Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Janis se blamira. Jasno je da mu igrač Simonovog nekvaliteta ne može ništa dobrog doneti ni u garbidžu ABA tekme a on i dalje, po direktivi gazde pokušava da ga upali na urku...jer dil mora da se ispoštuje.
De će vam duša da Ilića vucarate ko mečku bez sekunde jebene u igri.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa bre ovaj Gillespie nije ni ukapirao gde i s kim igra, ajte bar sačekajte malo sa pljuvačinom, kakav god on bio. Ako trener smatra da ovaj ne može da isporuči, ne mora ni minut da ga ubacuje više.

E sad ako je baš on pre samo nedelju ili dve dana rekao, da mu neko takav treba i da može on tu da nešto da pomogne... to je već druga priča.

I da, ne igraju samo Teo i Top, ima tu i nekih drugih u crveno belim dresovima.

Link to comment
Share on other sites

Najjaca su ovi navijaci koji se tese sto Fredi nije dugo sa ekipom. Niko ne ocekuje da ima triple double od nas, ali covek ne zna osnovne kretnje, iz bloka ide kontra nogom, bukvalno nije napravio prednost iz 20 blokova u ove dve tekme. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

Ima veze. "Ima ga" u reketu za razliku od pomenutog koji nije mogao da odbrani ni slamku.

 

Covek je tu nedelju dana.

Stvarno ne znam šta je problem da se razume to što sam napisao, pa nije Klingonski jbt!

 

Aj pročitaj opet pa vidi da li sam uopšte poredio igru njih dvojice. Da probam još jednom, podseća me na Terija po pokretima na terenu. Ključna reč "Podseća".

 

Dodao sam u narednoj rečenici da se nadam da će uspeti da bude neki faktor makar pod našim košem jer sada nije nikakav.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Nedarin dribling kod kapice sa zadnjom promenom i step bekom u istoj sekundi...mogu da izvedu u EL ovako brzo maksimalno 5 beka ali ovako elegantno možda dvojica.
Ali svi bi sem Nedare nakon ostvarene prednosti udenuli tu poludistancu. Treći put tako maši danas jer igra za raju. Deluje kao da mu sav fokus i energija odu u tu neku demonstraciju skila.




  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Najjači su ovi koji kao znaju basket u nulu pa prosipaju pamet.. i ti takvi bi, kad bi bi Čović doveo bukvu u klub i zasadio je pod košem i navuko crveno beli dres, iskalili bes na bukvu, jer ne zna sve što oni, vrsni poznavaoci jelte, znaju i vide.

Zna se gde leži knjiga žalbi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Piksi said:

Najjači su ovi koji kao znaju basket u nulu pa prosipaju pamet.. i ti takvi bi, kad bi bi Čović doveo bukvu u klub i zasadio je pod košem i navuko crveno beli dres, iskalili bes na bukvu, jer ne zna sve što oni, vrsni poznavaoci jelte, znaju i vide.

Zna se gde leži knjiga žalbi.

Videcemo Gilespia za 2 meseca. Pa cemi pricati ko se razume ko ne. 

Ako izdrzi dva meseca u ekipi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Pa glupo pitanje jer ne deluje da uzivas u gledanju svog kluba, vec deluje kao da ti je to mucenje i patnja, pa zato pitam.

 

Sto mucis sebe?

Aha znaci da bi uzivao u igrama moram da ubedjujem sebe da smo doveli dobro pojacanje? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Videcemo Gilespia za 2 meseca. Pa cemi pricati ko se razume ko ne. 

Ako izdrzi dva meseca u ekipi. 

Vidimo se nikad, čujemo još manje. Barem na ovom forumu.

Samo se ti ljuti na bukvu i dalje. Pozdravlja te Čović / zalizani.

Svako dobro.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...