Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

12 minutes ago, Dzep said:

U ovakvim situacijama uvek se setim Murinja koji je jednom ispozivao Kežmana u stilu 'ne trebaju mi igrači koji samo igraju na srce i na želju, trebaju mi oni koji pre svega znaju da igraju', tako da, brate Uroše, malo više pameti i znanja i to je to, vidi se da je želja tu ali mora još bolje

I bice

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aman 2 said:

Video i na kraju ne dovede više nikog😄

 

Ne radi se o dovodjenju jos nekoga, vec o svesti da se mora prevaspitati ovo sto se ima i onakav pristup utakmici. Samo to ce uciniti da Partizan u startu izgleda neuporedivo bolje. Prvo se sredi kuca, pa dodaju delovi.

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2023 at 5:57 PM, Arsenije Pesic said:

Trebalo bi pogledati u knjige da li je iko ikada u Leonu Štukelju dobio 40 razlike.

 

Ili, još neverovatnije, dao 90+ poena :classic_biggrin:

 

A u knjigama piše - i jedno i drugo Crvena Zvezda:

 

Datum: 20.04.2021

Krka - Crvena Zvezda 57-98

+41 za Crvenu Zvezdu i nedostižan rekord

 

inače iste sezone, isto mesto, ali par kola ranije:

 

Krka - Partizan 69:50

CMM, Jaramaz, Zagorac, Trifunović, Mozli, Novica, Dangubić... gde je Krka imala i +25

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

U ovakvim situacijama uvek se setim Murinja koji je jednom ispozivao Kežmana u stilu 'ne trebaju mi igrači koji samo igraju na srce i na želju, trebaju mi oni koji pre svega znaju da igraju', tako da, brate Uroše, malo više pameti i znanja i to je to, vidi se da je želja tu ali mora još bolje

Ja ne znam dva takva primera u basketu da su bili neki faktor u timovima.

U fudbalu ajde, gurnu ga na zadnjeg veznog ali u basketu bez napadačkog talenta i IQ-a ti džaba sve.

Trifunović bi bio koristan da igra trojku i ćoškari uz fokus na kvalitetnoj odbrani. Ne znam ko je njemu napunio mozak da može na dva.
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Shonewizard said:

 

Upravo se tome smijem, i kapiram da ćemo imati skoro dvije nedjelje u Beogradu nakon Olyija, što je svakako dobra stvar.

Mozda idem predaleko sad ali u periodu od 25. novembra do 13. decembra i gostovanja Zalgirisu mi ne napustamo Bg, skoro tri nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...