Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, The_Big_S said:

… i normalno na kraju- ništa

 

da nastavim u duhu svezijih postova: kada budemo shvatili da je kontinuitet = prioritet, i politicari ce bataliti svoje shortcut manevre, zvali se oni covic ili xy drugi.

 

vreme je da se, ako je to ikako moguce, edukujemo basketaski, posto brza resenja ndmaju toliko veze sa dobrim radom, koliko sa srecom / nesrecom.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

El ja to dobro razumem ovu budalu koja je kao iz kluba, da je Duško, između ostalog, popio nogu jer je loše selektirao tim

 

GAQ_MBaW0AAhYKo?format=jpg&name=small

 

a onda je doveded novi trener, dat mu isti tim, nema doselekcije i očekuju se rezultati?

 

:lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

 

Ako je i od čoveka koji je u Kraljice Ane košarci 50 godina, mnogo je. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Pisao sam vec da sam siguran da bi Covic bio drugaciji (hteo ne hteo) da su navijaci drugaciji

 

Covic je preslikan AV

 

Apsolutno. Bravo.

 

Nema razloga da bude drugačiji kada masa mandrila može da pljuje cigane koji izlaze ranije sa tekme ali 10 goidna ne sme reč da kaže za Čovića.


Da mu dežurni sa šipke jednom povede navijanje Uprava napolje ili izbaci transparent Nebojša Čović - žuti karton ili se ostatak mase uskomeša pa krene Čoviću odlazi, da vidiš kako bi se ponašao drugačije jer zna da stolica u koje je uvalio dupe lako može da ode drugome. Ovako, što bi se cimao. 

 

Isto kao i vlast. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

El ja to dobro razumem ovu budalu koja je kao iz kluba, da je Duško, između ostalog, popio nogu jer je loše selektirao tim

 

GAQ_MBaW0AAhYKo?format=jpg&name=small

 

a onda je doveded novi trener, dat mu isti tim, nema doselekcije i očekuju se rezultati?

 

:lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

 

Ako je i od čoveka koji je u Kraljice Ane košarci 50 godina, mnogo je. 

Dusko popio otkaz zbog lose selekcije, Sfero zadovoljan sa istom i zato nema pojacanja 😂

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Apsolutno. Bravo.

 

Nema razloga da bude drugačiji kada masa mandrila može da pljuje cigane koji izlaze ranije sa tekme ali 10 goidna ne sme reč da kaže za Čovića.


Da mu dežurni sa šipke jednom povede navijanje Uprava napolje ili izbaci transparent Nebojša Čović - žuti karton ili se ostatak mase uskomeša pa krene Čoviću odlazi, da vidiš kako bi se ponašao drugačije jer zna da stolica u koje je uvalio dupe lako može da ode drugome. Ovako, što bi se cimao. 

 

Isto kao i vlast. 

On na najskuplji tim komšija u istoriji naše košarke, sa najskupljim trenerom u istoriji naše košarke, odgovori sa Vladom Jo, Bentilom, Holandom, Raduletom, trogodišnjim ugovorom sa kumčetom, koji te pare nigde ne bi dobio itd.. i na kraju doselekcijom spuca para koliko i komšije, i normalno ne uradimo ništa.. 

Ali zato nam na sva zvona objašnjavaju da je sezona bila uspešna sa 2 trofeja… 

Na sve to mi pričamo o kontinuitetu i očekujemo razumevanje od navijača?! 🤔🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, NMX said:

 

Apsolutno. Bravo.

 

Nema razloga da bude drugačiji kada masa mandrila može da pljuje cigane koji izlaze ranije sa tekme ali 10 goidna ne sme reč da kaže za Čovića.


Da mu dežurni sa šipke jednom povede navijanje Uprava napolje ili izbaci transparent Nebojša Čović - žuti karton ili se ostatak mase uskomeša pa krene Čoviću odlazi, da vidiš kako bi se ponašao drugačije jer zna da stolica u koje je uvalio dupe lako može da ode drugome. Ovako, što bi se cimao. 

 

Isto kao i vlast. 

Mi pre svega treba da priznamo da nemamo odredjeno navijacko jezgro koje ce biti nad glavom uprave KK i cija ce rec imati tezinu. Pocevsi od navijacke grupe koja ne dolazi na Aba ligu, a na EL dolazi cisto da ispostuje. Kada su imali problem sa Omicem povukli su se, sto na primer ne bi nikada bio slucaj u FK gde stopiraju transfere koji im smetaju. S toga mi ni nije jasno zasto se ocekuje od grupe da bilo sta konkretno uradi, po meni to ni nije korektno jer na 80% utakmica tokom sezone ni ne dodju u halu. Sto se tice ostalih navijaca van grupe, mrsavo je to realno. Mislim da velika vecina ljudi koji veceras budu na utakmici ni ne zna kad i sa kim igramo Aba ligu za vikend, niti ce to gledati. Tu su zbog trenutnog hajpa. Realnost je onaj broj ljudi koji je dolazio prethodnih godina na Aba ligu protiv boranija protivnika, a ta brojka je bila bas tanka. Tako da ima istine u ovome sto pricas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Mi pre svega treba da priznamo da nemamo odredjeno navijacko jezgro koje ce biti nad glavom uprave KK i cija ce rec imati tezinu. 

 

da li je to zbog toga što je navijačko jezgro u fazonu imamo generalštab koji se dogovara direktno sa čovićem ili pandanima čovića u drugim sportovima?

 

tu je početak i kraj iluzije da su organizovani navijači zapravo i odista navijači. to što umeju lepo da pevaju i imaju scenografiju je stvar vežbe i finansiranja, kao i svaki posao a ne ljubavi prema klubu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče večerašnje utakmice, doćiće do jednog okretanja.

 

Ili okretanja Šabaza i ekipe i početka boljih igara ili okretanja obavezama u omiljenom takmičenju udbaša sa 50 godina u košarci.

 

Neka bude ovo prvo.

 

Nemamo drugu ekipu, jbg.

 

Ajmo momci!

  • Like 10
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

I ja se isto lozim i ako sam bas u bedaku (da se blago izrazim) sto se tice tima i generalno nase igre. Pomoci nema 😁

 

I ja sam pred tekmu bukvalno na max.

 

Prosto mi ne ide drugačije, da čekam utakmicu a da mislim da ćemo izgubiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...