Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

I onda primis 2 trojke sa 9 metara sa istog mesta od istog coveka

 

jebote ljudi sutiraju 8/14 za 3, 13/20 za 2

 

a mi 3/10 za 3 i 11/23 za 2

 

pa jel jebeno realno da kuci ovo dozivljavamo 

 

da nam se igra ovako raspadne… da nas sudije jebu uzduz i popreko..

Link to comment
Share on other sites

Makabiju ne treba ni individualni kvalitet, ni akcije. Samo treba da se dodaju na 8 metara od koša, dok u jednom trenutku naša 2 igrača ne polete za jednim njihovim, on vrati saigraču i taj je sam.

 

Ja nikad u životu to nisam video.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

mora da važi

 

 

Govno. Školska situacija za faul u napadu, udvojen,  nema gde, ističe 5 sekundi i laktom pravi prostor.

 

To ne možeš da pogrešiš, to može samo namerno.

A celendz ne znam zašto služi ako ne za ovo

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Makabiju ne treba ni individualni kvalitet, ni akcije. Samo treba da se dodaju na 8 metara od koša, dok u jednom trenutku naša 2 igrača ne polete za jednim njihovim, on vrati saigraču i taj je sam.

 

Ja nikad u životu to nisam video.

Kako nisi? Ovo radimo non stop. I prosle sezone i ove. Meni se cini da su to instruke koje dobijaju od Zeljka. Kako se napad priblizava kraju, krecemo u neka retardirana udvajanja, te igrac ostane sam i saspe nam trojku u facu. Bukvalno TM ovog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebo nas Blat da nas jebo, i kad smo nešto kao uhvatili ritam, ovi smećari ne sude očigledan faul u napadu

 

Mnogo frustrirajuće, da ne kažem i previše

 

Ajmo opet da probamo da ih uvedemo u bilo kakav privid aktivnog rezultata

Link to comment
Share on other sites

Nek Zoki i Zeljko samo cute za sudjenje, da ne uznemire bord EL koji nam svakako nece dati nikakvu licencu.

A pomoglo bi da se bune? To je što je.

Inače, Ponitka ispao naivan u ovim pomaganjima, i ne prvi put, tako da razumijem Željka što ga disciplinuje grubo ali isto tako znam koji su Ponitkini dometi i da treba da se istrpi na terenu a ne klupiranjem. Da je to Željko uradio u prvih metar dana sad bi imali legit igrača za prvu petorku a ne ovo što sad gledamo.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:


A pomoglo bi da se bune? To je što je.

Inače, Ponitka ispao naivan u ovim pomaganjima, i ne prvi put, tako da razumijem Željka što ga disciplinuje grubo ali isto tako znam koji su Ponitkini dometi i da treba da se istrpi na terenu a ne klupiranjem. Da je to Željko uradio u prvih metar dana sad bi imali legit igrača za prvu petorku a ne ovo što sad gledamo.

 

Danas sam čuo da su Žoc i Ponitka u ozbiljnoj svađi.

 

Ovo za ispadanje stoji, ali ne mogu da zamislim da on može da uhvati ritam igrajući 2x2 minuta po tekmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, sad kreće kriterijum sviranja svega, da slučajno ne može da se pokuša agresivnija odbrana.

2 minutes ago, Xpert said:

Damo onakav kos i onda ostavimo centra potpuno samog pod kosem. Neverovatne rupe u koncentraciji. Pa onda Naneli propusti cist sut za 3.

 

Smajli bio u autu posle bacanja za loptu, niko drugi nije pomislio da to pokrije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...