Jump to content

NFL Fantasy 2023 - A liga


Xpert

Recommended Posts

Za sve ove godine igranja NFL fantazija, nikad mi se nije desilo da mi ovoliko igraca bude pokupljeno bukvalno ispred nosa. Dakle 2-3 pika ispred mene, sve sa vrha queue ode, neverovatno zaista.

Blaga katastrofa je ispao draft na kraju, ali ima potencijala. Mislio sam da bi jedan od poslednja 4 pika bio najbolja opcija, ali kad su mi skinuli Adamsa i Dzejkobsa, morao sam da posegnem za Mahomsom. Mislim da mi je ovo prvi put ikada da biram QB u 2, rundi, ali sta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2023 at 9:32 AM, L' Imperatore said:

Btw, jel uspeo neko da napravi waiver claim za nekog igrača? Ja recimo mogu da dodam samo ove igrače koji su FA, dok su mi ovi na waiver listi nedostpuni (dugme za add ostaje sive boje i nemože da se klikne)

 

Evo ja opet nemogu da bidujem za igrače sa waiver liste.

 

Screenshot-67.png

 

Kao što se vidi na screenshotu, mogu da addujem samo ove FA, jer imaju zeleni plusić pored imena. Dok ove druge koji su na W ne mogu, jer imaju sivi. Dali još kod nekoga to izgleda ovako?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, L' Imperatore said:

 

Evo ja opet nemogu da bidujem za igrače sa waiver liste.

 

Screenshot-67.png

 

Kao što se vidi na screenshotu, mogu da addujem samo ove FA, jer imaju zeleni plusić pored imena. Dok ove druge koji su na W ne mogu, jer imaju sivi. Dali još kod nekoga to izgleda ovako?

Meni je sve OK, i na app-u i na chromebook-u...možda si nešto slučajno kliknuo u podešavanjima?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kolbas said:

Meni je sve OK, i na app-u i na chromebook-u...možda si nešto slučajno kliknuo u podešavanjima?

 

Sad gledam, sve izgleda ok. Razmišljam, može biti da je bilo do toga što sam hteo da bidujem na isti dan kad su igrači izlazili iz waiver liste. Ništa drugo mi ne pada na pamet.

 

Ali i to je onda nešto novo, pošto sam ja uvek to radio last minute, u sredu dopodne

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li ce se Jahu smilovati da stave aut za Barklija. Njihov sajt je miljama ispred svih ostalih za fantazi, ali ova opsesivna potreba da drze Q tag glavnim igracima do poslednjeg trenutka, iako je dan nakon povrede javljeno da propusta 3 sedmice, i evo jutros opet Sefter da ne igra danas, me uzasno nervira. Proverio sam u IDP ligi koju igram, 3 defanzivca koja nisu igrala prosle sedmice i najavljeni kao questionable, svoj trojici stoji Out do jutros. 
Ja sa Barklijem nit sam mogao vejvere da probam, vec sam morao da dropujem igraca, a sad ne mogu da ga prebacim na IR, iako se zna da ne igra. Bukvalno vezane ruke.

Inace izgleda je vreme za prvi poraz. Bedno izdanje odbrane Vasingtona, dok naravno nisam uzeo Tomasa, a kad spucam vejver na njega u sredu, ima da bude 2 poena naredne 3 sedmice.
Znao sam da ce ova biti mnogo teska i zbog loseg rasporeda i puno bye, ali nisam ocekivao da budem autsajder nakon cetvrtka vec. Jedino ako Mahomes ne poludi sa 40+ partijom.

Link to comment
Share on other sites

@L' Imperatore

Glede one propozicije u vezi sa trejdom, bacio sam oko na ove tvoje RB-ove i jedino što bi mi odgovaralo su Robinson ili Hall, a jedino što mogu da ponudim su Metcalf ili od ovih manje atraktivnih Atwell ili Raymond što je čini mi se ne baš povoljno za tebe, ali ako hoćeš DK-a za nekog od pomenute dvojice RB-ova, pošalji trade 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kolbas said:

@L' Imperatore

Glede one propozicije u vezi sa trejdom, bacio sam oko na ove tvoje RB-ove i jedino što bi mi odgovaralo su Robinson ili Hall, a jedino što mogu da ponudim su Metcalf ili od ovih manje atraktivnih Atwell ili Raymond što je čini mi se ne baš povoljno za tebe, ali ako hoćeš DK-a za nekog od pomenute dvojice RB-ova, pošalji trade 

 

Hvala na odgovoru i ponudi, ali jbg, malo mi je Metcalf. Ja sam znao da ti se AJ najvervoatnije ne trejduje u trenutnoj formi, ali sam se nadao da se možda možemo dogovoriti za St.Browna za jednog od mojih running backova. Ništa, maybe next time 🙂

 

Ako je neko drugi zainteresovan, ponuda je otvorena za sve. Tražim no.1 receivera sa sigurnim poenima u rukama, a zauzvrat mogu da ponudim running backa. Breece Hall, Bijan Robinson, Jerome Ford... Jedan od njih, u zavisnosti od toga koji receiver je u pitanju na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Hvala na odgovoru i ponudi, ali jbg, malo mi je Metcalf. Ja sam znao da ti se AJ najvervoatnije ne trejduje u trenutnoj formi, ali sam se nadao da se možda možemo dogovoriti za St.Browna za jednog od mojih running backova. Ništa, maybe next time 🙂

Svetislav Brown mi je jedan od retkih koji konstantno proizvodi (kad nije povredjen)... generalno, ove godine ciljam na 5-7 pobeda što je uglavnom dovoljno za opstanak pod uslovom da liga opstane kao takva...

Eh, izvinjavam se @Xpert za ovonedeljni user...a počelo je tako što je posle TNF-a bio masakr u najavi, onda sam zaboravio da izrotiram povredjenog defanzivca i odustao od bilo koje nade, ali avaj provukoh se ovaj put 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako dobijam utakmice, ne znam ni sam. Ruku u vatru bi dao da mi je ekipa u B ligi 10x bolja, ali tamo sam na 3-5, a ovde na 6-2. Ove sam već posle drafta hteo pustiti niz vodu. Još mi je JJ na IR, a Kirk koji ga snabdeva završio sezonu. 

Biću ko Minesota prošle godine.

Sad u potragu za novim QB-om, Dobbs izgleda odradio svoje.

Edited by Lineker
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izgleda da je ove godine na mene red sa Linekerovom kletvom. PF mi ja sasvim pristojan ali zato ubedljivo vodim u PA kategoriji. Ove nedjelje sam izduvao zbog hvatanja Suton-a za TD kome je falilo 3/4 incha da bude OB. Kako god, čestitke Linekeru na zasluženoj pobedi

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...