Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kingsi su simpatična priča i stvarno nisam očekivao da ih Krompirko ovako izbrusi, ali su realno bezveznjaci i najpoželjniji protivnik u prvoj rundi.

 

17 minutes ago, gggggggg said:

niko ne shvata ozbiljno kingse. meni smesno da se kao warrirosi plase njih. nigde logike.

 

tenor.gif?itemid=10852041

 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ja nekako plejof NBA uvek kapiram kao pre svega produkt mečapa i trenerkog umeća, a tek posle sirove snage ekipe. Ne kažem da je tako, ali ima logike, Majk Braun zna sve i napravio je opasan posao. Sa druge strane, videćemo kad se vrate Wardell i Andrija, na šta ćemo da ličimo. Klej 11 skokova, Donte 11 skokova, spuštamo polako broj primljenih blizu 100tke... Hajde, videćemo.

 

Rigor mortis!

Link to comment
Share on other sites

Nema sta, na zapadu su glavni favoriti Sunsi i GSW, pa je sledeci tier Denver a ostali tier ispod.

 

Price kako je zapad drasticno jaci naravno ne piju vodu jer su Baksi i Boston najvise pokazali u regularnoj sezoni, a onda imas Klivlend, Filu pa i plejof Majami koji su u seriji verovatno svi jaci od ovog tiera na zapadu koji je ispod Denvera.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

 

jbg, dvajest i neka odbrana lige tesko da se moze ozbiljnije shvatiti u playoffu. pored toga i nedostatak nekog posebnog iskustva u plaoyffu isto moze da presudi.

 

navijacu za sacramento protiv svih osim mozda clippersa i ne bi mi bilo krivo da odu do npr finala konferencije, ali tesko nazalost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

 

jbg, dvajest i neka odbrana lige tesko da se moze ozbiljnije shvatiti u playoffu. pored toga i nedostatak nekog posebnog iskustva u plaoyffu isto moze da presudi.

 

navijacu za sacramento protiv svih osim mozda clippersa i ne bi mi bilo krivo da odu do npr finala konferencije, ali tesko nazalost.

 

Ma zezam se ja, ali kao simpatizer moram da se nadam dobrom PO run-u. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denveru je najveća opasnost Finiks zbog čak tri igrača koji su majstori poludistance koju Denver opet loše brani, sledeći su GSW jer je to GSW, a sve drugo mislim da prolaze.

Nevolja je što je Finiks verovatno njihov protivnik u drugoj rundi . Deluje mi da Denver ostaje prvi, a da će Sac i Memfis zadržati pozicije.

Što se tiče Sakramento Kingsa njima kao svaki pošteni Srbin želim sve najbolje i mislim da će imati dobar PO i u zavisnosti od mečapa možda prođu u drugu rundu 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver mora naci nacin da dovoljno sakrije Jokica u pick odbrani. Koliko god da je genijalan u napadu i vjerovatno najbolji igrac u ligi i skoro uvijek ce biti labilnost u pick odbrani protiv ekipa koje njegov drop mogu kaznjavati. Mogli bi imati i ozbiljnih problema protiv Lakersa sa Bronom i Davisom na obrucu ako ovi uspiju izboriti PO. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vanda brat, krene na cisto kucanje koje mu je Ostin namestio i ispadne mu lopta, doleti do Bambe, Bamba salje pas za Troya, Troy pogadja 3, dobijamo gratis poen u posedu ;D

"Thank you for saving my life" - I am just literally Jarred Vanderbilt jedan od boljih mimova na koje sam naleteo u poslednje vreme

 

 Minesota je dobra ekipa, i ovo je  preeebitna utakmica sada. DLoa nazalost nema, ali tu su ostali tako da ce biti bas dobra borba, bolje igraju bez KATa, nema Loa ali je tu Konlisa, a SloMo, Jaden, AntMan i Gober igraju dobro. Potrebno je da stvarno odigramo dobro da ovo pobedimo, a da ne pricam o znacaju utakmice, ako dobijemo ovo stvarno konkurisemo za nesto vise od pukog plejin mesta (hocemo bar da se borimo onda za 7th seed pa da probamo biti makar osmi). 

 

 Ajde da vidimo da li ce ekipa nastaviti da igra dobro, odredjeni role playeri su bas vruci.

Link to comment
Share on other sites

Evo Dejvis probao sad "Kornet odbranu" na Princu iz kornera ali ovaj munuo tricu ;D

McDaniels hasluje kao lud...  

Rivs cim je usao publika se zapalila i decko donosi strasne poteze na terenu i igra sa mnogo samopouzdanja

 

Vrhusnka utakmica nas ceka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...