Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, No name said:

Zna se naša igra. Kao krenemo nešto, koprcamo se malo, protivnik malo stegne, a mi osetimo tvrdo i tu je već gotovo. Predali smo se, dalje igramo da prođe vreme

 

Ne mislim da su se baš predali, već šta god da urade, PAO ima spreman odgovor. Razlika u kvalitetu je očigledna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce Bolomboj i pored ovog novog ugovora napustiti ekipu, i otici u neku pobednicku ekipu. Grota da se trosi sa ovom grupom malokrvnika. 

Ili da je makar odrao Nebojsu za milion. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Sve bi razumeo ali ovo gde PAO igra ispodprosecnu utakmicu a opet lagano odrzavaju 10+ ne mogu.

 

Kako ispodprosrecna, ovako ne sutiraju ni na treningu. Doduse, verovatno tamo uzimaju teze suteve.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

 

Kako ispodprosrecna, ovako ne sutiraju ni na treningu. Doduse, verovatno tamo uzimaju teze suteve.

Pa igraju taman koliko im je potrebno. Sta mislis sta bi bilo da su u full fokus modu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Recimo onaj Nedin pokusaj za 3 sa 10 metara u petoj sekundi napada. 

Odustali da grade napad, nego prostk sutaju pa ako udje ok, akk ne nista...

 

To je Nedovićevo prilično uobičajeno ponašanje na terenu, nikako pokazatelj da je ekipa odustala od bilo čega. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imam jedno glupo pitanje, samo da ne bude ona... na glupa pitanje ne odgovaram. Zasto monitir u ABA ne bude okrenut isto ovamo prema terenu, vec sudije moraju da prolaze iza stola.

Edited by Abizolirni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...