Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Tom Bombadil said:

Šta se desilo sa njim?

Nisam u toku

 

Ne zna se, volio bih da je lakša povreda jer bi to bilo opravdanje, drugog nema. 

... 

 

Drago mi je zbog Simona, dobar meč uprkos faulovima. Ipak je neizbježan utisak da nam tu fali igrač.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba da se ulazi u euforiju ovi su nivo Cedevite ali vidi se da imamo dosta prostora za napredak pre svega defanzivno a i ofanzivno se vidi da kretnje jos nisu legle kako treba.

 

Pored Rokasa i Shabazza najvise me obradovala partija Simona i Nedoviceva energija i ono proslavljanje svega i kad je na terenu i kad je na klupi cini mi se da cele prosle sezone nije delovao toliko srecno.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Potreban nam je ovaj Nedović koji bira pre ulaz nego šut.

Uvijek treba prvo da proba ulaz pa ako ne ide onda sut jer kad mu se otvori ulaz onda dolazi i sut.

Jednostavno ima taj prvi korak i promjenu pravda da ostavi vecinu cuvara ukopane i iza sebe. To mora da koristi

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bruda said:

Jeste Asvel najslabija ekipa u EL ali je ovo baš preterivanje, čak i ako je ironija.


Ja rekao prijatelju bukvalno isto - da me podsecaju na Olimpiju po igri. 😄 
Doduse ne potcenjivacki. Isti taj sablon centralnog pika pa zavrsavaj 3s posle napad.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Uvijek treba prvo da proba ulaz pa ako ne ide onda sut jer kad mu se otvori ulaz onda dolazi i sut.

Jednostavno ima taj prvi korak i promjenu pravda da ostavi vecinu cuvara ukopane i iza sebe. To mora da koristi

 

Svakako je i njemu sad komotnije kad ima ko oko njega da cepa mrežice i da širi odbranu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

Svaka pobeda je lepa ali realno tesko da ce Asvel izbeci poslednje mesto ove godine.

 

Ono sto mi se nije svidelo Duskovo mesanje petorki, videcemo kako ce to izgledati protiv znatno jacih ekipa.

 

 

Alba je slabija od Asvela

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nunilo said:

Ono sto mi se nije svidelo Duskovo mesanje petorki, videcemo kako ce to izgledati protiv znatno jacih ekipa.

 

to je radio obilato i prošle sezone. generalno, ako jednom igraču ne ide, ima na klupi kvaliteta da dobije šansu drugi. ako jedan igrač oseti umor i izgubi na intenzitetu, eto drugog

 

meni je to okej, sve dok su navedeni razlozi tema

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam nešto težu utakmicu, ali ekipe poput Asvela nam ne mogu zaprijetiti kad smo šuterski raspoloženi. Imamo baš dosta napadačkog potencijala. Bitno je i što smo dobili produkciju sa pozicije četiri. Simonović je pogodio sve otvorene šuteve, Ilić je odradio dobar posao u reketu. Bolomboj bi morao da bude u 12 u budućnosti. Ostalo mi je sve normalno što se tiče rostera. Imamo i fin raspored na početku sezone, mogli bi jednom dobro da otvorimo sezonu u EL. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...