Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

Just now, PatrickStar said:

Jbg ekipa mozda jeste neinteligentna, ali ima li neke odgovornosti ljudi koji su je selektirali, koji 3 godine ne dovedu igrača koji zna da stane na loptu...i koji 2 nedelje posle debakla izvedu ekipu spremnu za još veći debakl...


zeljko turcine…

 

verovatno mozemo dovesti boljeg trenera 🙄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima pravo, ne moze Zeljko da ima amnestiju od svega i svacega. Preskup je ovo tim, da ovako izgleda svaku drugu utakmicu. Niko ne kaze da treba da dobije otkaz, ali treba reci da ne radi sjajan posao ove sezone. Zasto je to problem?

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Pa ima pravo, ne moze Zeljko da ima amnestiju od svega i svacega. Preskup je ovo tim, da ovako izgleda svaku drugu utakmicu. Niko ne kaze da treba da dobije otkaz, ali treba reci da ne radi sjajan posao ove sezone. Zasto je to problem?


ocigledno ti je nik na mestu…

 

ekspert si..

 

dozvolis 2 stvari da ti kazem? Prvo mi smo jos uvek vazeci prvaci, i o tome da li je sezona uspesna ili ne, valjda treba suditi na kraju iste?

 

i druga stvar, isto ovo ali za EL. Sacekaj da ispadnemo pa onda da pljujemo…

 

o

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ScepanScekicSto said:


ocigledno ti je nik na mestu…

 

ekspert si..

 

dozvolis 2 stvari da ti kazem? Prvo mi smo jos uvek vazeci prvaci, i o tome da li je sezona uspesna ili ne, valjda treba suditi na kraju iste?

 

i druga stvar, isto ovo ali za EL. Sacekaj da ispadnemo pa onda da pljujemo…

 

o

Ja pricam o jednom, ti pricas o drugom. 
Mi ne igramo dobro ove sezone, tj imamo enormne amplitude. Sam predsednik kluba je rekao da je cilj F4, a ne igramo kao F4 kandidat. Sa druge strane,  deset kola pre kraja, smo se oprostili od prednosti domaceg terena u ABA ligi.

 

I druga stvar, kritika nije pljuvanje, treba razlikovati te 2 stvari.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Ja pricam o jednom, ti pricas o drugom. 
Mi ne igramo dobro ove sezone, tj imamo enormne amplitude. Sam predsednik kluba je rekao da je cilj F4, a ne igramo kao F4 kandidat. Sa druge strane,  deset kola pre kraja, smo se oprostili od prednosti domaceg terena u ABA ligi.
 
I druga stvar, kritika nije pljuvanje, treba razlikovati te 2 stvari.
Ako se ne varam predsednik je to izjavio pre nego sto je Mirotic ispalio.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...