Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Moram pohvaliti i Craiga za dosadašnju igru u seriji. Treći strelac ekipe danas i važna trojka u clutchu kad su se Clippersi spustili na - 3 sa - 13 u zadnjih par minuta. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bodo said:

Booker now joins Charles Barkley as the only Suns players to have five postseason games with 40-plus points. He is also the leading scorer in the postseason at 36.3 points per game.

Posle ovog playoffa konacno ce ljudi svrstati Bookera tamo gdje i treba da bude, medju samom elitom. Fantastican igrac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Moram da ti objašnjavam. U NBA je već 20 godina popularan onaj video kako Ajverson prelazi preko Lua. To je danas postao jedan od načina, kako da se ponizi igrač i sudije su ovde veoma dobro postupile. Da je tako preko mene prešao, dobio bi po testisima da bi se valjao dva minuta. Embid je bio i blag.

 

Kapiram da je ovde Embid prvi na hejt listi, jer će uzeti MVP priznanje, ali ne bi trebalo da budemo slepi.

Promasi fudbal, go, kosarku, kos...sve zivo. Ali 'ajd.

Ne moras meni objasnjavati nista...imam poprilicno godina u guzici i gledao sam malo tvrdju kosarku od ove.

MVP placljivko je vise nebitna stvar. To sto je lik klasicni PAPAK i placip**ka je problem. 

I ovo sto je @medobrundo naveo=>

5 hours ago, medobrundo said:

Šta je pokazao? Embiid u odnosu na ostale deluje kao osmak pored petaka, a nema ko ga u rvanju nije patosirao. Bruklin na parketu sa krilima, bez centra. I pored toga, plačipička ne uspeva bilo šta da uradi, već ima 14 poena uz 38 posto iz igre i 2 asistencije; a Maxey dobija utakmicu za Filu. Claxton 18 poena uz 90% iz igre.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

 

Ne verujem, max 6 utakmica. Mislim da Kingsi idu dalje.

Danas loše izdanje Kingsa bar ono šta sam uspio odgledati nekih četvrtinu i po. Tesko ce oni do pobede u SF. To bi morala biti baš brutalno dobra suterska večer. A i bušni su jako u obrani. A sve se to menja sa zamenom domaćinstva. Po meni ide na dva dva prvo a zatim ćemo videti. Meni su simpatije na strani Kingsa odmah posle Sunsa na zaoadu zbog istorije i par meni omiljenih igrača koji su igrali za njih ali bit će vraški teška i zanimljiva ta serija do kraja for either team

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Shvati me, moram da bildujem narativ, misliš da ja dobijam i približno sličnu kintu od Lejkoba kao JJ Reddick i ostali...

 

Tvoj post insinuira da dobijas ikakvu kintu, sto te odmah dize u top 0.1% internet ljubitelja sporta 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Na sta mi licimo, majko sveta

Ovaj meč je trebalo da bude out of reach da nisu toliko slobodnih promašili u zadnjih 8 minuta. Na samom kraju 4 u nizu,  Ayton i CP pa čisti zicer Okogiea :ajme:. Inače ruku na srce sjajan otpor Clippersa s obzirom na okolnosti u kojima su se najedanput našli. Sjajna izdanja Powella i Russa ali ipak nedovoljno. Sad je njima must win pa da vidimo kako se nose oni sa pritiskom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, cabke said:

Promasi fudbal, go, kosarku, kos...sve zivo. Ali 'ajd.

Ne moras meni objasnjavati nista...imam poprilicno godina u guzici i gledao sam malo tvrdju kosarku od ove.

MVP placljivko je vise nebitna stvar. To sto je lik klasicni PAPAK i placip**ka je problem.

 

Draki ovde jeste promašio, ali bold je isto jedan od problema. D.o.k.l.e v.i.š.e? Inače, Embiid kreten, da ne bude posle ja njegova apologeta.

 

22 minutes ago, bodo said:

Danas loše izdanje Kingsa bar ono šta sam uspio odgledati nekih četvrtinu i po. Tesko ce oni do pobede u SF. To bi morala biti baš brutalno dobra suterska večer. A i bušni su jako u obrani. A sve se to menja sa zamenom domaćinstva. Po meni ide na dva dva prvo a zatim ćemo videti. Meni su simpatije na strani Kingsa odmah posle Sunsa na zaoadu zbog istorije i par meni omiljenih igrača koji su igrali za njih ali bit će vraški teška i zanimljiva ta serija do kraja for either team

 

Treba im šutersko veče i dominacija Sabonisa Jr. nad "visokim" igračima Dubsa. Ali ako hoće da dobiju bez previše mučenja u ovoj seriji, brejk u SF is a must. Svakako ne očekujem previše od Dubsa i da će najednom podići nivo igre, ali ne bi bilo prvi put da demantuju sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Draki ovde jeste promašio, ali bold je isto jedan od problema. D.o.k.l.e v.i.š.e?

@DameTime ja gotivim Nikolu i po meni on je definicija timskog igraca. Kraj. Nije mi on sad bozanstvo neko bezgresno ili slicno pa da automatski mrzim i prezirem svaku njegovu konkurenciju. Nemoj me u "taj kos" stavljati. :) Ali i sa i bez Nikole (nevezano za bilo kakvu MVP diskusiju), Embid je klasicni PAPAK. Da podvucem crtu. :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bodo said:

 Sad je njima must win pa da vidimo kako se nose oni sa pritiskom.

 

upravo zbog okolnosti koje si pomenuo, nije njima ništa must win, odnosno, ne verujem da osećaju pritisak bez jednog a zatim dva glavna igrača.

 

inače, stekao sam utisak da sunsi igraju u trećoj brzini, durant pre svega.

međutim & paradoksalno, ne vidim u ovom trenutku prostor da kao ekipa podignete nivo igre, pre svega zato što igrate sa 6 igrača, plus biyombo i lee sinoć 10ak mins. sada već nije realno očekivati da se broj igrača koji igraju na jednoj tekmi, drastično promeni.

 

prednost ovih sunsa je (makar po meni) trebalo da bude u tome što sa durantom u posadi, možeš da priuštiš sebi da ti booker neko solidno vreme igra primary ballhandlera, pošto i on i durant imaju toliki gravity a solidan pregled igre - da ti to pruža priliku da držiš chris paula na nekih razumnih 30ak mins a da sg-sf popunjavaju za to vreme paulovog odsustva likovi koji garantovano umeju da proture kroz obruč spotup tricu & još ponešto (warren, lee, ross, shamet, plus craig i okogie, koji ionako igraju okej minute).

 

cp3 40+ mins, booker 45, durant 42 u trećoj tekmi prve runde, gde nema ni georgea ni čave, ne izgleda kao pametno trošenje resursa i planiranje plejofa.

jasno je meni da su sunsi naplašeni zbog ranijih neuspeha ali ovo mi izgleda baš va bank pristup, gde pri tome još i gubiš opciju da uključiš nekoga od tih prangijatora sa klupe.

 

mislim, dovoljno je da paul mora da pauzira 2-3 tekme zbog nekog relativno benignog istegnuća i da budeš prinuđen da cepaš bookera isključivo na PG a stoga i da ubaciš makar dva nova igrača u rotaciju. i onda 'ajde, next man up mentality, posred plejof serije, gde nema vremena za uigravanje.

 

ne znam ne znam

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, cabke said:

@DameTime ja gotivim Nikolu i po meni on je definicija timskog igraca. Kraj. Nije mi on sad bozanstvo neko bezgresno ili slicno pa da automatski mrzim i prezirem svaku njegovu konkurenciju. Nemoj me u "taj kos" stavljati. 🙂 Ali i sa i bez Nikole (nevezano za bilo kakvu MVP diskusiju), Embid je klasicni PAPAK. Da podvucem crtu. 🙂

 

Uopšte nisam spomenula Jokića niti me to zanima u ovom trenutku. Imam problem sa ovim izrazima "MVP plačljivko" i sl.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

upravo zbog okolnosti koje si po menuo, nije njima ništa must win, odnosno, ne verujem da osećaju pritisak bez jednog a zatim dva glavna igrača.

 

inače, stekao sam utisak da sunsi igraju u trećoj brzini, durant pre svega.

međutim & paradoksalno, ne vidim u ovom trenutku prostor da kao ekipa podignete nivo igre, pre svega zato što igrate sa 6 igrača, plus biyombo i lee sinoć 10ak mins. sada već nije realno očekivati da se broj igrača koji igraju na jednoj tekmi, drastično promeni.

 

prednost ovih sunsa je (makar po meni) trebalo da bude u tome što sa durantom u posadi, možeš da priuštiš sebi da ti booker neko solidno vreme igra primary ballhandlera, pošto i on i durant imaju toliki gravity a solidan pregled igre - da ti to pruža priliku da držiš chris paula na nekih razumnih 30ak mins a da sg-sf popunjavaju za to vreme paulovog odsustva likovi koji garantovano umeju da proture kroz obruč spotup tricu & još ponešto (warren, lee, ross, shamet, plus craig i okogie, koji ionako igraju okej minute).

 

cp3 40+ mins, booker 45, durant 42 u trećoj tekmi prve runde, gde nema ni georgea ni čave, ne izgleda kao pametno trošenje resursa i planiranje plejofa.

jasno je meni da su sunsi naplašeni zbog ranijih neuspeha ali ovo mi izgleda baš va bank pristup, gde pri tome još i gubiš opciju da uključiš nekoga od tih prangijatora sa klupe.

 

mislim, dovoljno je da paul mora da pauzira 2-3 tekme zbog nekog relativno benignog istegnuća i da budeš prinuđen da cepaš bookera isključivo na PG a stoga i da ubaciš makar dva nova igrača u rotaciju. i onda 'ajde, next man up mentality, posred plejof serije, gde nema vremena za uigravanje.

 

ne znam ne znam

Pa kako im nije must win. Sa eventualnim zaostatkom od 3:1 i naredni meč u gostima. Govorimo čisto o sportskim motivima. Ti kad igraš meč ne razmišljaš o tome tko ti nedostaje nego razmišljaš o konačnom trijumfu. Tu se pak ne slažem s tobom za preostali deo posta imaš poantu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Pa kako im nije must win. Sa eventualnim zaostatkom od 3:1 i naredni meč u gostima. Govorimo čisto o sportskim motivima. 

 

samo kažem kako ne verujem da imaju bilo kakav pritisak u ovakvoj situaciji. naravno da svi žele da pobede ali ujedno nije ni realno očekivati išta više od dobrog otpora, kao jutros.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...