Jump to content

NFL Fantasy 2023 - A liga


Xpert

Recommended Posts

 
Ja sam za superligu. 14-16 timova recimo. I žrebom odredimo ko vodi samostalno, a ko ima co-GMa
Ja ne zelim to. Pre igram normalnu B ligu i samostalno vodim tim nego da vodim kao co owner a kao mi neka A liga. Hvala na pozivu, picimo mi nase dole, makar ako se ja pitam. Nas dole ima 12 btw.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvinjenje sto kasno odgovaram. Usao sam u ligu i igram, naravno. Ipak je ovo, sto se tice fantazija glavni dogadjaj sezone, bez konkurencije. 🙂

Sto se tice pitanja koje je pokrenuto o broju ucesnika, spajanju liga, drago mi je da je neko drugi postavio, jer sam ipak jos uvek novajlija, pa ne bih da se namecem.
Meni licno, se bas dopada ovaj format, jer ranije nisam igrao lige sa IDP. Takodje mi deluje da je 14 timova otprilike savrseno za ovo sto igramo. Igrao sam prethodnih sezona neke lige sa 10 i jednu sa 8, gde sam se najstrasnije smorio.

Ne secam se tacno imena, ali znam da smo od nas 14 u B ligi prethodne sezone, imali 2 tima neaktivna od samog starta, iako su se uredno javili da ce igrati. Kasnije su jos par prestali da vrse izmene, kad su videli da im sanse za plejof nisu sjajne.
Iako se slazem da je zbog takmicenja bolje imati 2 lige, jer je zagarantovano da ce vise ljudi imati razlog da se bore za nesto, ipak mislim da je bolje imati jednu kvalitetnu ligu, nego 2 skracene i pride skrpljene.

Tako da sam zarad funkcionalnosti spreman da se odreknem svojih "prava na 1. ligu i fransize", 😄 i da se prikljucim kao suvlasnik gde treba. Moze i kao setajuci, ako nekome iskrsne u toku sezone i ne bude mogao da vodi do kraja. Iako je to u NFL dosta nezahvalno, jer je draft mnogo bitan, ali nije vazno.
Ionako ne znam sta se desava sa covekom od koga sam preuzeo ovu ekipu, vidim da nije ulazio na forum od juna prosle godine.

Tako da, mozda jedno ukupno prebrojavanje svih koji su zaista zainteresovani da igraju, ne bi bilo lose. Bez onih koji su tu da popune broj. Pa da vidimo sta nam je raditi, mozda i glasanje?
Najlakse je da se vratimo na 2 lige, ako bude dosta ljudi dogodine. 2 ili 3 najlosije plasirana koja su trebala biti u visem rangu odlaze u B, najbolji iz B u spojenoj ligi ostaju u A.

Kako god, valjalo bi da se sto pre dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Xpert said:

Jep. Napisah u B ligi, ko god zeli da cepa 2 lige, dobrodosao je.

@karipesic upadaj.

Mozda ne bi bilo lose da se rezervise jedno mesto za @Lineker. Covek je itekako zasluzio, izgubio je na prilicno bizaran nacin od mene u finalu, zbog slucaja sa Hamlinom. Mislim da bi cak bio solidan favorit, da se taj mec odigrao.
Posto ima vec 5 da se popuni, ako sam dobro razumeo.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Mozda ne bi bilo lose da se rezervise jedno mesto za @Lineker. Covek je itekako zasluzio, izgubio je na prilicno bizaran nacin od mene u finalu, zbog slucaja sa Hamlinom. Mislim da bi cak bio solidan favorit, da se taj mec odigrao.
Posto ima vec 5 da se popuni, ako sam dobro razumeo.

Naravno, ima jos mesta. Neka udje.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sombor Shuffle said:

Mozda ne bi bilo lose da se rezervise jedno mesto za @Lineker. Covek je itekako zasluzio, izgubio je na prilicno bizaran nacin od mene u finalu, zbog slucaja sa Hamlinom. Mislim da bi cak bio solidan favorit, da se taj mec odigrao.
Posto ima vec 5 da se popuni, ako sam dobro razumeo.

Hvala drugu @Sombor Shuffle na ideji i predlogu. Lepo od tebe.

8 hours ago, Xpert said:

Naravno, ima jos mesta. Neka udje.

Javite kakva vam je situacija. Ja sam se organizovao već na par liga. Ako treba čovek, upašću...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Lineker said:

Javite kakva vam je situacija. Ja sam se organizovao već na par liga. Ako treba čovek, upašću...

Ima nas 11 trenutno. Sa tobom bi nas bilo za solidnu ligu. Sa još dvoje - optimalno. 

Tako da uđi. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...