Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

4 minutes ago, McLeod said:

Niko ih ne potcenjuje, meni su malko iza Nemacke i Australije, ali iskljucivo zbog klupe, prva petorka im je jaca.

 

Upravo ovo mi je podcenjivanje, oni po meni ne mogu s njima u istu kategoriju. Prosto su jaci, oni i Ameri prvi nivo, i to upravo zbog klupe, jer stateri su njihovi jaci i od USA, Nemci (zdravi) i mi drugi, a kandidati za medalju jos Australija i Spanci (samo znog kontinuiteta i sistema, iako im je igracki kadar nimalo impresivan). I tu se prica oko medalja i favorita zavrsava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

A koja je to klupa Njemacke i Australije?

 

Je l' si gledao utakmicu malopre?

 

Samo Amerikanci imaju klupu kao Nemci. A australijski "polovnjaci" su bas proper igraci. Recimo Kuks je za Edzima (koji je recimo osmi igrac Kanade) Meloun bukvalno. Kanadi je poslednji igrac na koga stvarno mogu da se oslone NAW.

 

Skrab, Edzim, Idi, Hejns, Aleksander nemaju sta da traze na parketu u ozbiljnim utakmicama, a neko ce morati.

 

Starteri jesu beton, ali sa druge strane nije da su Olinik, Pauel, NAW neka NBA elita takodje, ne vidim sto bi recimo Gidi, Dzingls, Mils bili gori od njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Romantik said:

 

Upravo ovo mi je podcenjivanje, oni po meni ne mogu s njima u istu kategoriju. Prosto su jaci, oni i Ameri prvi nivo, i to upravo zbog klupe, jer stateri su njihovi jaci i od USA, Nemci (zdravi) i mi drugi, a kandidati za medalju jos Australija i Spanci (samo znog kontinuiteta i sistema, iako im je igracki kadar nimalo impresivan). I tu se prica oko medalja i favorita zavrsava.

 

Ne slazem se, Vagner je doktor, bar na istom nivou kao Shai, meni i bolji, jer je ovaj divljak koji ce u jednoj utakmici da bude minus, Vagneru se to svih ovih godina nije desilo nijednom, niti ce, ne vidim zasto bi Mo Vagner i Tajs bili gori od Pauela i Olinika, vrlo verovatno su i bolji, Dort i Bruks su beton defanzivno, ofanzivno tesko da su bolji od Srudera, Loa i druzine. Nemci su egal sa njima u starterima, imaju duzu klupu.

 

Australija slabija starterima, duza klupa. Nema tu klase razlike, mogu Kanadjani jedino da se drze sa njima tu.

 

Mislim da ti je zamaskirala ona pobeda protiv raspad Francuske snagu Kanade.

 

Jesu jaki, ali onda ti potcenjujes Nemce. Nemci su bas jasan broj dva ovde.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

 

Je l' si gledao utakmicu malopre?

 

Samo Amerikanci imaju klupu kao Nemci. A australijski "polovnjaci" su bas proper igraci. Recimo Kuks je za Edzima (koji je recimo osmi igrac Kanade) Meloun bukvalno. Kanadi je poslednji igrac na koga stvarno mogu da se oslone NAW.

 

Skrab, Edzim, Idi, Hejns, Aleksander nemaju sta da traze na parketu u ozbiljnim utakmicama, a neko ce morati.

 

Starteri jesu beton, ali sa druge strane nije da su Olinik, Pauel, NAW neka NBA elita takodje, ne vidim sto bi recimo Gidi, Dzingls, Mils bili gori od njih.

Ali zato kod Njemaca su beton Mo Wagner, Thiemman, Giffey i cuveni Hollatz.

Evo gace se tresu svima od tih igracina.

 

Pa sam NAW je bolji od 80% Njemacke.

 

Taj Olynik kakav god da je doktor kosarke za visoke Njemacke. Powell je ono sto im treba, da postavpja blokove, prikucava i skace. 

 

O tome koliko je SGA iznad Schrodera da ne pricam. Pritom imaju 2 najbolja defamzivca na ovom prvenstvu, upravo dvojicu koii mogu da kidisu na tu 2 najboljih Njemaca.

 

O Australiji ne bih komentarisao. Patty Mills od 36 ljeta treba da parira top 20 igraca NBA lige. Ingles, Giddey, Exum. Sve je to lijepo. Oprali bi ih Kanadjani laganica.

 

Ljudi su jaki ko beton. Imaju 8 legit igraca, pa i taj Ejim i Bell-Haynes se mogu iskoristiti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U najboljim godinama su Kanađani, njihova petorka može sigurno bar jednu tekmu u eliminacijama da izvuče ako treba bez izmjene, na konto toga mogu da unakaze nekoga.

 

Australija može 20% bolje od ovoga danas ako sjednu Thybullea i puste Dantea da igra 25 - 30 minuta.

Edited by Beonegro
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Ali zato kod Njemaca su beton Mo Wagner, Thiemman, Giffey i cuveni Hollatz.

Evo gace se tresu svima od tih igracina.

 

Pa sam NAW je bolji od 80% Njemacke.

 

Taj Olynik kakav god da je doktor kosarke za visoke Njemacke. Powell je ono sto im treba, da postavpja blokove, prikucava i skace. 

 

O tome koliko je SGA iznad Schrodera da ne pricam. Pritom imaju 2 najbolja defamzivca na ovom prvenstvu, upravo dvojicu koii mogu da kidisu na tu 2 najboljih Njemaca.

 

O Australiji ne bih komentarisao. Patty Mills od 36 ljeta treba da parira top 20 igraca NBA lige. Ingles, Giddey, Exum. Sve je to lijepo. Oprali bi ih Kanadjani laganica.

 

Ljudi su jaki ko beton. Imaju 8 legit igraca, pa i taj Ejim i Bell-Haynes se mogu iskoristiti.

 

Mo Vagner je za FIBA kosarku bar u rangu Olinika i Pauela. Tajs je malopre odigrao brutalnu utakmicu, pogotovo u odbrani. Ova dvojica nisu sposobni za to.

 

NAW je za klasu gori igrac od Srudera za FIBA kosarku. Ne bih ga menjao bukvalno ni za jednog nemackog beka. Pogotovo im takav profil beka ne treba.

 

Bukvalno nista sto si napisao nije tacno.

 

Da ne pominjem sto je prica pocela od klupe.

 

Oni imaju bukvalno pet neupotrebljivih igraca na klupi u eliminacijama, sa srecom sa Ejimom i Bell-Haynesom, bukvalno malo iznad Ristica i Borise, ako i to. S tim sto su oni osmi i deveti, a nama ovi 11-12.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Mo Vagner je za FIBA kosarku bar u rangu Olinika i Pauela. Tajs je malopre odigrao brutalnu utakmicu, pogotovo u odbrani. Ova dvojica nisu sposobni za to.

 

Dr Mr Kelly Olynik za Mo Wagnera.

Theiss je legit, borac i sibao bi se muski. Theiss ima sjajnu saradnju sa Schroderom.

1 minute ago, McLeod said:

 

NAW je za klasu gori igrac od Srudera za FIBA kosarku. Ne bih ga menjao bukvalno ni za jednog nemackog beka. Pogotovo im takav profil beka ne treba.

Eto vidis koliko su Njemci 0 kad ti poredis NAW sa Schroderom a ja kazem da je bolji od 80% Njemacke ( dakle Schroder i Wagner excluded ). 

 

Shai Gilgeous-Alexander  je bajone Kanade kao sto je Schroder kod Njemaca.

7 minutes ago, McLeod said:

Da ne pominjem sto je prica pocela od klupe.

 

Oni imaju bukvalno pet neupotrebljivih igraca na klupi u eliminacijama, sa srecom sa Ejimom i Bell-Haynesom, bukvalno malo iznad Ristica i Borise, ako i to. S tim sto su oni osmi i deveti, a nama ovi 11-12.

Poznato je da u kljucnim utakmicama je bitno imati 9,10,11, 12 extra igraca. Samo nastavi🤣🤣🤣 

 

Shai kad zatreba ograce znas koliko? 39.59. Izacice na 1 sek do kraja da dobije aplauz

12 minutes ago, Beonegro said:

U najboljim godinama su Kanađani, njihova petorka može sigurno bar jednu tekmu u eliminacijama da izvuče ako treba bez izmjene, na konto toga mogu da unakaze nekoga.

 

Australija može 20% bolje od ovoga danas ako sjednu Thybullea i puste Dantea da igra 25 - 30 minuta.

To moze orotiv slabijih ekipa, protiv jakih ekipa koje imaju SGA, Edwardsa, Bogdanovica i tako te Thybulle mora igrati jer je ubjedljivo najbolji defanzivac. Jednostavno Ingles, Giddey, Mills su teske rupetine u odbrani a zastita obruca je slaba. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

 

Dr Mr Kelly Olynik za Mo Wagnera.

Theiss je legit, borac i sibao bi se muski. Theiss ima sjajnu saradnju sa Schroderom.

Eto vidis koliko su Njemci 0 kad ti poredis NAW sa Schroderom a ja kazem da je bolji od 80% Njemacke ( dakle Schroder i Wagner excluded ). 

 

Shai Gilgeous-Alexander  je bajone Kanade kao sto je Schroder kod Njemaca.

Poznato je da u kljucnim utakmicama je bitno imati 9,10,11, 12 extra igraca. Samo nastavi🤣🤣🤣 

 

Shai kad zatreba ograce znas koliko? 39.59. Izacice na 1 sek do kraja da dobije aplauz

 

Mogu i sa Loom da ga poredim. Lo je bolji za ono sto Nemackoj treba nego sto bi bio NAW. Decko isto moze da bude tezak liability.

 

Shai je divljak koji je stats whore u NBA ligi. Odigrao je momacki protiv Francuza i svaka mu cast, ali mnogo vise verujem Sruderu nego njemu u eliminacijama. Individualno je mozda posle Doncica najbolji igrac ovde, ali to nece puno znaciti ako bude odigrao jednu garbage time utakmicu kad bude trebalo, a sanse za to su velike.

 

Naravno da je bitno imati klupu. Hoce da im igraju starteri 40 minuta? Sta ce da rade ako Bruks i Dort udju u problem sa faulovima? Ko ce da igra? A na to ce ih eliminisati neka pametna i namazana ekipa, vrlo verovatno jedna od ove dve o kojima pricamo.

 

Ali hvala ti sto si priznao da nemaju klupu, sto je i bio moj post na pocetku.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

SGA nije stat whore

ne moze svaki volume scorer tako da se zove, pri cemu on vuce [u nba!] gravitaciju odbrane otprilike kao sto vuku najbolji igraci

 

 

 

Videcemo kad i ako OKC bude dobro "porasla" i krene da igra ozbiljnu ulogu u plejofu.

 

Do tad, let's agree to disagree.

 

On je najmanji problem u kanadskoj prici, individualno mozda drugi igrac na prvenstvu. Pa sta? Doncic je prvi, pa od Slovenije apsolutno niko ne ocekuje nista.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Mogu i sa Loom da ga poredim. Lo je bolji za ono sto Nemackoj treba nego sto bi bio NAW. Decko isto moze da bude tezak liability.

 

Shai je divljak koji je stats whore u NBA ligi. Odigrao je momacki protiv Francuza i svaka mu cast, ali mnogo vise verujem Sruderu nego njemu u eliminacijama. Individualno je mozda posle Doncica najbolji igrac ovde, ali to nece puno znaciti ako bude odigrao jednu garbage time utakmicu kad bude trebalo, a sanse za to su velike.

Shai divljak? Hahahahaa ae nemoj me zasmijavati 

4 minutes ago, McLeod said:

Naravno da je bitno imati klupu. Hoce da im igraju starteri 40 minuta? Sta ce da rade ako Bruks i Dort udju u problem sa faulovima? Ko ce da igra? A na to ce ih eliminisati neka pametna i namazana ekipa, vrlo verovatno jedna od ove dve o kojima pricamo.

 

Ali hvala ti sto si priznao da nemaju klupu, sto je i bio moj post na pocetku.

Njemacka i Australija nema klupu kao sto ti predstavljas tako da ta tvoja prica o nekoj prednosti te 2 ekipe u odnosu na Kanadjane je presmijesan. 

 

Mo Wagner, Giffey, Hollatz, Thielmann i onda mocni Lo🤣🤣🤣 Looo hahahahahah

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Shai je divljak koji je stats whore u NBA ligi.

 

 

Masis fudbal decko. Da je Stat whore OKC ne bi bila plej in ekipa vec bi tankovali.

1 minute ago, McLeod said:

Videcemo kad i ako OKC bude dobro "porasla" i krene da igra ozbiljnu ulogu u plejofu.

 

 

Ma da, a nema veze sto je Okc be njega bila na 12-14 mestu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Videcemo kad i ako OKC bude dobro "porasla" i krene da igra ozbiljnu ulogu u plejofu.

 

Do tad, let's agree to disagree.

 

nemoj molim te samo te floskule o ozbiljnoj ulozi u plejofu. okc igra ozbiljan basket a decko je i u clippersima jos kao klinja pokazao sta zna

 

sad ispadose pravi igraci samo oni koji imaju 60+% iz igre i igraju za titulu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

SGA nije stat whore

ne moze svaki volume scorer tako da se zove, pri cemu on vuce [u nba!] gravitaciju odbrane otprilike kao sto vuku najbolji igraci

 

 

To nije prva stvar koja mi padne na pamet kad se pomene Shai, ali ima momente totalnog deficita blama na svakoj utakmici

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

To nije prva stvar koja mi padne na pamet kad se pomene Shai, ali ima momente totalnog deficita blama na svakoj utakmici

 

kao sto i svaki veliki igrac, od kojeg se ocekuje da vuce ekipu, mora da ima [deficit]. slazem se da ponekada treba da ukoci, nadje bolji nacin ali tako je sa svim ego manijacima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

 

Masis fudbal decko. Da je Stat whore OKC ne bi bila plej in ekipa vec bi tankovali.

 

Dokle da tankuju? I zbog cega vise da tankuju? Imaju najvise visokih pikova u vremenskom intervalu od 5+ godina verovatno u istoriji NBA lige. Sto je zapravo dodatni plus za moju tezu. Oni bolje trenutno ne mogu.

 

3 minutes ago, Miki28 said:

Shai divljak? Hahahahaa ae nemoj me zasmijavati 

Njemacka i Australija nema klupu kao sto ti predstavljas tako da ta tvoja prica o nekoj prednosti te 2 ekipe u odnosu na Kanadjane je presmijesan. 

 

Mo Wagner, Giffey, Hollatz, Thielmann i onda mocni Lo🤣🤣🤣 Looo hahahahahah

 

O kakvom Holacu pricas? 11-12. igrac ekipe. Gifaj 9-10. Timan je jedini koji je solidno bitan u rotaciji, 3&D. Kanada van startera nema takvog igraca, on bi tamo bio najopustenije osmi igrac. Ali bas opusteno.

 

Tako da si promasio. Uostalom videcemo, do tog meca moze da dodje u eliminacijama.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

SGA nije stat whore

ne moze svaki volume scorer tako da se zove, pri cemu on vuce [u nba!] gravitaciju odbrane otprilike kao sto vuku najbolji igraci

 

 

Kako nije stat whore? 

Ima 27/13/6 protiv slabasnih Francuza a onda posle protiv prejakog Libana samo 12/5/5.

Definicija stat whore-a.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

nemoj molim te samo te floskule o ozbiljnoj ulozi u plejofu. okc igra ozbiljan basket a decko je i u clippersima jos kao klinja pokazao sta zna

 

sad ispadose pravi igraci samo oni koji imaju 60+% iz igre i igraju za titulu

 

Pa kad je glavni igrac koji vuce ekipu od koje se ocekuje da se bori za plejof na bukvalno najgorem zapadu u poslednjih 20 godina minimum i on dovuce ekipu do... desetog mesta? Mani me molim te, odlican je on igrac, kao sto sam rekao, mozda drugi ovde individualno, ali ima jako puno mana koje mogu ekipe poput Nemacke i Australije da eksploatisu, mada to uopste nije bila ni poenta pocetka ove price, prica je bila o tome ko ima jacu klupu.

 

Tu je Kanada najtanja od ta tri tima.

2 minutes ago, Miki28 said:

Kako nije stat whore? 

Ima 27/13/6 protiv slabasnih Francuza a onda posle protiv prejakog Libana samo 12/5/5.

Definicija stat whore-a.

 

Francuzi jesu slabasni, a Liban je verovatno najgora ekipa na prvenstvu. Ne vidim zasto bi se cimali starteri protiv njih.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Pa kad je glavni igrac koji vuce ekipu od koje se ocekuje da se bori za plejof na bukvalno najgorem zapadu u poslednjih 20 godina minimum i on dovuce ekipu do... desetog mesta? .

Ovo zasluzuje da udje u anale. Istorijska izjava🤣🤣🤣

 

Najslabiji zapad u poslednjih 20 godina minimum hahahahaha pa ovo je legendarno

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...