Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

Strašan meč. Ja sam većinu propustila jer sam mislila da je odavno gotovo :classic_rolleyes: srećom videla sam poslednji set.

1 hour ago, Milutinov Tata said:

malo je degutatno da posle svega aplaudiraju Baezu kada je izlazio sa terena, a do malopre su pozdravljali njegove promasene servise

Istini za volju publika se verovatno ne bi ni setila Baeza da ih spiker nije pozvao da ga pozdrave na izlasku, a ni on nije otpozdravio publici, što je posle svega sasvim logično. Bili su užasni prema njemu, urlali ne samo na servis greške nego i na praktično svaku neiznuđenu.

Monfis je imao svoju dramu i preterivanja, ali pri kraju bukvalno nije mogao da stoji, i nije mi jasno kako nikom nije palo na pamet da ne mora baš svaki intervju posle meča da se daje stojeći. Prvo Bartoli, a posle su ga ovi sa ES držali na nogama bar još 15 minuta, i sve samo još jedno pitanje  a on diže jednu pa drugu nogu pa se premešta, samo što još nije čučnuo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Ono je bilo više od Davis Cup atmosfere..iskreno,svaka čast Baezu što je ostao miran i dostojanstven u porazu - i spram publike i protivnika. Ne znam kako je uopšte ostao pribran..ustvari,jasno je da nije kad je ispustio pobedu..
Najviše je sam kriv,ipak.

Iz ovakvih stvari se tek vidi Novakova veličina.

Link to comment
Share on other sites

Tanko je ovo sto Novak igra, bojim se da ce vec sa Fokinom biti velikih problema.

 

Ok, u drugom setu je to vec znacajno bolje. :classic_smile:

 

Sto je naporan s ovim "sta cete mi, sam pronalazim resenja" urlanjem ka boksu, citav zivot ih je sam pronalazio dok je coaching bio zabranjen, stvarno ne znam kakve sad genijalne strateske i takticke sugestije ocekuje.

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

Ja njega uglavnom ništa ne razumem šta se dere, jedino ako komentator nešto prevede :classic_laugh:

Dobro je što nije morao da servira za meč ponovo, ko zna na šta bi to ličilo. Vetar svakako nije pomogao, valjda neće celi turnir duvati.

Mnogo mu je gori francuski večeras nego prekjuče, a posle svega nije ni čudo :classic_tongue:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Olga se i igrački i fizički još uvek drži jako dobro,obzirom na veliki broj mečeva koje je igrala u poslednje vreme. Dobila je Paolini u jedinom meču pre dve godine i to na betonu. Međutim,Italijanka će joj danas biti težak match-up jer će do kraja testirati Olginu izdržljivost..pošto se radi o teniserki čija je igra krojena za šljaku. Teraće redovno Olgu na dodatni udarac,a sa tim je Danilovićeva regularno imala problema u prošlosti.

Nisam baš optimista,ali svakako joj držim fige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno ce Runeu da se otvori put do finala. Sto se Olge tice, drago mi je da konacno igra na ozbiljnijem nivou. Sramota je bila da sa tim talentom i gradjom ne bude u 100, a ima potencijal za znatno visu poziciju. Nije jos prosao voz za neku pristojnu karijeru, samo treba da popravi radne navike i promeni ponasanje ( prica se da je razmazena i teska za saradnju ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, alcesta said:

A je li bilo nekog incidenta na meču ili se publika tek onako iživljava što im se ne sviđa pobednik?

Poslednji francuz na RG u u igri je bio, u polazu je bilo 28 francuza (i francuskinja).

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...