Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Ali meni su nasi navijaci hit. Kako smo dosli od onoga da igraci suruju sa Covicem, pre svih Teo koji je dosao da dobije poslednji ugovor, kumic Nemanja, sns bot Lazic, Davidovac, Mitrovic...do toga da iste te zalimo jer taj isti Covic nece da im dovede pojacanja. Naravno, trebaju nam pojacanja, ali nekada je zaista tesko po mozak citati ovu temu.

Vise puta je receno, ja sam ponavljam tudje reci uz saglasnost, da ova tema moze da posluzi nekome sa psihologije kao materijal za diplomski rad 😂

 

Neverovatan je tok misli ljudi, i nula filtera pre nego sto se nesto izjavi. 
 

Bas ono, kamion govana, zelja, mrznje, ljubavi, samo sipajjjjj

 

Ali ima i gore, ja nisam na tviteru cesto, a pogotovo nisam tamo pratio teme oko kkcz, i kad sam prvi put letos pogledao sta sve tu ima, a i sada trenutno, pa to je tek za posmatranje. Gomila nekih naloga koji bukvalno jedino sto rade je najavljuju neka pojacanja, pale grejalice, stavljaju zagonetke… da li su to klinci od 15,16 godina ili stvarno odrasli ljudi bez privatnog zivota pojma nemam

Edited by bosMan_jr
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Vise puta je receno, ja sam ponavljam tudje reci uz saglasnost, da ova tema moze da posluzi nekome sa psihologije kao materijal za diplomski rad 😂

 

Neverovatan je tok misli ljudi, i nula filtera pre nego sto se nesto izjavi. 
 

Bas ono, kamion govana, zelja, mrznje, ljubavi, samo sipajjjjj

 

Ali ima i gore, ja nisam na tviteru cesto, a pogotovo nisam tamo pratio teme oko kkcz, i kad sam prvi put letos pogledao sta sve tu ima, a i sada trenutno, pa to je tek za posmatranje. Gomila nekih naloga koji bukvalno jedino sto rade je najavljuju neka pojacanja, pale grejalice, stavljaju zagonetke… da li su to klinci od 15,16 godina ili stvarno odrasli ljudi bez privatnog zivota pojma nemam

Nije isključeno da smo deo nekog eksperimenta.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Meni je Yago vec sada bolji od Dzonija Ivanovica, tj bolju sezonu igra nego sto je ovaj za one 2 zajedno...

Pritom i Yago je dosao sa svetskog prvenstva i na njemu se najmanje vidi posledica kao sto se vidi kod Tobija, Dede, Simona...

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, BojanaCZV said:

Mislim da nemamo ni novca previše,


Ovo je notorna glupost i samo random izgovor.

Zvezda itekako ima puno novca, ali ima nesposobnu upravu koja ne zna da iskoristi taj isti novac.

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dzoni iako nije dosao kao mator igrac, u momentu dolaska kod nas je vec bio poprilicno iskusan i gotov igrac. Dugo je on vec na regionalnoj sceni, za Buducnost je igrao jos u sezoni 2011/12 u EC. 7 sezona u EC i 1 u EL je imao kada nas je pojacao, uz to i skoro svake sezone u Buducnosti plej-of Aba lige. Yagu je ovo tek druga sezona u Evropi i igrac je koji treba jos mnogo da uci i da napreduje. Ja sam za sada zadovoljan sa ovim sto je pruzio i rekao bih da kao treci plej pruza znatno vise nego sto je Dzoni pruzao u toj ulozi. Tesko je trenutno proceniti njegov potencijal. Da li ce uspeti da postane prvi plej neke ekipe na EL nivou? Tesko je prognozirati, ali definitivno moze vise od treceg pleja kao sto je kod nas projektovan. Recimo ako bi uspeli da zadrzimo Topica kao prvog pleja za narednu sezonu, a Yago da bude drugi, uz Tea koji bi odigrao jos jednu sezonu kao mentor njima dvojici, to bi bilo lepo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Čočo u svojoj minus fazi😀

Pa ne znam da li postoji neko od naših da je u plus fazi trenutno. Jedino pozitivno u i oko tima su dobri rezultati poslednjih utakmica u EL. Gde se posle svake utakmice naš roster osipa od povreda a ništa se ne menja. Što bi jedna poznata muzička grupa rekla, sa malim izmenama,, stvarnost nam je siva a budućnost crna... ". 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Pa ne znam da li postoji neko od naših da je u plus fazi trenutno. Jedino pozitivno u i oko tima su dobri rezultati poslednjih utakmica u EL. Gde se posle svake utakmice naš roster osipa od povreda a ništa se ne menja. Što bi jedna poznata muzička grupa rekla, sa malim izmenama,, stvarnost nam je siva a budućnost crna... ". 

Jedino pozitivno su rezultati, a?

Pa to je bukvalno kao da nema nista pozitivno 😂

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Jedino pozitivno su rezultati, a?

Pa to je bukvalno kao da nema nista pozitivno 😂

Zato sam i naglasio,, poslednjih utakmica... ". Dovoljno o tome koliko nam dobro ide. I taman krene dobro, korak napred, dođe jedna povreda pa dva koraka nazad. I tako evo druga nedelja. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Pa ne znam da li postoji neko od naših da je u plus fazi trenutno. Jedino pozitivno u i oko tima su dobri rezultati poslednjih utakmica u EL. Gde se posle svake utakmice naš roster osipa od povreda a ništa se ne menja. Što bi jedna poznata muzička grupa rekla, sa malim izmenama,, stvarnost nam je siva a budućnost crna... ". 

Uvijek u + fazi👍

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

@DijametralnoSuprotan koliko je za vjerovati ovom? 

Do sada je omašio samo da će Tobi biti bivši još u novembru. Do sada je više pisao ko je bivši. Nikad nije izašao sa imenom ko dolazi. A nije bilo teško do sada pogoditi da će Kuzmić i Šabaz biti bivši i da nam neće doći Pengos, Holins i Gaj. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Do sada je omašio samo da će Tobi biti bivši još u novembru. Do sada je više pisao ko je bivši. Nikad nije izašao sa imenom ko dolazi. 

Da obrisem onda?

Vidim da je juce bas agresivno branio svoju tvrdnju da Higgins ne dolazi i da nije ni opcija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Da obrisem onda?

Vidim da je juce bas agresivno branio svoju tvrdnju da Higgins ne dolazi i da nije ni opcija.

Nemam pojma. Mislim da lupa kao i ostali na tviteru. Ali to je samo moje mišljenje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Da obrisem onda?

Vidim da je juce bas agresivno branio svoju tvrdnju da Higgins ne dolazi i da nije ni opcija.

Ovog abronošu prvi put vidim, al se dosta toga poklapa ... u kafani je bila ista priča, a kafana ne laže. :smiley2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nama trenutno vise znaci kvantitet nego kvalitet na poziciji beka.

Dakle, bolje je da dovedemo solidnog beka nego da cekamo da dovedemo neku klasu, koja trenutno i ne postoji na trzistu.

Nadam se da ce neko potpisati u naredna 2-3 dana, jer nemamo vremena za cekanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:

Nama trenutno vise znaci kvantitet nego kvalitet na poziciji beka.

Dakle, bolje je da dovedemo solidnog beka nego da cekamo da dovedemo neku klasu, koja trenutno i ne postoji na trzistu.

Nadam se da ce neko potpisati u naredna 2-3 dana, jer nemamo vremena za cekanje.

Kakva 2-3 dana, to je kasno. Ako na Baskoniju udarimo sa ovim rosterom, cemu da se nadamo?! Rastavice nas na proste cinioce

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zarco_srb said:

Kakva 2-3 dana, to je kasno. Ako na Baskoniju udarimo sa ovim rosterom, cemu da se nadamo?! Rastavice nas na proste cinioce


Ko god da dodje, nece biti u rosteru protiv Baskonije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Pogodio je dosta do sada, mislim da je za Tobija da odlazi promasio samo. Nadam se da je u pravu, kombo nam treba od avgusta. 

Promašio je i za Topića. Rekao je da neće se vraćati kod nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto nece?


Zato sto je danas subota a sledece kolo je vec u cetvrtak.

Cenim da zavisi sve od igraca do igraca, poslednje stvari koje se secam, Zizic jeste debitovao 3 dana nakon potpisa, ali evo npr Tomas jos nije debitovao za Asvel, a u ful formi je, igrao je u Spaniji.

Ne ocekujem od nase uprave da nadje igraca koji ce moci odmah da igra i ima uticaj. Morali bi da ga potpisu danas bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...