Jump to content

Zivotinjski svet


Recommended Posts

On 8/22/2024 at 4:29 PM, ๐“‘๐“ช๐“ซ๐”‚ said:

ย 

Nah, aligatori su mace u odnosu na krokodile ๐Ÿ˜„ย  Imamo sve vecu najezdu krokodila koji mogu nedeljama da provedu u slanoj vodi tako da je postalo uobicajeno za zalutaju medju kupace i na plaze.ย 

ย 

ย 

ย 

ย 

ย 

ย 

xwg_f3c7N2kHBiEUCsg14shUVwdYBAWiWE4k9INn

ย 

ย 

Jel stvarno ovo ili montaลพa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2024 at 4:58 AM, Besni lala said:

ย 

xwg_f3c7N2kHBiEUCsg14shUVwdYBAWiWE4k9INn

ย 

ย 

Jel stvarno ovo ili montaลพa?

ย 

Ne vise. Nekada put, ima dva, Tamiami i autoput 75 drugi naziv Alligator alley. 75 nekada nije bila ogradjena i nije imala dve trake u istom smeru. Sada su prosirili put i stavili ogradu pored puta. Nekada je stajao natpis, ne secam se od reci do reci, ali da se napuni benzin pre da se ne bi stajalo nusput zbog aligatora, koji su prelazili sa jedne na drugu stranu preko puta, tako da je bilo opasnosti i da kolima naletis na nekog.ย 

Sada nusput ima samo nekih odmaralista koja su uglavnom otvorena bez ograde, ima cak i camac da se spusti jer ljudi se vozaju po mocvari, pecaju... i vidikovac da cekas ako vidis kog aligatora. Nikada nisam cula da je izasao neki i napao nekog.ย 

Ako ides donjim putem svakako nije pametno puno stajati jer nema dve trake, niko ne trci tuda.ย 

ย 

Putevi spajaju Majami i Naples.ย 

ย 

Aligatori kanalima dolaze do urbanih naselja, tu i tamo napadnu nekog, ali jako retko.ย 

ย 

Ja sam jako daleko od mocvare i pre jedno dva meseca su srecom policajci naisli na put oko golf terena koji mi koristimo kao put za rekreaciju i koji se nalazi u sred visokostambenih zgrada, krokodila kako seta po sred ulice. Mogao je samo da dodje iz okeana tj kanala koji su povezani sa okeanom.ย 

ย 

CROC2-RESIZED.jpg?ve=1&tl=1

ย 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
12 hours ago, Kronostime said:

ย 

ย 

ย 

Meni se ovo desilo sa rakunom. Seo mi je na lezaljku dok sam ja otisla po hranu. Kad sam se vratila ja mu ponudim parce hrane, a on gleda u komadic u ruci pa drugu ruku ceo tanjir i merka. Na kraju mazne mi tanjir iz ruke (papirni) sa sve hranom i odjuri.ย 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ๐“‘๐“ช๐“ซ๐”‚ said:

Kad sam se vratila ja mu ponudim parce hrane, a on gleda u komadic u ruci pa drugu ruku ceo tanjir i merka. Na kraju mazne mi tanjir iz ruke (papirni) sa sve hranom i odjuri.ย 

bqyOib.gif

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 9/24/2024 at 5:05 AM, Selina said:

Ispililo se "pingvince" od 22 kila ( Melburn Zooloski vrt), teze i vece od svojih roditelja.

22 kila ima sada, bilo je naravno majusno, ali je sada duplo vece i teze od tate i mame.

ย 

csm-2112729-0-404f775f61.jpg

ย 

ย 

ย 

Mozda bi tata trebalo da trazi utvrdjivanje ocinstva ๐Ÿ˜„ย 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...