Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

4 minutes ago, Milutinov Tata said:

E sad da vidimo kako napraviti raspored da se niko ne buni :smiley24:

To je nemoguće i sa redovnim rasporedom :lol_2:

 

Zanima me je li uopšte moguće da se teren 1 osposobi u dogledno vreme pošto izgleda neće imati dovoljno terena :classic_rolleyes: a ne smem ni da mislim ako se kiša nastavi šta će da bude...

Link to comment
Share on other sites

jao, sad vidim (bez gledanja sam zakljucila da su Fed i Rafa prva dva meca na centralnom)

pa dobro, ravnomerno su ih rasporedili. nece biti rata navijaca :classic_biggrin:

 

Zapravo, dobro su se dosetili kako da maksimizuju profit, tako ce navijaci Big 3 morati da kupe karte za oba terena ako hoce da ih gledaju. Jos ako su ponovo duplirali cene... Organizatori trljaju ruke (jos da ih vreme posluzi) :classic_biggrin:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Inace, moj drug je u Rimu, imao je karte za juce, kupio ih pre nego sto je Fed potvrdio da dolazi i platio ih oko 70 evra, informacija iz prve ruke.
Trebao je da se vrati, ali je produzio ostanak, posto je iz Sarajeva, nasli su neku varijantu brodom do Splita i tako se vracaju :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

hahahahah, pa ovo je Pjentrandjeli, bilo ko moze da dodje, sa ground passom, plus je mnogo mnogo manji teren :lol_2::lol_2:

 

Pa znam to, ali organizatori su se nadali da ce i pored duplirane cene napuniti stadion. Nisu bas ni Italijani toliko blesavi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Pa znam to, ali organizatori su se nadali da ce i pored duplirane cene napuniti stadion. Nisu bas ni Italijani toliko blesavi.

 

pa juce bi im bio pun stadion, ali ko zna koliko ljudi je otislo iz Rima i nije moglo danas da dodje...

plus, juce je neko postovao na tviteru, ostalo je bilo strasno malo karata i to sve su bile preko 200 evra, cak i preko 300

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

Nego, hoce sad da izbacuju ove ljude (ovo su valjda oni s jucerasnjim dnevnim kartama), pa da pustaju one s jucerasnjim nocnim kartama za Novakov mec, pa tek posle one sa dnevnim kartama? Jesi procitala negde?

Quote

Fernando Verdasco overcomes his "average" backhand to defeat Dominic Thiem 4-6 6-4 7-5.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Pa najverovatnije, zato sto su napisali da ovu od juce imaju prava samo za prva 2 meca, znaci da ce da prazne stadion.

 

I da, poslala sam drugu poruku koji je tamo, a imao je juce karte i za noc i za dan, pa ako mi javi, javljam :classic_biggrin:

Edited by Boxy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I na Rafinom mecu poluprazne tribine (pretpostavljam da su i tu bili digli cene).

Rafa unistava sirotog Chardia

Nishikori ekspresno zavrsio, Cilic u totlnom raspadu. Ko njega dobije u zrebu na RG ima da slavi.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...