Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

Ma premijer je poslao kurtoazno izvinjenje što ne može da dođe pa dodao ovo na kraju, ne verujem da bi im samoinicijativno pisao zahvalnicu :classic_tongue:

Nadam se da će Torino izgledati bolje od ovoga. Makar je unutra pa ne može biti katastrofe s rasporedima... a valjda su i iz Milana naučili da ne dovode polugole manekenke :57:

Link to comment
Share on other sites

Pogodila sudiju? I nisu je diskvalifikovali?

 

Rafa izgleda ozbiljno resio da se osveti Stefanosu.

 

Italijani oduzeli akreditaciju Ubaldu " for criticising the state of the centrale court and questioning Rome's masters 1000 status"! :classic_ohmy::twak::puke:

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, wwww said:

Pogodila sudiju? I nisu je diskvalifikovali?

To je bilo u trku, izleteo joj reket dok je trčala za loptom i odleteo par metara prema lopti i dobro dokačio linijskog. Nije bilo namerno ali ne može da se odredi je li reket ispustila slučajno ili ga je bacila ono u stilu možda makar tako pogodi lopticu... čini mi se da je čak prošla bez opomene, ili barem nisam videla da je neko nešto rekao.

 

Ovo za Ubalda možda bolje nastaviti na temi Izvan turnira, mislim da sam videla taj članak koji se upravi nije dopao...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

ovaj Moscarela najgori sudija, bas corav :classic_ninja:

 

Nije corav, nego glup. Da elaboriram, tragovi su bili spojeni, pa nije imao sta ni da vidi. Ono sto je bilo jasno jeste kraj traga loptice, a da bi se on toliko razvukao i poceo skroz od linije, potreban je servis od 250 kmh i to od nekoga visine 180 cm, to je bilo jasno valjda svakome ko je video 50 tragova loptice u zivotu.

 

Bas blam odluka, a on je jos jedan od boljih sudija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I corav i glup, glup iz razloga koje si vec naveo, a corav od pre neki dan kad je Fucovica ostetio.

 

Ali on meni nije nikako jedan od najboljih sudija, dosta gresaka pravi, dobar je samo ako ima celendza

Link to comment
Share on other sites

Uh. Kakvo iscrpljivanje, ovo što sam videla u pauzama finala Evrovizije. Ali nije ni trebalo da bude lako. Setim se odmah onog njihovog meča na RG. Samo kad je čitav, videla sam par puta kako je zapeo o šljaku kad je trčao na drop šot... u svakom slučaju, ako je kondicija za RG upitna, želja i volja nije, a to je sve što mi je bitno :thumbsup:

Bravo i za Dijega koji je odigrao turnir života.

 

Moskarela je očajan. Je li on sudio neki dan kad je ono igrač slikao trag lopte koji je bio u debelom autu a proglašen za dobru loptu?

Zbog ovakvih situacija bi valjalo imati čelendž i na šljaci, ali s druge strane onda bi bio ograničen na tri a ovako sudija može da siđe bilo kad... nisam pametna šta je bolje.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 4_Webber said:

Svako kritikovanje Moskarele = ban u budućnosti 😄

 

1 minute ago, alcesta said:

Moskarela je očajan. Je li on sudio neki dan kad je ono igrač slikao trag lopte koji je bio u debelom autu a proglašen za dobru loptu?

Zbog ovakvih situacija bi valjalo imati čelendž i na šljaci, ali s druge strane onda bi bio ograničen na tri a ovako sudija može da siđe bilo kad... nisam pametna šta je bolje.

 

:classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

A ovo je stvarno za ban 😄 pa zbog najlegendarnijeg glasa ikada. 😁 prvi put kad sam cuo njegov glas mislio sam da sudi neka zena (i Xpert je to mislio). I pri kraju meca kada sam video da je muskarac u pitanju slogirao sam se

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...