Jump to content

Recommended Posts

Očekujem izmenu mete u kontekstu da nece svaka treca partija biti da od četrdesetog minuta znas da si sigurno izgubio, ali se braniš još narednih 30 minuta, jer eto, pushing HG je jako rizično.

Ovako ako ostane, mislim da ce masa ljudi preci na Turbo ili nece vise igrati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Slučajno prebacih na esports i vidim da postoje zvezda i partizan u tom sportu. Igraju LoL na nekom turniru u Švici. Jesu oni delovi Sportskog društva ili neka ekipa sama sebi dala to ime ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nakon 4 meseca kasnjenja izasao je Ringmaster. Probao sam, bice klasican 4 support. 

 

Toliko su kasnili sa njim, i nisu stigli da mu ubace Scepter opciju, niti jedan facet. 

Link to comment
Share on other sites

uvek je tako sa novim herojima. neka teorija razloga zbog ovoliko kasnjenja je sto ovo b verzija heroja a da je prva bila ona sa kontrolisanjem drugog heroja. izgleda da je to bilo bas tesko kodovati.

 

u svakom slucaju ok heroj sto se mene tice, malo mi je ult bezveze iako dobro izgleda.

 

vratio sam se igri nakon nekih 4 meseci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel gleda neko?

 

Ja upalio samo ova poslednja tri dana. Juče i prekjuče je bilo manje više smorno, ali je LB finale jutros bilo super.

 

Ne sviđa mi se ova meta, mislim da nije bio nijedan comeback na main eventu.

 

Ko napravi malo veću razliku gotovo sigurno dobija game

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno cu uleteti u kucu za cetvrti gejm ako ne bude 3:0

 

 

Hteo sam pred TI da napisem poduzi post o tekucoj sezoni, ali sam morao da pozavrsavam posao pre odmora i jbg.

Nisam nista ispratio sem par serija prva dva dana

Link to comment
Share on other sites

ja gledao vecinu turnira, ovog playoffa. razocaravajuci rezultati. 80% ili koliko vec posto se zavrsilo u najmanji broj gejmova. sve neki sweepovi. smaracka meta sa milion aura i jos smarackiji evropljani nemaju konkurenciju jebiga. to je izgleda buducnost dote. jedino nas ludi rusi mogu spasiti. amerikanci su antitalenti, kinezi batalili dotu, juznoamerikanci su divljaci a sea isto kao kinezi, sve manje ih ima.

tek sam sad na kraju skontao da liquid nije izgubio ni jedan mec tokom celog knockouta, ozbiljan podvig.

na kraju nisam ni imao favorite, navijao sam za saksu cim su ispali kinezi i spirit...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nemanjaol said:

E bas usao to da napisem, ja video jutros

 

Jel bi isao neko?

 

Ici cu ja ako bude nekog live eventa da moze da se kupi karta i udje. 

 

Ovako rani turnir nakon TI je poterao sve timove da rushuju sa novim rosterima, C9 lik je rekao da je bilo izuzetno stresno prethodnih 7 dana.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 40Wins said:

 

Ici cu ja ako bude nekog live eventa da moze da se kupi karta i udje. 

 

Ovako rani turnir nakon TI je poterao sve timove da rushuju sa novim rosterima, C9 lik je rekao da je bilo izuzetno stresno prethodnih 7 dana.

 

Bice, 9 evra je pojedinacna karta za jedan dan. Ja bih verovatno samo poslednji dan gledao.

 

Mozemo da se cujemo mozda tad pa da idemo zajedno.

 

Hah i ja video na redditu tu objavu, i tu sam i skontao da ide turnir u bg-u

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nemanjaol said:

 

Bice, 9 evra je pojedinacna karta za jedan dan. Ja bih verovatno samo poslednji dan gledao.

 

Mozemo da se cujemo mozda tad pa da idemo zajedno.

 

Hah i ja video na redditu tu objavu, i tu sam i skontao da ide turnir u bg-u

 

dzabe ako je to cena i za poslednji dan. Naravno i ja bih isao samo tad. Jel ima vec sada karata u prodaji ili naknadno izbacuju raspored? Cimam te svakako.

Link to comment
Share on other sites

U 16.00 Upper Bracket Final, El Classico: OG - Nigma. Kurasin je konacno seo na klupu, Noob i Omar su dosli u Nigmu i sada su full habibi tim, ocekujem da se kvalifikuju. Ceb i dalje igra za OG, ali ocekujem da ce i tu dodji do promena u toku sezone, tako da ovi metuzalemi polako zavrsavaju sa aktivnim igranjem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...