Jump to content

Grupa K (SLO, GER, AUS, GEO)


Prolaz u narednu fazu  

21 members have voted

  1. 1. Ko ide u narednu fazu?


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 09/01/2023 at 08:00 AM

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

Da da😀 pa sam Luka bi dobio 36godisnjeg oenzosa, kosicu i nebitnog Inglesa

Svakako su tamo gdje takva ekipa i treba da bude, kuci posle 2 grupne faze

Jbt, i dalje postoje ljudi koji misle da je košarka individualni sport 🤯

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Jbt, i dalje postoje ljudi koji misle da je košarka individualni sport 🤯

Luka, Tobey, Prepelic, Hrovat, Nikolic i ostali su laganica protiv precijenjene Australije. Toliko su se Oziji usrali da za 29 minuta igre Doncica ide udvajanje od kako kroci na protivnicku polovinu a Luka rekao, samo naprijed. 

 

I u onih 11 minuta bez njega su ih oducili od kosarke, igrali ljudi i 5 na 8.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Luka, Tobey, Prepelic, Hrovat, Nikolic i ostali su laganica protiv precijenjene Australije. Toliko su se Oziji usrali da za 29 minuta igre Doncica ide udvajanje od kako kroci na protivnicku polovinu a Luka rekao, samo naprijed. 

 

I u onih 11 minuta bez njega su ih oducili od kosarke, igrali ljudi i 5 na 8.

Liku, pročitaj ponovo svoj post, djeluje da u njemu pokušavaš da utjeraš pojmove "Hrovat", "Nikolić" i "laganica" u semantički i logički koherentnu rečenicu. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, DennistheMenace said:

Zbog utakmice Aus-Slo, sutra ocekujem da ce Nemacka sve braniti bez ili sa minimalnim pomaganjem na Doncicu, da ce Luka dati 50 poena a Nemacka pobediti.

Bice pomaganju na Doncicu ali ne na 10m od kosa udvajanja vec Theiss koji iskace agresivno na piku ali isto tako i da se rotira na niskom postu kada Luka napada ledjima nizeg od sebe.

 

Kljuc je u borbi Tobey-Theiss, tu ako Theiss odnese pobjedu nemaju sta Slovenci da traze jer Luka ce dati svojih 30+, a vrvt i preko 40

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Slazemo se da nece biti panicnih udvajanja kako se predje pola na Luki, ja mislim da cak nece biti ni toliko agresivni na piku i da ce se bas ici na to da ostali igraci Slo ne dobiju samopouzdanje, ne razlete se i postanu bolji nego sto jesu, doduse tako bude i jer dobiju sazvakane situacije. Tako da ocekujem Doncica na 25+ suteva, al videcemo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DennistheMenace said:

Slazemo se da nece biti panicnih udvajanja kako se predje pola na Luki, ja mislim da cak nece biti ni toliko agresivni na piku i da ce se bas ici na to da ostali igraci Slo ne dobiju samopouzdanje, ne razlete se i postanu bolji nego sto jesu, doduse tako bude i jer dobiju sazvakane situacije. Tako da ocekujem Doncica na 25+ suteva, al videcemo..

Ja ocekujem Doncica na 15+ bacanja s obzirom koliko je Binga glup u odbrani a osim njega nemaju cuvara za Luku.

 

Inace Luka mora biti maximalno fokusiran na utakmicu, ocigledno da nije zasticen od sudija na ovom SP tako da ne smine dozvoliti da dobija tehnicke i udje u nervozu. 

 

Ne sumnjam da ce naci lagane poene za Tobeya i Prepelica, posebno prvog jer njihova saradnja u reprezentaciji je nevjerovatna, Teo-Radulja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DennistheMenace said:

Mislim da ce ga cuvati i Franz ako bude spreman, on u teoriji moze da proba tu nesto makar..

Hoce ako je spreman ali nista ne mogu naci dal ce igrati, kako tece oporavak itd itd.

Ali svakako Franc je los defanzivac ali eto ima tijelo. On mi je bitniji znig napada odnosko firepowera Njemacke dal ce igrati ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...