Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Smit bi bio neko racionalno rešenje u ovim okolnostima. Fizički je dobar, ima visinu i dosta mase. Donio bi defanzivno prisustvo. Napadački se njegova igra bazira na šutu za tri poena. Nije definitivno neki organizator igre, više je 1/2 igrač. Defanziva + šut za tri. Dobra je komparacija sa Voldenom. Sličan tip igrača i sličan kvalitet. Za EL košarku imaju kvalitet kao back-up opcije koje će da odrade 15-20 minuta. Smit bi kod nas uzimao minute na obje pozicije. Gledali bi ga kao plejmejkera uz Nedovića ili Hangu, ali i u petorkama sa Teom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Pangos jeste u padu ali prezivjecemo taj potpis ako se dovede krstena 4ka.

 

Pangos, Gillespie i neka kvalitetna 4ka i mozemo da igramo sa svakim

Ne treba da prezivljavamo, bauljamo po podu i noktima grebemo parket. Treba nam startni plej, upotrebljiv odmah, ne neko kome cemo po 234 put da ozivljavamo propalu karijeru. Teo je na maksimalnom broju obrtaja i morace minuti da mu se redukuju inace ce biti djavo kriv.

Ako je najbolja opcija Pengos koja je doatupna, ja bih probao Kalatesa da pokupim, komplementarniji je na ovaj roster , pogotovo posto ce vrv uskoro biti zavrsen Gaj. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasna logika oko Kyle Guy-a jos jedan neatleticni belac koji je alergican na odbranu i od napadackog repertoara ima samo sut za 3.

Sto kaze Dijametralni iznad jerino je logican uz jos jednog jako kvalitetnog pleja ako dodje, mada to nisu ni Pangos ni Kalates ali i ja bi pre ovog drugog u toj situaciji.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Ne treba da prezivljavamo, bauljamo po podu i noktima grebemo parket. Treba nam startni plej, upotrebljiv odmah, ne neko kome cemo po 234 put da ozivljavamo propalu karijeru. Teo je na maksimalnom broju obrtaja i morace minuti da mu se redukuju inace ce biti djavo kriv.

Ako je najbolja opcija Pengos koja je doatupna, ja bih probao Kalatesa da pokupim, komplementarniji je na ovaj roster , pogotovo posto ce vrv uskoro biti zavrsen Gaj. 

Otkud Calathes uopste u prici? Covjek kod Sarasa igra 25+ minuta konstantno, posebno jer je vec igrao u sistemu Sarasa pa mu je bas potreban ove sezone. 

 

Mi ne mozemo da nadjemo ozbiljnog no1 igraca sada u Evropi, jedino nesto preko bare pa da nas usere. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Otkud Calathes uopste u prici? Covjek kod Sarasa igra 25+ minuta konstantno, posebno jer je vec igrao u sistemu Sarasa pa mu je bas potreban ove sezone. 

 

Mi ne mozemo da nadjemo ozbiljnog no1 igraca sada u Evropi, jedino nesto preko bare pa da nas usere. 

Ja bi pre iso na rizik nego da sa Pengosom budemo sigurno usrani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po meni sve se crta za Evansa iz Zalgirisa, jer komsije sa potpisom Smita ispadaju iz price za njim.

 

Pengosu je po svim stranim medijima zelja da ide u Zalgiris.

 

Tako da se sve crta za Evansa kod nas, osim ako ne uleti recimo Fener u trku.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam što su svi ovde zapeli da nam treba startni plej. Mi startnog pleja i vođu imamo. Nama treba plej koji će ravnomerno da podeli minutažu i da da doprinos i pomogne ekipi dok je Teo na klupi. Stari Pengos bi se uklapao u to. Ovako sad ne bih rekao. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Meni samo nije jasna logika oko Kyle Guy-a jos jedan neatleticni belac koji je alergican na odbranu i od napadackog repertoara ima samo sut za 3.

Sto kaze Dijametralni iznad jerino je logican uz jos jednog jako kvalitetnog pleja ako dodje, mada to nisu ni Pangos ni Kalates ali i ja bi pre ovog drugog u toj situaciji.

 

Msm idealno bi bilo da mozemo Evansa, neku gistoliku cetvorku i na to bih preziveo Gaja koji sa Nedovicem prangija spolja. Uprava je kosarkaski nepismena. Bagzi i Dozet verovatno imaju nocne sesije NBA2K a Covic ga igra u realnom vremenu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Otkud Calathes uopste u prici? Covjek kod Sarasa igra 25+ minuta konstantno, posebno jer je vec igrao u sistemu Sarasa pa mu je bas potreban ove sezone. 

 

Mi ne mozemo da nadjemo ozbiljnog no1 igraca sada u Evropi, jedino nesto preko bare pa da nas usere. 

Pa nije Calates u prici, ali odavno kruzi ista da Fener zeli da ga se otarasi.To sto ga Saras trenutno koristi ne znaci nista. Koristimo i mi Yaga. Mogao bi tu da se ispipa puls ako je navodno jedina opcija Pengos. Ne gledamo preko bare i za nas nikad nije trziste otvoreno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Trenutno na EL tržištu je svakako najbolja opcija Evans. Ali kao što jednom rekoh, previše je to dobar i pametan potez da mogu poverovati da će ga naši dovesti. 

Hteli smo ga stvarno,ja prvo u tu pricu nisam verovao ali smo ga hteli,Zalgiris ni da cuje,pametan klub,jbg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Pa nije Calates u prici, ali odavno kruzi ista da Fener zeli da ga se otarasi.To sto ga Saras trenutno koristi ne znaci nista. Koristimo i mi Yaga. Mogao bi tu da se ispipa puls ako je navodno jedina opcija Pengos. Ne gledamo preko bare i za nas nikad nije trziste otvoreno. 

Prica za Calathesa je vezana za Itudisa.

On ne ide iz Fenera sada kada je Saras preuzeo Fener a na ljeto da posto ce se vratiti Neto a stize im i onaj mali Letonac plus Madar koji napreduje. 

 

Pangos se itekako moze iskoristiti te ako ga Sferopulos zeli onda ima jasan plan sa njim. Kao sto je čočo napisao, nije nam neophodna no1 opcija ali nam je potrebna pomoc a Pangos moze itekako pomoci Teu. Sa tim potpisom se moze igrati. 

 

Bez 4ke ne mozemo. Treba nam ako mislimo nesto uraditi ove sezone. To je potpis koji definise sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...