Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Pošto se šuška da će Toney u januaru, posle suspenzije, preći u drugi klub (Ars, Che, Tott), izašla je i cena za njega, a izvori kažu da će Bre tražiti 100 miliona funti.

 

Osudjivan prestupnik, izgleda mu to diže cenu... Samo da novi klub prodje kao New sa Tonalijem, a ne znam koja je garancija da neće.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Necu da se vadim na sudije ali ono je sramota sta su priznali.

Neću ni ja,ali brate,što je mnogo,mnogo je.Nisam pomenuo faul na Ramsdejlom kod prvog gola protiv WH-a jer je Arsenal zasluženo izgubio ali tu je WH dobio na samopouzdanju.

Gledaju i nišane večeras da li je ofsajd pored očiglednog faula na Gabrijelom.Užas!

Link to comment
Share on other sites

Nije se moglo dogoditi boljem liku

 

Quote

“They are trying to make the best decisions. We need to understand that mistakes happen.”

Mikel Arteta says the match officials deserve support in situations that errors occur.

He said this a few days after the spurs v Liverpool game.


sisaj ga baskijac

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lepota… imali su svi menadzeri pre nekoliko nedelja mozda i jedinu pravu sansu da naprave pritisak na PGMOL i da se mozda nesto znacajnije promeni, ali su se odlucili da se “greske desavaju” tako da, ne mogu reci da mi nije drago… jos kad je to Mikel, milina… hvala ti Hauarde.

 

 

Btw, meni je tamo jedino sporan ofsajd… faul nije, lopta van… radi se o milimetrima tako da svakako to VAR ne moze da okrene i da jeste i da nije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...