Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

Djokovic upravo gubi Rolan Garos.

 

Ako je po necemu blizu Federeru u goatstvu, to je teniska inteligencija, a ono sto je on radio ove nedelje u Rimu moze samo lud ili glup, mada u njegovom slucaju je pre ludost.

 

On je mogao samo na mentalnu prednost u odnosu na ostatak tura i ludacku srecu u zrebu koja ga je pratila prosle sezone da proba da ponovo osvoji RG, sada tu mentalnu prednost gubi i cao djaci.

 

Nije dovoljno spreman, nije ni top 5 po fizickoj spremi u ovom trenutku.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da mu je najveca greska sto je toliko grizao da dodje do finala.

Neki pristojan poraz je ok, ali ako ga Nadal razbije, a trenutno tako izgleda, Nadal moze ogromno samopouzdanje da dobije pred RG

Link to comment
Share on other sites

Inace RG je kljucan turnir u hvatanju prikljucka sa Rafom, jel ako bi mu pobegao na tri slema razlike to tesko da bi vise mogao da stigne ................ tako da ima on to u svojoj glavi sigurno ................ i u to se uzdam ............

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se ne trci nemoj ni izlaziti na teren, ne moze Novace bas peske da se igra tenis. :classic_biggrin:

 

4 minutes ago, jevrem69 said:

Inace RG je kljucan turnir u hvatanju prikljucka sa Rafom, jel ako bi mu pobegao na tri slema razlike to tesko da bi vise mogao da stigne ................ tako da ima on to u svojoj glavi sigurno ................ i u to se uzdam ............

 

Ako Mek napise jos koju afirmativnu na Novakov racun, svasta moze da bude vec do kraja sezone. :kece:

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu da pitam kolege forumase: jeste li vi gledali tenis prethodnih par dana?
Citam i ne verujem :d

I da se zahvalim Meku..cuj, izgubio RG sada. Kako bese Mek, na pocetku sezone sljake, nema snage za meceve i nema sanse bilo sta da uradi? A onda, za redom dva finala mastersa i jedna titula? :)
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Citam i ne verujem :d

I da se zahvalim Meku..cuj, izgubio RG sada. Kako bese Mek, na pocetku sezone sljake, nema snage za meceve i nema sanse bilo sta da uradi? A onda, za redom dva finala mastersa i jedna titula? 🙂

 

Pa evo ti pokazna vezba sta je trebalo odavno da se desi.

 

Coveka sere zreb kao nikoga nikada od kako ja pratim tenis.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Pa evo ti pokazna vezba sta je trebalo odavno da se desi.

 

Coveka sere zreb kao nikoga nikada od kako ja pratim tenis.

Mece, sada vec preterano seres .............. zaustavi se malo , ne u prognozama, vec u svojoj mrznji prema Novaku ...............

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

Pa nije ni to sportski bas, ali sa ovakvom igrom koja je posledica potrosnje trebao je da razmisli o Fedovom metodu beganja s crte. 

 

e sad sam sve cula :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Ja ne mislim da je izgubio RG danas, ali Nadal moze ogromno samopouzdanje da dobije posle danasnjeg meca, a to je nesto sto Djokovicu nije trebalo.

Stoji, ali koju drugu opciju je imao (osim da sinoc namerno izgubi od Svarcmana ili da preda mec unapred)?

 

Njemu je sad najvaznije da se ne povredi (a to se moze desiti kad se preumorno telo tera na nadjudski napor).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

ajoj zivote, daj drz nedaj da ne bude biciklo 😒 

 

rafa igra jebeno fenomenalno, nole je solidan na svoj servis ali rafi sve ulazi.

uf kad bi ovo preokrenuo bila bi to jedna od najvecih pobeda ikada! 

 

samo malo rafa da pocne da gresi, malo da ga manje kenjaju linije i to...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...