Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja sam za Holinsa čuo odavno da smo mu se javili. Ali nisam uzimao to zdravo za gotovo jer je dugo bio povređen. A onda sam se setio da je ispunio glavni uslov za povratak, višemesečno odsustvo zbog povrede. 

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Holins je gotivna glava koja svoj doprinos bazira na dobroj fizici i odbrani i sporadicnom sutu. E sad, problem moze biti sto su te fizikalije nakon ozbiljne povrede upitne, trebace mu dosta vremena da se vrati u ritam nakon godinu dana pauze. Svakako nije neko koga bi razmatrao kao igraca koji treba odmah da uskoci i doprinese, jer u januaru/februaru za nas ce vec biti kasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, bosMan_jr said:

Grubo se izrazio, hteo je reci: ako vec tradicionalno biramo od igraca koji su odigrali <36 minuta ozbiljne kosarke u poslednjih godinu dana

 

19 minutes ago, Don Dusko said:

I plus koji su igrali za nas i presli 30.

 

takav tip igrača nam svakako treba. naravno, pretpostavljam da je zdrav, povredu je doživeo u januaru valjda

Link to comment
Share on other sites

Holins.Jedan od onih koji posteno i bespoštedno obavlja svoj posao.Volim takve poštene igrače koji poštuju saigrače,navijače,loptu i košarku.Znaš sta od njega da očekuješ.

Ali,dugo ossutan iz takmičarske.košarke,izlazi iz ozbiljne povrede,verujem da usled toga nije ni skup.

A sve su to parametri na koje se gazda Čova loži i na šta balavi naš klub.

Amer,bivši igrač,preko 30 god,nije dugo igrao,izlazi iz teske povrede,nije skup.

Sta drugo očekivati od ekipe Čović-Dozet-Bagzi.

Što reče moj buraz od Pavkova do Degeneka kratak je put!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

 

takav tip igrača nam svakako treba. naravno, pretpostavljam da je zdrav, povredu je doživeo u januaru valjda

Treba svakako. Ali ajde da nadjemo nekog ko nije bio kod nas vec i nije bio povredjen skorije vreme(treba nam neko ko ce doprineti odmah ili skorijoj buducnosti).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Treba svakako. Ali ajde da nadjemo nekog ko nije bio kod nas vec i nije bio povredjen skorije vreme(treba nam neko ko ce doprineti odmah ili skorijoj buducnosti).

 

ako se povredio u januaru a danas je kraj novembra, on ne može da doprinese odmah? prošlo je skoro godinu dana

naravno, ako je sposoban da igra difens, to na treba

 

a ne znam zašto bi bio faktor da li je bio kod nas ili nije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...