Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

I onda primis 2 trojke sa 9 metara sa istog mesta od istog coveka

 

jebote ljudi sutiraju 8/14 za 3, 13/20 za 2

 

a mi 3/10 za 3 i 11/23 za 2

 

pa jel jebeno realno da kuci ovo dozivljavamo 

 

da nam se igra ovako raspadne… da nas sudije jebu uzduz i popreko..

Link to comment
Share on other sites

Makabiju ne treba ni individualni kvalitet, ni akcije. Samo treba da se dodaju na 8 metara od koša, dok u jednom trenutku naša 2 igrača ne polete za jednim njihovim, on vrati saigraču i taj je sam.

 

Ja nikad u životu to nisam video.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

mora da važi

 

 

Govno. Školska situacija za faul u napadu, udvojen,  nema gde, ističe 5 sekundi i laktom pravi prostor.

 

To ne možeš da pogrešiš, to može samo namerno.

A celendz ne znam zašto služi ako ne za ovo

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Makabiju ne treba ni individualni kvalitet, ni akcije. Samo treba da se dodaju na 8 metara od koša, dok u jednom trenutku naša 2 igrača ne polete za jednim njihovim, on vrati saigraču i taj je sam.

 

Ja nikad u životu to nisam video.

Kako nisi? Ovo radimo non stop. I prosle sezone i ove. Meni se cini da su to instruke koje dobijaju od Zeljka. Kako se napad priblizava kraju, krecemo u neka retardirana udvajanja, te igrac ostane sam i saspe nam trojku u facu. Bukvalno TM ovog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebo nas Blat da nas jebo, i kad smo nešto kao uhvatili ritam, ovi smećari ne sude očigledan faul u napadu

 

Mnogo frustrirajuće, da ne kažem i previše

 

Ajmo opet da probamo da ih uvedemo u bilo kakav privid aktivnog rezultata

Link to comment
Share on other sites

Nek Zoki i Zeljko samo cute za sudjenje, da ne uznemire bord EL koji nam svakako nece dati nikakvu licencu.

A pomoglo bi da se bune? To je što je.

Inače, Ponitka ispao naivan u ovim pomaganjima, i ne prvi put, tako da razumijem Željka što ga disciplinuje grubo ali isto tako znam koji su Ponitkini dometi i da treba da se istrpi na terenu a ne klupiranjem. Da je to Željko uradio u prvih metar dana sad bi imali legit igrača za prvu petorku a ne ovo što sad gledamo.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:


A pomoglo bi da se bune? To je što je.

Inače, Ponitka ispao naivan u ovim pomaganjima, i ne prvi put, tako da razumijem Željka što ga disciplinuje grubo ali isto tako znam koji su Ponitkini dometi i da treba da se istrpi na terenu a ne klupiranjem. Da je to Željko uradio u prvih metar dana sad bi imali legit igrača za prvu petorku a ne ovo što sad gledamo.

 

Danas sam čuo da su Žoc i Ponitka u ozbiljnoj svađi.

 

Ovo za ispadanje stoji, ali ne mogu da zamislim da on može da uhvati ritam igrajući 2x2 minuta po tekmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, sad kreće kriterijum sviranja svega, da slučajno ne može da se pokuša agresivnija odbrana.

2 minutes ago, Xpert said:

Damo onakav kos i onda ostavimo centra potpuno samog pod kosem. Neverovatne rupe u koncentraciji. Pa onda Naneli propusti cist sut za 3.

 

Smajli bio u autu posle bacanja za loptu, niko drugi nije pomislio da to pokrije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...