Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

5 minutes ago, alcesta said:

Ali nema nekog vremenskog minimuma? Znači bukvalno mogu da odigraju jedan gem jednog meča i to se računa kao da je meč igran?

Za refundaciju traze da se nista od navedenog oop nije desilo, znaci nema minimuma igre. :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Jednom su u Torontu odigrali 1/8 i 1/4 u istom danu, ali igrali su samo teniseri, pa je bilo malo "lakse". Ovde su i teniserke, pa je broj meceva dupliran, mada uvek organizator moze da "isiluje " raspored, ako imaju dovoljno terena. Bar ce oni koji nemaju karte za glavni stadion biti pocastvovani nekim od velikih igraca ili igracica na nekom sporednom terenu.

Link to comment
Share on other sites

Ispade Serena najpametnija što se izvukla na vreme :classic_rolleyes:

 

Quote

We're trying to do our best so you don't lose out on today... 😏 Matches are postponed to 6.30pm. Just for today, the tickets allow fans to exit and re-enter the Foro Italico. #ibi19

Pretrgli su se :classic_rolleyes:  ali najbolji deo, kako se brinu da publika ne izgubi :lol_2:

 

Inače ljudi šize po Tviteru jer ovi ne objavljuju ni ako se bude išta igralo hoće li to biti dnevna ili noćna sesija, pa ovi što imaju karte za noćnu ne znaju da li da kreću od kuće i kad pošto je jeziva gužva u saobraćaju a plus je večeras tamo i finale Kupa Italije. Opšti kolaps :smiley5:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Meni se desilo par puta da onog dana kad ima kartu za RG pocne kisa i to je uzas jer ne znas koliko ce da traje, dok pada nemas gde da se sklonis, nema zaklonjenih mesta ni za deseti deo publike a ako kisa prestane onda se nadjes sa potpuno mokrim sedistem naravno - lepo da se ubijes. Po pravilo Rg a - ako izadjes za vreme kise ne mozes posle da se vratis, karta je ponistena, novac se vraca ako je odigrano manje od sat vremena tenisa

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su Đoković i Nadal jedno finale u Rimu igrali u ponedeljak i da je Rafa dobio. U glavi mi sve nešto da sam taj meč gledao na poslu u kancelariji na stream, što nikako ne bi mogao biti slučaj nedeljom. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Mislim da su Đoković i Nadal jedno finale u Rimu igrali u ponedeljak i da je Rafa dobio. U glavi mi sve nešto da sam taj meč gledao na poslu u kancelariji na stream, što nikako ne bi mogao biti slučaj nedeljom. 

 

Bingo...2012 finale je igrano u ponedeljak.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Italian_Open_(tennis)

Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam tih scena, kad se rešavalo hoće li se igrati, pa izašao prvo jedan pa drugi sa trenerom da pogledaju mokar teren, i na kraju se složili obojica da treba odložiti za sutra, a besna publika kad su objavili da se finale odlaže zasula teren raznim papirima i ostalim smećem :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ko se nakani da se smrzava na tribinama radi možda nedovršenih mečeva svaka mu čast, jedino da se izvadi šteta. Jesu li i večernje karte 120 eura?

Vidim da su proglasili da današnje dnevne karte važe i za sutra. Dobro su se setili. Samo ne znam šta će ljudi koji su imali kartu za danas a sutra imaju druge obaveze...

Edit: evo sad vidim, obećali da će vratiti pare onima koji sutra ne mogu da dođu :s_w:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Izdali saopstenje da ce danasnji mecevi poceti sutra u 10, da ce se odigrati po dva takva meca na 2 glavna terena i samo gledaoci s danasnjim kartama ce moci da udju i gledaju ih. Oni koji imaju sutrasnje karte ce moci da udju na terene tek od 3. meca.

 

Ima i neki komentar nekoga da nisu sigurni za nocnu sesiju jer tereni bas ne izgledaju bezbedni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...