Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Nedovic je prosle god izjavio da mu je Kalina po potpisu za kkcz izjavio da ne bi prelazio u Barsu da je znao da ce doci i to u sred price da se ne mirise sa Sarasom i sta sad

Ljudi toga ima na svakom koraku

 

Ovo je cista odgovornost Mesine

Čuo sam se sa njim kad sam bio pred potpisom. I on se iznervirao malo, bio je u fazonu, "što se nije ranije izdešavalo sve to, da znam u kom pravcu da razmišljam", ali tad je već sve krenulo sa Barselonom i nije bilo realno da ja sad njega ubeđujem, "nemoj da ideš u Barselonu". On je svoje odradio prošle godine, ispunio je sva očekivanja zbog kojih se vratio, i zasluženo je otišao da ispuni svoj san i zaigra za jedan od najjačih klubova u Evropi. Žao mi je, naravno, sigurno je da bi on dosta lepo "legao" na ovu ekipu, ali dobro - rekao je Nedović. 

 

Jel ti ovo isto?

Link to comment
Share on other sites

Sve je to on radio prosle godine u Olimpiji, uz rafale trojki. U Zvezdi drvi loptu po 20 sekundi, onda ili sutne neku frljoku ili nekom uvali vruc krompir. U Olimpiji se trudio da igra kakvu takvu odbranu, dizao ruku pri sutu, pratio igraca na prodoru, ovde bukvalno stoji i gleda.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ljudi, kakav bre sporazumni raskid ugovora? Ovo ako se ispostavi kao tacno jeste osnov za krsenja ugovora i prekid saradnje na stetu igraca uz ozbiljnu kaznu za istog. Koliko god da postoje te situacije,  kao sto je neko pominjao Kalina prosle sezone ali to su rekla-kazala price, ovo je sada ozbiljna optuzba i osnov za raskid ugovora i kaznjavanje ShabaZZa. 

 

Pa ne rade valjda toliko maloumni likovi u toj pravnoj sluzbi kluba da se ovakve stvari ne stavljaju u ugovorima???

A na sta mislis tacno?

 

sto je poslao sms nekom ortaku da kojim je ranije igrao: eeee zajebah se sto sam dosao ovde, bolje da sam ostao

 

ili nesto drugo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dobro, rastanemo se sa Shabazzom. Ne ide. Nije lepo nama a nije ni njemu.Nije kliknulo. Samo ne znam ko ce sve to da plati sve te akrobacije.

 

Ako igrac prelazi direktno iz jednog kluba u drugi tokom sezone ne naplacuje para vise od poslednje plate. Tako je i sa trenerima evo sa Duskom kako cuh je da nije naplatio nista osim 2 meseca jer je presao odma u drugi klub. Dok sa druge strane SO jeste jer nije radio u drugom klubu cele sezone ili recimo Radonja od Panate. Ako se sporazumno raskida sa igracem a igrac ne planira da ne igra nigde tokom sezone onda naplacuje ceo ali ako to nije slucaj sto je svakako jako retko jer igraci ipak puno vise rizikuju karijeru i naredni ugovor neigrajuci, onda se naplacuje samo deo ugovora. Na primer Adams je isplacen 200k od 500k.

 

Najmanji problem u ovoj situaciji je da li ce Sabaz da bude isplacen 600, 800k ili milion ili ako predje u Armani sto deluje da bi bilo najbolje u smislu finansijske situacije (ali i kosarkaske) te u tom slucaju ne bi mogao da naplati vise od onoga sto je do sada zaradio, tako bi barem trebalo biti.

 

Ipak sacekao bi razvoj situacije oko Nejpira pa tek onda komentarisao sta i kako. Mozda ga cela ova situacija malo razbudi, svakako cemo znati rasplet u narednim danima. Od ovog trenutno ne moze gore ili ce da se probudi ili ce da ode, a nama u toj situaciji sigurno ostaje deo njegove godisnje plate koji je svakako veliki novac, dal manji ili veci, videcemo. Videcemo dal ce uopste da ode, polako. Kao sto napisah jos juce bi ga sklonio iz tima na nedelju dana pa ako ga ni to ne bude doticalo, onda je raskid neizbezan. Greota je svaki minut koji Sabaz uzme Jagu, nista ne doprinosi bolje od njega ni jedan jedini segment igre.

 

U svakom slucaju nadam se da ce ishod ove situacije biti pozitivan po nas. Cela ova situacija i turbulencije sa pocetke sezone ne samo da ne znaci da je sezona propala nego verujem da ce dodatno da ucvrsti hemiju u ekipi i da ce nam dati dodatni motiv i snagu za neki naredni period. Posle kise dodje duga, samo nama treba ta duga sto pre a malo nam fali, bez obzira na trenutnu situaciju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

A na sta mislis tacno?

 

sto je poslao sms nekom ortaku da kojim je ranije igrao: eeee zajebah se sto sam dosao ovde, bolje da sam ostao

 

ili nesto drugo

Da vidimo dokle je to islo i kako je islo.

Ne postoji taj ugovor za dzabe pa kao e jbg ja se zajebao sto sam potpisao ali cu im uzeti svaki cent pa cu preci tamo gdje hocu. 

Kao sto vec 10 puta napisah, klub treba da istrazi ovo i pokrene disciplinski postupak orotiv ShabaZZa ako postoje osnovi

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, dzakala said:

Na stranu sve oko Shabaza, ispisali smo i ustanovili sve, ali ako bi zaista doslo do raskida ugovora sa njim, ko umesto njega?Da li ima neka jedinica na trzistu koja bi mogla da se pojuri?

 

Ma, najmanje je bitno ko umesto njega. Covek je toliko kancerogen i unosi neku odvratnu energiju na oba kraja parketa da smo mi u plusu i da ne dovedemo zamenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ozbiljna optuzba je ovo sto je Messina izjavio.

Ti mislis da ovo nije krsenje klupskih pravila, evroligaskih i osnov za pokretanje disciplinskog postupka protiv igraca ako je tacno. Navedi mi jos neki primjer slicne situacije?

 

Jel Kalinic negdje to napisao, javio ili rekla-kazala price? Jel izasao Dusko Ivanovic sa pricom Kalinic salje poruke Mitrovicu i ostalima da hoce da se vrati?

Cekaj krsenje pravila sto je prijatelju rekao da bi voleo da promeni klub i da mu se ne svidja...znaci ti drugaru kada kazes kako ti je los posao i sef djubre firma treba da te kazni...on nista javno nije pricao vec se poverio prijateljima,a to sto je prijatelj pustio pricu nije njegov problem..

Link to comment
Share on other sites

Just now, paviljoni88 said:

Cekaj krsenje pravila sto je prijatelju rekao da bi voleo da promeni klub i da mu se ne svidja...znaci ti drugaru kada kazes kako ti je los posao i sef djubre firma treba da te kazni...on nista javno nije pricao vec se poverio prijateljima,a to sto je prijatelj pustio pricu nije njegov problem..

Jel ti stvarno mislis da mozes da radis negdje/igras i da olajavas poslodavca bez posledica? Nebitno jesi se povjerio zeni/kumu/bratu/prijatelju a te stvari zavrse u javnosti. 

Ne vidis nista problematicno u tome?

 

E sad tu su 2 problema, prvo ne znamo tacan sadrzaj tih stvarini zato kazem da klub treba da to dobro istrazi a druga stvar jeste da na osnovu tih zakljucaka vidi da li ima osnova da otvaranje disciplinskog postupka protiv ZZ i shodno tome kazni jer svaki klub ima svoja pravila ponasanja i pored ugovora koji je potpisan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

 

Ma, najmanje je bitno ko umesto njega. Covek je toliko kancerogen i unosi neku odvratnu energiju na oba kraja parketa da smo mi u plusu i da ne dovedemo zamenu.

Nije bas to tako jednostavno. Protivnicki treneri ipak moraju da posvete paznju prema Shabazzu i kako da ga zaustave iako je ovaj u katastrofa stanju(jer ipak postoji bojazan da se bas tu zapali). I onda manje posvecuju paznje Yagu, Teu i co, Ovako sklonis Shabazza pa ce onda treneri i ovi sto gledaju snimke reci e pa dobro nema Shabazza sad koje se mane i kako da napadamo Yaga? Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja sam bas ispizdio jutros zbog ovog, mnogo vise nego sinoc zbog poraza. 

Mnogo godina pratim kosarku ali ovakvog skandala se ne sjecam gdje je covjek nanio stetu kako svom igracu, tako drugom klubu i igracu tog kluba a da bi sebe ispeglao.

 

Za mene nevidjen skandal.

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...