Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

55 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Veceras ocekujemo saznanje da je Zeljko Obradovic terorista i da hitno mora biti uhapsen zbog muckog napada na drzavu

Na zalost, sasvim sigurno veoma blizu toga, zna se kako faraon podnosi neposlusnost. Kad na to dodas nemalu bulumentu koja ce iz toga da izvuce da je Zeljko borac protiv sistema i prva opozicija Srbije, dobijamo jos jednu kockicu u sklapanju mozaika ludila Srbije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Sad znamo ko se voli u svlacionici

 

 

 

OK, sam cu da izadjem

Ovo u suštini sve objašnjava - ekipa nam se raspada zbog Epštajn-Barog virusa (Epstein- Barr/EBV) čiji je prenosilac vrv bivša gospodja Koprivica, koja se preselila na Kotež

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Ovo u suštini sve objašnjava - ekipa nam se raspada zbog Epštajn-Barog virusa (Epstein- Barr/EBV) čiji je prenosilac vrv bivša gospodja Koprivica, koja se preselila na Kotež

Sto bi rek`o Mile Kitic - Iz te case svi su pili.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:

Ovo u suštini sve objašnjava - ekipa nam se raspada zbog Epštajn-Barog virusa (Epstein- Barr/EBV) čiji je prenosilac vrv bivša gospodja Koprivica, koja se preselila na Kotež

 

Kao neki Zeljko Sasic - Aca Lukas ljubavni trougao?

(featuring Marko Jaric)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mille plateaux said:

Na zalost, sasvim sigurno veoma blizu toga, zna se kako faraon podnosi neposlusnost. Kad na to dodas nemalu bulumentu koja ce iz toga da izvuce da je Zeljko borac protiv sistema i prva opozicija Srbije, dobijamo jos jednu kockicu u sklapanju mozaika ludila Srbije.

Ma, kakva neposlušnost, Obradović nije uopšte bio u tom stilu. Komentarisao je navijačke prozivke i transparente, u nešto nervoznijem modu, što mu se povremeno dešava posle poraza. Faraon to iskoristio da kratkotrajno poentira navlačeći vodu na svoju vodenicu (iako kontekst nije bio ni o njemu, ni o državnoj pomoći), kao i obično.

Nema tu ni sukoba, ni pozicije, ni opozicije. Istresao šta je ko imao i ide se dalje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Teško da je istresao ko je šta imao i da će se ići dalje popto će vođa večeras još jednom da trubi na tu temu. A možda i još neki put narednih dana, ako oceni da mu odgovara.

Edit: da se dopunim, videh vest i da su ušle inspekcije u klub, vođa nastavlja da pokazuje ko je glavni.

 

38 minutes ago, Marvin said:

Kao neki Zeljko Sasic - Aca Lukas ljubavni trougao?

(featuring Marko Jaric)

Novi momenat za mene.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Moguće da će on to da reciklira još onoliko puta koliko proceni da mu odgovara u večitoj kampanji, samo mislim da se suštinski neće nešto promeniti.

Neće zbog ove situacije smanjiti enormna davanja ni Zvezdi ni Partizanu, nego će to jače eksploatisati u svom marketingu.

Moje mišljenje.

Edit: ušle su inspekcije u oba kluba, to je samo pozorište.

Edited by MarioKempes
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kooineeperk said:

Uuuuu to je super vest!

 

Jedva cekam da ga gledam i da vidimo kako je napredovao u "Predraze Savo, sine moj, mora li ta Amerika?"

 

Teško da KKP može parirati sa HM koledžima kad su pare u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikiMilane said:

 

Teško da KKP može parirati sa HM koledžima kad su pare u pitanju.

Jel znas mozda koji je uopste deal sa tom akademijom gde je otisao, jel to priprema dalje za nesto? 

 

Generalno, kakvi su opste planovi oko Drezgica, bas me zanima? Uz Topica on nam je top talenat i dvojac koji ce nositi repku narednih 7-8 godina (od kada stasaju i preuzmu kljuceve repke). 

Link to comment
Share on other sites

Ako nekoga zanima, odgovorili mi na mejl iz kluba vezano za organizovana gostovanja. Do kraja ligaškog dela organizuju još samo Barselonu. Izgleda da je Milano odlučio da sa nama postupi kao sa komšijama, verovatno ni u privatnoj režiji neće moći da se dođe do karata.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChrisJudd said:

Ako nekoga zanima, odgovorili mi na mejl iz kluba vezano za organizovana gostovanja. Do kraja ligaškog dela organizuju još samo Barselonu. Izgleda da je Milano odlučio da sa nama postupi kao sa komšijama, verovatno ni u privatnoj režiji neće moći da se dođe do karata.

 

Kupio je ortak karte za Milano u privatnoj reziji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...