Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Meni se ovo mnogo svidja, ovakvu kosarku smo valjda svi prizeljkivali.  Prava napadacka, evo imamo 2 ofanzivno potentna pleja a ne mrtvog belca Vanilicu, centra koji puca trojka, igramo na koš više, pucamo trojke kao Golden State, dovodimo skupe El igrace. 

 

Pa i nije šteta ako ne budemo u 8, to sad nije imperativ kao sto je bio kad smo krvavili kolena. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je veća umetsnost izgubiti nego Alempije sta je izgubio pre neki dan u evrokupu

Dzoel mora da odigra svaku u odbrani kao juce da mu to postane standard a za napad ako bude blizu kao juce to je super, prikljucice se jos neko

Milosa ne bih komentarisao za mene nikad nece biti igrac zvezde i nece imati poštovanje kao igrač zvezde ,kao reprezentacije da.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wake in Fright said:

Prošle sezone je Vildoza često bio kritikovan zbog velikog broja izgubljenih lopti. Šabaz je trenutno još gori, na 5 utakmica u EL ima negativan odnos asistencija i izgubljenih lopti - 2.6/3.2.

 

Shabazz je toliko loš da nikakva statistika to ne može da prikaže. On je u istom onom modu sa priprema, kad smo mislili da ga mrzi da se cima.

 

Očigledno mu se ne igra košarka i nas doživljava kao neku Kinu, košarka bez briga i lagana para. I sa takvim ugovorom mi tu ne možemo ništa osim da se nadamo da će mu se opet zaigrati košarka.

 

Dok se to desi, ako se desi, sa dva čokera na pleju i kraterom na poziciji PF mi ćemo završiti našu avanturu u EL brže nego ikad.

Edited by Sector
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O Teodosiću.

Ušao je u igru u momentu kad se ekipa usrala i nije mogla da pogodi zicer. Spojio majstorski Bolombaja za ono kucanje i prvi naš koš, povezao igru, dobili smo na sigurnosti.

Odigrao vrhunski u trećoj četvrtini kao i ceo tim i ušao 5-6 minuta pred kraj kad su i Yago i Šabaz pogotovo izgubili konce organizacije.

Iznudio dva prekršaja koja niko ne spominje, a baš to nam je trebalo jer su u bonusu. 

U odbrani nije bio štetočina kao inače, primali smo poene preko njega, uvlačili su ga stalno u pik , ali je bio ok za njegove standarde.

Ovo što je uradio protiv Žalgirisa i Partizana, kako je okrenuo momentum je suvo blago . Moramo da rešimo druge stvari kako ne bi igrao previše i kako bi ostao na onom što mu je prava mera.

On će uvek imati i imao je tih nerezonskih šuteva, pokušaja atraktivnih asistencija i sa tim i njegovom odbranom se živi .

Ko je gledao utakmicu i ove i prethodne ,ali stvarno gledao zna da Teo na terenu nije problem, naprotiv.

Što se tiče stvari van terena to ne bih komentarisao jer ne znam.

Edited by Milos 3.14
  • Like 18
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Admiral said:

https://x.com/laki2112/status/1717631927421726752?s=46&t=JeUsqi_kmyqZv2fD9bkOoQ

 

4 sekunde je kasnio pas Jagu. 
Tacnije receno , nije hteo da mu doda.

 

sinoc dok sam citao komentare (identicne opisu videa), stekao sam utisak da yago stoji sam na trici dok teokratija ignorise situaciju, pokusavajuci da kreira nesto za sebe;

 

a ovde yago na 20cm od aut linije, jedan igrac na liniji dodavanja, jedan direktno ispred yaga, dok teu visi igrac na ledjima, tj pritiska loptu.

 

mislim, kapiram da je dovoljno sto je promasio ta bacanja na kraju kao razlog za useravanje tekme, nema potrebe za ovakvim izmisljotinama.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

sinoc dok sam citao komentare (identicne opisu videa), stekao sam utisak da yago stoji sam na trici dok teokratija ignorise situaciju, pokusavajuci da kreira nesto za sebe;

 

a ovde yago na 20cm od aut linije, jedan igrac na liniji dodavanja, jedan direktno ispred yaga, dok teu visi igrac na ledjima, tj pritiska loptu.

 

mislim, kapiram da je dovoljno sto je promasio ta bacanja na kraju kao razlog za useravanje tekme, nema potrebe za ovakvim izmisljotinama.

Lose smo uopste tu situaciju i zapoceli. Luka koji je otisao preduboko i Yago koji je ostao iza Tea. 

Ipak imao je Teo 1-2 sekunde da doda taj pas kada Yago prolazi pored ali vec kada je PJ krenuo ka Yagu taj pas je rizican. Svakako 12 sekundi do kraja je ostalo, pogodio oba bacanja tu. 

 

Meni je problematicnije kako je ZZ potrosio 5 sekundi u sledecem napadu, tu je trebala biti neka uigrana akcija mada pitanje je da li je i imamo jer kad pogledas postavku napada onda pomislis da je egal zavrsnica i nigdje ne zurimo. 

Zasto tada Rokas nije bio u igri pa i Tobey, Hanga to ne znam. Sta ce Bolomboy i Davidovac tu?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

27 minutes ago, Sector said:

 

Shabazz je toliko loš da nikakva statistika to ne može da prikaže. On je u istom onom modu sa priprema, kad smo mislili da ga mrzi da se cima.

 

Očigledno mu se ne igra košarka i nas doživljava kao neku Kinu, košarka bez briga i lagana para. I sa takvim ugovorom mi tu ne možemo ništa osim da se nadamo da će mu se opet zaigrati košarka.

 

 

 

Па и не доживљавао као Кину и лаку лову док види "газду" кретена како доводи буљук играча без икаквог концепта. Уствари сад има: до прошле године се нисмо палили на Ф8 а ове године је циљ Ф4, браво за др роботикееее!

 

п.с. изгледа да сам тешки Коштуница (пошто читам само пар топика редовно), ја сад тек примјетио да је Лаки трајно банован!? Ајде сторнирајте ту безвезну одлуку!

 

Link to comment
Share on other sites

Nakon prespavane noci glava se smirila i shvatio sam da bi nakon jucerasnje utakmice cak imali razloga i za zadovoljstvo (iako je naravno tesko biti zadovoljan posle izgubljenog derbija) da nemamo istoriju izgubljenih utakmica na slican nacin. Prvi sam sinoc popizdeo, mada neke stvari zadrzim za sebe i ne pisem ovde prvo sta mi padne na pamet (preporuka i za druge), ali uzimajuci u obzir da smo na jednom od tezih gostovanja sa trenerom koji je dosao pre 5 dana i bez 2 jako bitna igraca odigrali veoma dobru utakmicu vecim delom, onda zaista ne mogu nista drugo da kazem nego da novi trener ima podrsku od mene u nastavku sezone. Osim tih poslednjih nekoliko minuta gde smo sve zabrljali, ostatak meca je odigran solidno do odlicno, cak je u 3/4 delovalo da ih rutiniramo. Pa i taj uvod u utakmicu, jesmo bili malo pogubljeni, ali pozicije iz kojih smo promasivali suteve su bile za pozeleti. I jednostavno uprkos svim poteskocama koje trener i tim trenutno imaju mi smo sinoc izgledali kao dobra ekipa sa svega 9 igraca i improzivanim petorkama sa po 2 pleja i 2 centra na parketu. Defanzivno cak iznenadjujuce dobro, ofanzivno nismo imali problem da iskreiramo poene. Veci broj uzetih suteva za 3p ne treba uopste da cudi jer imamo dosta igraca kojima je to prva opcija u napadu i uopste ne oklevaju da uzimaju te suteve cim imaju malo vise prostora. Nadam se da ce Sferopulos uspeti da iz glave igraca izbaci ovakve izgubljene utakmice i da krenemo to da pobedjujemo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nama je prosle godine Vildosa preokrenuo situaciju. Ja sada ne znam da li na trzistu ima nekoga ko moze da uradi. Da je Sabaz slobodan, velika vecina bi rekla da je on taj koji mora da se hitno dovede. Sada smo u jebenoj situaciji da ti projektovana alfa i omega tima igra uzasno a suludo je takvog igrača najuriti. Uopste nije ovako izgledao u Milanu. 

Pitam se kako bi sve izgledalo sa Švedom koga smo se svi bojali kao vrag krsta. Pp svemu sudeci ne bi moglo da buee gore.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Nama je prosle godine Vildosa preokrenuo situaciju. Ja sada ne znam da li na trzistu ima nekoga ko moze da uradi. Da je Sabaz slobodan, velika vecina bi rekla da je on taj koji mora da se hitno dovede. Sada smo u jebenoj situaciji da ti projektovana alfa i omega tima igra uzasno a suludo je takvog igrača najuriti. Uopste nije ovako izgledao u Milanu. 

Pitam se kako bi sve izgledalo sa Švedom koga smo se svi bojali kao vrag krsta. Pp svemu sudeci ne bi moglo da buee gore.

Plejmejkeri su deficitarna roba vec godinama, nema tu nekog izbora, pogotovo ne sada. Iz USA da dovodimo igraca ne znam koliko je pametno, vidimo i po primeru Sabaza. Nego, ima jedan mali u Megi...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Lose smo uopste tu situaciju i zapoceli. Luka koji je otisao preduboko i Yago koji je ostao iza Tea. 

Ipak imao je Teo 1-2 sekunde da doda taj pas kada Yago prolazi pored ali vec kada je PJ krenuo ka Yagu taj pas je rizican. Svakako 12 sekundi do kraja je ostalo, pogodio oba bacanja tu.

 

taj pas i da je dosao sekund ili dve ranije ne bi kreirao nikakvu prednost, yago bi imao opcije a) brzi sut sa 8 metara i b) kamikaza ulaz u reket

 

u svakom slucaju, bezveze su ove informer optuzbe, kad vec postoji konkretan materijal da se hejta egoisticna sujeta

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Milos 3.14 said:

O Teodosiću.

Ušao je u igru u momentu kad se ekipa usrala i nije mogla da pogodi zicer. Spojio majstorski Bolombaja za ono kucanje i prvi naš koš, povezao igru, dobili smo na sigurnosti.

Odigrao vrhunski u trećoj četvrtini kao i ceo tim i ušao 5-6 minuta pred kraj kad su i Yago i Šabaz pogotovo izgubili konce organizacije.

Iznudio dva prekršaja koja niko ne spominje, a baš to nam je trebalo jer su u bonusu. 

U odbrani nije bio štetočina kao inače, primali smo poene preko njega, uvlačili su ga stalno u pik , ali je bio ok za njegove standarde.

Ovo što je uradio protiv Žalgirisa i Partizana, kako je okrenuo momentum je suvo blago . Moramo da rešimo druge stvari kako ne bi igrao previše i kako bi ostao na onom što mu je prava mera.

On će uvek imati i imao je tih nerezonskih šuteva, pokušaja atraktivnih asistencija i sa tim i njegovom odbranom se živi .

Ko je gledao utakmicu i ove i prethodne ,ali stvarno gledao zna da Teo na terenu nije problem, naprotiv.

Što se tiče stvari van terena to ne bih komentarisao jer ne znam.

Mogli smo da pobedimo pa da rešimo te druge stvari nakon pobede, ali dobro što kaže Neda meni trofej stvarno ne treba, verovatno je i Milošu ta omiljena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teu zameram samo što je promašio.

Takva je glava. "Bolje ja da rešavam, nego neko drugi". Zato je i napravio veliku karijeru.

Sve ostalo zameram onom ko ga je doveo na Sabazza, Yaga i Nedu. No, taj je otišao. Jos da ode gazda Coki i sve OK.

Ovo "pijano milijunaštvo" je takva nepravda.

Pravda bi bila da nam tim čine

Topić, Ilić, Šaranovic i Stepanović iz FMPa, Lakic uz Zadra ..., 2-3 stranca ispod radara, 2-3 povratnika.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Filbi said:

Mogli smo da pobedimo pa da rešimo te druge stvari nakon pobede, ali dobro što kaže Neda meni trofej stvarno ne treba, verovatno je i Milošu ta omiljena

Jebiga, očajno smo kao tim šutirali bacanja, a od Teodosića stvarno nisam očekivao tri promašena za redom. Da je na onu Aleksinu trojku odgovorio sa tri ubačena bacanja bila bi druga priča.

Link to comment
Share on other sites

Posle prespavane noci i dalje gorak ukus u ustima, ali realno kada se porede pocetak ove  i prosle sezone su nebo i zemlja. Skor u EL mozda slican, ali igra je dosta bolja, igracki kadar dosta bolji i sto je po meni najbitnije, barem do sada, porazi su tesni. Prosle godine smo lagano gubili sa po 15-20 razl i imali ubedljivo najgoru kos razliku. Nadam se pobedi protiv Bajerna i skor 2-4, uz ovu lepu kos razliku je prihvatljivo. Mislim da ce itekako ona odlucivati ove sezone, bar za to 10to mesto. Pa u play outu kako bude. Nismo bez sanse. 

p.s. Pljujete po Teu, a on je igrac koji je jedini imao muda kada su na pocetku svi nestali i da nije bilo njega, otislo bi ono na pocetku preko 20 lagano. Mucnite malo glavom

Podrska igracima! Protiv Part u aBa kako bude, ali protiv bayerna veoma bitna potencijalna pobeda! 

Edited by Zvezda_Srb1991
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Jebiga, očajno smo kao tim šutirali bacanja, a od Teodosića stvarno nisam očekivao tri promašena za redom. Da je na onu Aleksinu trojku odgovorio sa tri ubačena bacanja bila bi druga priča.

Možda mu neko od ovih Duškovih pomoćnika što su opstali smeta, biće to bolje daće Teo kad bude trebalo

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Filbi said:

Možda mu neko od ovih Duškovih pomoćnika što su opstali smeta, biće to bolje daće Teo kad bude trebalo

Šta smeta Šabazu, Gidrsitisu, Tobiju pošto su sva trojica lošiji od Tea?

Očekujem opet neki humor od 2 dinara pošto odgovor nemaš .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Šta smeta Šabazu, Gidrsitisu, Tobiju pošto su sva trojica lošiji od Tea?

Očekujem opet neki humor od 2 dinara pošto odgovor nemaš .

Rokas juce dosta los u defanzivi ali mi je nevjerovatno koliko ga malo koristimo u napadu.

Imao lik 2/3 za 3 i 1/2 za 2, pipnuo mozda loptu jos par puta kod skoka i u nekom napadu gdje je uruci Teu ili ZZ.

Moramo ga vise koristiti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jebiga, očajno smo kao tim šutirali bacanja, a od Teodosića stvarno nisam očekivao tri promašena za redom. Da je na onu Aleksinu trojku odgovorio sa tri ubačena bacanja bila bi druga priča.

Kampaco juče u završnici 2 puta 1 od 2 bacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...