Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Higginsa bih ja prihvatio oberučke ako Frenki ne želi u Evropu. I naravno ako bi prošao sve medicinske testove. I dalje je to vrhunski igrač, stari rutiner. 

 

Rubit nipošto, čovjek i nije četvorka a nije ni neka klasa. Mislim da tu poziciju moramo rješavati preko bare. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Higginsa bih ja prihvatio oberučke ako Frenki ne želi u Evropu. I naravno ako bi prošao sve medicinske testove. I dalje je to vrhunski igrač, stari rutiner. 

 

Rubit nipošto, čovjek i nije četvorka a nije ni neka klasa. Mislim da tu poziciju moramo rješavati preko bare. 

 

Koju poziciju, poziciju 4?

Tu imas Davidovca i Simonovica, na 5 su tu vec Tobey, Mitrovic i Bolomboy. Dakle 5 igraca, ali ne, daj i sestog jer nema vrhunskog i skupog igraca tu, a Mitrovic i Davidovac neka se druze na tribinama.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

 

Koju poziciju, poziciju 4?

Tu imas Davidovca i Simonovica, na 5 su tu vec Tobey, Mitrovic i Bolomboy. Dakle 5 igraca, ali ne, daj i sestog jer nema vrhunskog i skupog igraca tu, a Mitrovic i Davidovac neka se druze na tribinama.

Ocekujem da gosn Vucic okrene Siakama da resimo to pitanje u sto kracem roku

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ajde sto stize jos jedan na 4 nego stize jos jedan i na 2. Moze i taj Lloyd, lakse je igeati sa Shabaz-om, Teom, Nedom i Yagom nego sa Jamesom stetocinom, Okobo i Kemba🤦‍♂️

Lojd 🤤

Link to comment
Share on other sites

Dakle, jedan "cerekam se smajli" od starog dobrog @Miki28 i sala sa Vucicem? Sta, ne moze se bolje na ovoj temi?

 

Ne znam, meni je i dalje najveci utisak da navijaci na ovoj temi pricaju o prenatrpanosti sastava drugih klubova. Pa ovde vecina nema nista protiv da se klub nakrca sa 15 iskusnih i proverenih igraca samo da bi cirkus bio kompletniji.

 

Sto se mene tice, najbolje bi bilo da stigne Higgins - em covek vise nema nikakvih motiva da se bavi kosarkom sa 34 godine i nakon povreda (retki su likovi kao Chacho, Lull, Rudy i takvi), em ce jos vise magu na klupi otezati u rasporedu minutaze igracima, ali neka - sam je birao da vodi ovaj putujuci cirkus, sam neka se zali kada bude dobio otkaz zbog jos par neocekivanih poraza.

 

@Stari Wook Nisu ni Tobey, Bolomboy ili Mitrovic, dakle u redu je da KKCZ na poziciji pet ima 4 skupa i kvalitetna igraca?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Dakle, jedan "cerekam se smajli" od starog dobrog @Miki28 i sala sa Vucicem? Sta, ne moze se bolje na ovoj temi?

 

Ne znam, meni je i dalje najveci utisak da navijaci na ovoj temi pricaju o prenatrpanosti sastava drugih klubova. Pa ovde vecina nema nista protiv da se klub nakrca sa 15 iskusnih i proverenih igraca samo da bi cirkus bio kompletniji.

 

Sto se mene tice, najbolje bi bilo da stigne Higgins - em covek vise nema nikakvih motiva da se bavi kosarkom sa 34 godine i nakon povreda (retki su likovi kao Chacho, Lull, Rudy i takvi), em ce jos vise magu na klupi otezati u rasporedu minutaze igracima, ali neka - sam je birao da vodi ovaj putujuci cirkus, sam neka se zali kada bude dobio otkaz zbog jos par neocekivanih poraza.

Moze i ovako 😀  koji ti je drazi? 

 

Shabazz, Teo, Yago

Neda

 

Dje je tu prenatrpavanje?😀

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Higginsa bih ja prihvatio oberučke ako Frenki ne želi u Evropu. I naravno ako bi prošao sve medicinske testove. I dalje je to vrhunski igrač, stari rutiner. 

 

Rubit nipošto, čovjek i nije četvorka a nije ni neka klasa. Mislim da tu poziciju moramo rješavati preko bare. 

 

Retko se ne slozim sa tvojim upisima, ali mislim da smo se malo razmazili ako cemo da potcenjujemo igrace poput Rubita. Ok, naravno da ima boljih od njega, ali coveka su povrede osakatile. Ove sezone dok je igrao bio je bas dobar, mislim da je bio i mvp nekog meseca, da ne lupam sad. On i Higins zdravi mogu da budu bitni srafovi nekih top 8 ekipa... Ali nek zaobidju nas. Ne zbog manjka kvaliteta, vec zdravstvenog kartona.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Prenatrpavanje je ako tu dodje jos jedan igrac.

Ali kako? Ne mozes igrati ozbiljnu kosarku na nekoliko frontova sa 4 igraca na pozicijama 1 i 2. To je suludo.

 

Kod Monaka nije pitanje prenatrpavanje vec koji su igraci u pitanju jer Kekba, James i Okobo su 3 slicna profila kojima treba lopta u rukama. Sad sto se mi zezamo na konto Lloyda to je druga stvar ali jasno ke da nam treba jedan defanzivac na poziciji 2. Za mene taj igrac jeste Frenkie Ntlikina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Monako ima i Strazela koji je dobar igrac za francusku ligu, mlad je jos uvek, nisam siguran da mu je plafon previsok, ali moze da igra bez problema.

 

Njima je Loyd neophodan, visak je James  ako je Kemba zdrav ili Kemba ako nije zdrav.

 

Mi se jesmo natrpali na 5 ali to ne znaci da mozemo da igramo bez cetvorke sezonu, tj samo sa Davidovcem na to poziciji, ne treba ni komentarisati to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ali kako? Ne mozes igrati ozbiljnu kosarku na nekoliko frontova sa 4 igraca na pozicijama 1 i 2. To je suludo.

 

Kod Monaka nije pitanje prenatrpavanje vec koji su igraci u pitanju jer Kekba, James i Okobo su 3 slicna profila kojima treba lopta u rukama. Sad sto se mi zezamo na konto Lloyda to je druga stvar ali jasno ke da nam treba jedan defanzivac na poziciji 2. Za mene taj igrac jeste Frenkie Ntlikina

 

Kako ne mozes?

KKCZ pre dve sezone - Wolters, Hollins, Ivanovic, Markovic. Baskonia prosle sezone - Howard, Heidegger, Thompson, Marinkovic. Zalgiris prosle sezone - Lekavicius, Brazdeikis, Dimsa, Evans.

 

Na nekoliko frontova, a 90% ABA lige je setnja, pa nemojte, nismo veverice ovde.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

E bas mi je drago sto Mirotic ne ide u jedan od dva Vuciceva cirkusa ove sezone. Samo, trebalo je odmah to da kaze, a ne da se razni navijacki portali izivljavaju nad normalnim ljudima tako sto najavljuju "radosne vesti", pa te Armani odustao, te ostala samo Srbija, te ostale su samo jos formalnosti, grobari u delirijumu, te sve je gotovo, Mirotic u crno-belom.

 

Mirotic je i sam trebalo da zna sta radi SNS i kako se trose milioni evra na najnize porive kod ljudi koji, nalazost, moraju da zive u ovoj zemlji. Ovo je jedno carstvo lazi u kojem se cak i to trosenje miliona uvelo na mala vrata, pa tako smo najpre imali dva preskupa Amerikanca u jednom i Kalinica u drugom klubu, onda Nedovica, pa Vildozu, pa Campazza u jednom i Exuma i ostale u drugom klubu, da bi na kraju dosli do toga da se i jedni i drugi otimaju oko najskupljeg igraca u EL i da to mase smatraju totalno normalnim.

 

Tako da, svaki igrac koji ne zavrsi u jednom od ova dva kluba je dobitak za nas koji ne zelimo da gledamo ova dva kluba na F4 (a ni u EL sledece sezone). Sad slobodno neka se bace na skauting, kad ionako ne umeju da rade nista drugo osim da bacaju pare na poznate skupe evroligaske igrace.

Nisi to nikakvi navijački portali, već portali koji su u direktnoj ili indirektnoj vezi sa magistrom limarije, kojima je jedina svrha da puštaju poturene vesti od navedenog i njemu sličnim. Mnogo su oni opasniji od tih navijačnih portala. Dato obećanje, ruka, "pravoslavna reč".... Sam Gebels da pozavidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Kako ne mozes?

KKCZ pre dve sezone - Wolters, Hollins, Ivanovic, Markovic. Baskonia prosle sezone - Howard, Heidegger, Thompson, Marinkovic. Zalgiris prosle sezone - Lekavicius, Brazdeikis, Dimsa, Evans.

 

Na nekoliko frontova, a 90% ABA lige je setnja, pa nemojte, nismo veverice ovde.

Ali nijedan od ovih timova nije osvojio EL (kao sto cemo mi ove sezone) 🧐

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

 

Kako ne mozes?

KKCZ pre dve sezone - Wolters, Hollins, Ivanovic, Markovic. Baskonia prosle sezone - Howard, Heidegger, Thompson, Marinkovic. Zalgiris prosle sezone - Lekavicius, Brazdeikis, Dimsa, Evans.

 

Na nekoliko frontova, a 90% ABA lige je setnja, pa nemojte, nismo veverice ovde.

Jednostavno ne mozes. 

 

U toj sezoni u nekoliko utakmica su Kalinic i Davidovac bili ti koji prenose loptu kada su Walters i Dzoni bili out. Prosle sezone je Nedovic bio jedini koji je mogao nesto kreirati za sebe i druge kad su popadali Luca i Ivanovic. 

 

Stvarno nema potrebe za tim. Fali jos jedan igrac na poziciji 2.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Higinsa povezuju sa Zvezdom - isluzeni matoran koji se pozdravio sa kosarkom

 

Higinsa povezuju sa Partizanom - insert cuveni Dejo Radonjic ohoho gif 😁

Ja bih voleo da dodje! U Partizan.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...