv Selica 9-3-1, FG na mravlji qratz, .4563 > .4560 za nas ;D  Odlucilo ubacivanje Reeda da bude ubedljiva pobeda, hvala Joelu Embidu za gospoCki potez i odmaranje.. Dobar potez benchovanja Reeda posto bi sa njegovih 3/7 izgubili tu kategoriju.

 

EDIT: Ne postoji opcija da se izbrisu rezultati sa njim, tako da ce ostati do kraja. Zamolio sam bio coveka da namesta tim, rekao mi je da je namestio za ceo decembar... jedina opcija da zadovolji sve je da se obrisu svi rezultati sa njim, sto ne moze, tako da se u ovom trenutku neko smisleno resenje ne moze naci.

 

 Ja se ne slazem da sam zakazao kao LM (Lavrnja se nije oglasio nijednom) -- niko drugi nije ni hteo da skupi ljude pred draft niti da bude komesar, a ove situacije sa inaktivnim igracima su se uvek dogadjale i tu je nemoguce postupiti pravedno i vec su se desavale X puta, niko do sada nije izbacen. Ne znam kako je tako tesko namestati igrace, ne mogu da shvatim. 

 

@propolis Rekao bih da si sam sebe ukopao trejdovima, daleko vise nego sto ce te kostati par kategorija sa Svilajncom.

 

Ako nisam dobar, rado cu da ustupnim duznost nekom sledece sezone. 

 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...