Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

6 hours ago, Dovla said:

Eto i mene da se javim.. regularka prošla lagano po očekivanjima, a sada ide trnovit put ka tituli. 

 

Prvi na redu @Malkolm Brogdon, sretno druže, Luka samo dve tekme, tu je ta neka prilika 😇

@Kurc Emuchelo je arhitekta naseg uspeha, ja ovde sluzim kao moralna podrska i da malo trolujem Grofa po temi.

 

Ako nekako i ovo dobijemo siguran sam da osvajamo, posto ce znaciti da je univerzum na nasoj strani. Srecno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napisem na kraju one tamo prosle sedmice, kako je Naz Rid dao vestacko disanje mojim plejof nadama sa onom partijom protiv Lejkersa. Posto je delovalo kako bih ispao u 1. rundi protiv koga god, zbog uzasnog rasporeda. Medjutim skoro citava ekipa je odigrala izuzetno prethodnu sedmicu, tako da vise nisam siguran. Ali ipak je raspored bio uzasan, uz samo po 2 meca Lebrona i Rida.
Problem je sto ce to biti jako tesko ponoviti. 😅

Srecno mojim protivnicima i svim preostalim cetvrtfinalistima. I neka bolji pobedi. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Četvrtfinala su baš bila dosadna i jednosmerna.

 

Za Boru i Dovlu se nije sumnjalo da prolaze dalje, ali i ostala dva duela su bila izvesna već od srede.

 

Trip je tu ubedljivo najslabiji polufinalista, pa zatim Dream Catcher.

 

Mislim da će finale igrati Boro i Dovla, šta će tu biti, zavisi od zdravlja i sreće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Sa kakvim smo sastavom izasli dobro smo se i pobili.

Generalno sam zadovoljan sezonom, s obzirom na to da smo bili zdravi možda jednu nedelju ukupno. Srećno ostalima (pogotovo gospodinu autsajderu), mi ćemo se šibat za 5. mesto koliko može. 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Boro odbranio titulu.

 

Imao je baš dosta sreće sa ovim staklenjacima. AD baš u ovoj sezoni igra najveći broj utakmica u regularci u svojoj karijeri. Branson je bila bomba iz treće runde, 28 ppg uz 7 asista. Kapela isporučio svoje.

 

Imao je fine ubode sa Džejlen Džonsonom i Majls Bridžisom, oni su bili taj tas na vagi da Boroje protutnja sezonom i ja ne pamtim da je ijedan tim bio daleko od svih kao ove. Dovla je mogao da iznenadi sa Lukom i Durenom, ali ipak nije imao dovoljno dobru dubinu da parira.

 

U svakom slučaju, titula je i više nego zaslužena.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke pobedniku, potpuno zasluženo je izdominirao ovu sezonu. Malo više sreće u finalu mi je falilo, ali dobro, sve u svemu jako dobra sezona je iza nas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...