Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, medobrundo said:

 

ranije je postojala numeracija i na sezonskim kartama, odnosno pisalo je koje je tvoje mesto

 

sad očigledno neće biti numerisana mesta ni za sezonske ni za dnevne karte

 

 

to je ok

 

a siguran sam, jer se sećam diskusije (ako vidi NMX, setiće se i on - bili smo na različitim stranama ubeđenja), da je bilo sezona kada je postojala numeracija na dnevnim kartama za Arenu, dok na sezonskim nije, jer sam imao sezonske tih godina, pa znam, a kao što rekoh, stalno sam viđao situacije sa redarima oko sebe

 

ako nema uopšte broja sedišta nigde, prihvatljivo rešenje

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fromthecorner said:

Hahaha, kakvo je ovo izmisljanje gluposti samo da bi se pljunulo po Crvenoj Zvezdi. Pa ako sezonac ne bude imao numerisano mesto u tom sektoru, nece imati ni covek sa dnevnom kartom. Ja stvarno mislim da nekima od vas Zvezda sluzi samo da negde izbacite frustraciju kad se vratite sa posla.

 

Sve i da ne bude numeracije na dnevnim kartama, ja koji placam sezonsku hocu da imam svoje mesto. To je Arena a ne Pionir.

 

Zasto bih ja kao sezonac stalno morao da menjam svoje mesto jer neki navijaci sa pojedinacnim kartama dodju pre mene? 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Народе, можда је смешно питање, али да ли се у Партеру Б стоји или је семенкарење? :s_d:

Годинама сам сезонац на Трибини Б, ал' не бих да се трпам иза коша и не видим пола утакмице (за прилично велики новац), а сад су измештали све.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sve i da ne bude numeracije na dnevnim kartama, ja koji placam sezonsku hocu da imam svoje mesto. To je Arena a ne Pionir.

 

Zasto bih ja kao sezonac stalno morao da menjam svoje mesto jer neki navijaci sa pojedinacnim kartama dodju pre mene? 

 

Nisam rekao da li treba ili ne treba da budu mesta numerisana,bolje je da su numerisana. Rekao sam da se nece desiti da sezonac ima nenumerisano, a covek s dnevnom numerisano. I rekao sam da nema potrebe da se izmisljaju potencijalne dramske scene o toj specificnoj situaciji jer ona nece postojati, nece imati numerisano covek s dnevnom kartom i nece moci da izbaci sezonca sa sedista koji je vec tu seo.

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fromthecorner said:

 

Nisam rekao da li treba ili ne treba da budu mesta numerisana,bolje je da su numerisana. Rekao sam da se nece desiti da sezonac ima nenumerisano, a covek s dnevnom numerisano. I rekao sam da se ne izmisljaju potencijalne dramske scene u toj situaciji jer ona nece postojati, nece imati numerisano covek s dnevnom kartom i nece moci da izbaci sezonca sa sedista koji je vec tu seo.

 

1) kako da verujem da nece pojedinacna karta imati numeraciju? 

2) cak i da nema, taj neko sa pojedinacnom kartom ce doci pre mene koji sam sezonac, i zauzece dobra mesta. Ja ne mogu da dolazim 2 sata pre utakmice, imam posao koji se cesto odvija upravo u vecernjim casovima a i kad nije posao tu svakako je porodica pre svega i radije bih jos sat vremena proveo sa njom... Zasto bih ja kao sezonac, koji je time pokazao vernost klubu u startu na celu sezonu, morao da zavisim od onog koji ce biti tu samo protiv jacih protivnika i/ili dok imamo neke sanse za dobar plasman? 

 

p.s. I takodje si rekao da smo frustrirani mi koji mislimo da to nije ok 😉 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako je glupo i sramno da ti kao sezonac nemas svoje numerisano mesto, nego dodji ranije ili svaki put gledaj sa drugog mesta zajedno sa onim ko je uzeo dnevnu kartu....

Valjda je i neki benefit te sezonske da imas svoje mesto tokom cele godine...

Mislio sam da ce se to promeniti prelaksom u Arenu, jer sam cesto u Pioniru morao ici po 2h ranije...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

 

1) kako da verujem da nece pojedinacna karta imati numeraciju? 

2) cak i da nema, taj neko sa pojedinacnom kartom ce doci pre mene koji sam sezonac, i zauzece dobra mesta. Ja ne mogu da dolazim 2 sata pre utakmice, imam posao koji se cesto odvija upravo u vecernjim casovima a i kad nije posao tu svakako je porodica pre svega i radije bih jos sat vremena proveo sa njom... Zasto bih ja kao sezonac, koji je time pokazao vernost klubu u startu na celu sezonu, morao da zavisim od onog koji ce biti tu samo protiv jacih protivnika i/ili dok imamo neke sanse za dobar plasman? 

 

p.s. I takodje si rekao da smo frustrirani mi koji mislimo da to nije ok 😉 

 

 

Druze, sto se tice stavke 2, kucas na pogresna vrata, ja cu uzeti sezonsku kartu sa prijateljima i naravno da bi nam vise odgovaralo da mesta budu numerisana i da mozemo da udjemo 10 minuta pre utakmice u dvoranu i sednemo na svoja na vreme kupljena mesta bez straha da ce neko da nam zauzme, a ne da dolazimo dva sata pre. Za frustriranost sam rekao forumasu koji je izmislio svadju izmedju osobe sa numerisanim i osobe sa nenumerisanim mestom, nisam rekao ljudima koji zele da imaju svoje mesto.

Sto se tice stavke 1, ja ti garantujem da ljudi sa pojedinacnim nece imati numerisano, kao sto nisu imali ni prosle sezone.

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Fromthecorner said:

Sto se tice stavke 1, ja ti garantujem da ljudi sa pojedinacnim nece imati numerisano, kao sto nisu imali ni prosle sezone.

Prosle sezone nismo igrali u Areni, vec sam ti to rekao. Pionir je rupa (koju volimo ali je rupa) i nisam siguran da one stolice uopste imaju numeraciju, sto u Areni nije slucaj, tamo se vodi racuna o tome... 

 

27 minutes ago, Fromthecorner said:

sto se tice stavke 2, kucas na pogresna vrata, ja cu uzeti sezonsku kartu sa prijateljima i naravno da bi nam vise odgovaralo da mesta budu numerisana i da mozemo da udjemo 10 minuta pre utakmice u dvoranu i sednemo na svoja na vreme kupljena mesta bez straha da ce neko da nam zauzme, a ne da dolazimo dva sata pre.

S obzirom na sva jajarenja i sto neko rece "palanacke manire" vodjenja kluba kojima se bavi nase rukovodstvo, ozbiljno razmisljam da ipak ne uzmem sezonsku. Pored stresa u utakmicama, ne treba mi jos i stres sa trazenjem mesta i sedenjem. Na utakmicu dodjem da navijam i da na taj nacin uzivam pa makar i ne pobedili, taj stres mi je prihvatljiv i sastavni je deo sporta i navijanja. Borba za mesta za sedenje nije nikakva draz. Kad sam bio 20-godisnjak, pa odemo po 2 sata ranije jer nemamo nikakvih obaveza u zivotu, ili ako smo nesto bas imali, ne smeta nam da stojimo jedni drugima na glavi, na jednoj nozi, i slicno... 15ak godina kasnije, itekako me interesuje i taj aspekt i predstavlja odlucujuci faktor. 

 

27 minutes ago, Fromthecorner said:

Za frustriranost sam rekao forumasu koji je izmislio svadju izmedju osobe sa numerisanim i osobe sa nenumerisanim mestom, nisam rekao ljudima koji zele da imaju svoje mesto.

Pa nije izmisljeno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aureus said:

Народе, можда је смешно питање, али да ли се у Партеру Б стоји или је семенкарење? :s_d:

Годинама сам сезонац на Трибини Б, ал' не бих да се трпам иза коша и не видим пола утакмице (за прилично велики новац), а сад су измештали све.

U Pioniru se na jacim utakmicama stajalo, desi se tu i tamo da neko sedne u peti red i smara sve ove sto hoce da stoje, ali retko i uglavnom strada od osude vecine.

Desavalo se i da se sedi ali to je uglavnom kad nema vise od 4500 ljudi, mada je sedenje vise rezervisano za parter A gde idu prijatelji kluba, rodbina igraca itd.

 

Za arenu vec ne mogu da ocenim kako ce da bude, bas strepim koliko ce publike biti.

Link to comment
Share on other sites

Nas iz NS je planiralo od 8-10 da kupimo sezonske i to po prvi put. Racunali smo da kupimo sezonske sa spojenim mestima da mozemo da budemo svi zajedno, da mozemo zajedno da putujemo. Da ne moramo da krenemo iz NS malo posle podneva da bismo prisustvovali utakmici, vec da je dovoljno da dodjemo 5 minuta pre pocetka i sednemo na svoja mesta. Neki navijaci iz komsiluka sezonci su nam ispricali da je kod njih to tako funkcionisalo prosle godine. i sad jebeni idiotluk kako nema numerisanih mesta. Mislim o kakvom varvarizmu se ovde radi. Mi sad prosto ne mozemo da kupimo te sezonske, jer apsolutno ne mozemo da dolazimo 2 sata pre pocetka utakmice da bismo seli svi zajedno, jer to znaci da moramo da krenemo najkasnije u 16 iz ns, da bismo gledali utakmice od 19.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se sedenje na numerisanim sedištima još nije zapatilo među Ciganijom, a odavno je trebalo. Često su to i dalje odgovori tipa "brate, nije ti ovo pozorište, sedi tu negde". I onda glup i kriv ispada onaj koji želi na svoje kupljeno mesto.

Ovom odlukom klub favorizuje ljude koji mogu da uđu u halu sat ranije, a kažnjava one koji to ne mogu, iako su bili spremni da karte plate godinu dana unapred.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja sam preko druga kupio za FK protiv Fiorentine. On mi je rekao da mogu da me pomere sezonci sa tog numerisanog mesta ako oni imaju kartu za njega. Ne držite me za reč. Meni se nije svidelo to mesto i ja sam seo na drugo mesto. Niko me nije pomerio ali je bilo sezonaca koji su pomerali druge do mene.

Link to comment
Share on other sites

Samo dve reci mogu da opisu ovakvu odluku. Divljastvo i amaterizam. Pardon moze se dodati i sibicarenje. Prodajem ti nesta, a da li ces to i dobiti zavisi od toga da li ces pogoditi ispod koje je kutije kuglica.

Edited by kokodakalo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citam po raznim stranicama a i ovde nakon zadnje objave kluba o sezonskim kako sad bas zbog numeracije na pojedinim sektorima nece pojedini da kupe sezonsku kartu (ne upirem prste ni u kog ovde da se razumijemo). Par stvari su jasne a to su:

 

Ko je odlucio da kupi sezonsku on ce je kupiti makar sa krova gledao utakmicu, a ko se razmislja ili nije odlucio naci ce razlog da ne kupi. Nebitno koji, sad je nadjen ovaj, ali naso/li bi do 04.09. jos mnogo razloga.

 

Postali smo mnoogo razmazeni kao navijaci, hocemo sve na tacnu i gotovo, hocemo uspjehe, hocemo pojacanja, hocemo uslove, a kad treba da se plati i zrtvuje za klub onda tajac i kuknjava nastaju. 

 

To kazem i za fudbal i za kosarku (u fudbalu nikad povoljnije sezonske eeej vaze za utakmice LS i opet sramotna prodaja nismo ni blizu 10k, a samo trazimo pojacanja)

 

Meni nije problem iz RS cijeli dan da odvojim da odem pogledati utakmicu (kad mogu stici) ujutro u 10-11 krenem, bilo je slucajeva da sa drugovima ne budem na istoj tribini a kamoli sektoru, ali je bitno da se dolazi da se gleda Zvezda i to je za mene svetinja. Pa kad igramo u Laktasima zadnjih 10 godina koliko se mogu sjetiti dodjem i udjem bar sat - sat i po ranije i uvijek mi je osjecaj kao da prvi put gledam.

 

 

PS. Skoro se kukalo i za dresove kako nisu original i kako to amaterski izgleda, a garantujem kad bi onda vidjeli cijenh tih original dresova krenula bi kuknjava kako su skupi i da se ne mogu priustiti i sta sve.

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...