Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

ne kapiram nista ovaj trejd. na stranu sto svi trejdovi sluze da se pomogne lejkersima, cini mi se da je wbrook danas korisniji od lowryja. 

 

sta ce butler nuggetsima i zasto bi ga heat dao za maga porter jra je beyond me.

edit

nuggetsi ako ciljaju trejd, trazice opcije da pojacaju klupu a ne da pazare zvezdu sa ogromnim usageom i bez suta za 3

Edited by uini
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

ne kapiram nista ovaj trejd. na stranu sto svi trejdovi sluze da se pomogne lejkersima, cini mi se da je wbrook danas korisniji od lowryja. 

 

sta ce butler nuggetsima i zasto bi ga heat dao za maga porter jra je beyond me.

edit

nuggetsi ako ciljaju trejd, trazice opcije da pojacaju klupu a ne da pazare zvezdu sa ogromnim usageom i bez suta za 3

 

Denver mozda bude prosac za Anunobija, mada najbolje sto mogu da ponude su MPJ, Bones i first round pick

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

ne kapiram nista ovaj trejd. na stranu sto svi trejdovi sluze da se pomogne lejkersima, cini mi se da je wbrook danas korisniji od lowryja. 

 

sta ce butler nuggetsima i zasto bi ga heat dao za maga porter jra je beyond me.

edit

nuggetsi ako ciljaju trejd, trazice opcije da pojacaju klupu a ne da pazare zvezdu sa ogromnim usageom i bez suta za 3

Ovaj trejd ne pomaže samo Majamiju, po mom mišljenju, a ako neki igrač treba Denveru to je Batler , naravno da ga Heat ne bi dao ni za veću cenu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Horium said:

 

Denver mozda bude prosac za Anunobija, mada najbolje sto mogu da ponude su MPJ, Bones i first round pick

Denver ima 6 igrača za PO + potencijalno CB kao sedmi, treba im pouzdana opcija sa klupe u oba smera, to bi trebalo da mogu da dobiju za Bounsa 

2 minutes ago, uini said:

ne pomaze nikome imho, oslabljenja na sve strane

Pa i ovoj hipotetički i malo verovatnoj opciji Denver dobija Batlera i Bruksa umesto Portera i Hajlanda što je defanzivno neuporedivo, a karakterno da ne pričam.

Lik kao Batler , karakterno je prototip onog što im treba.

Kad bi Denver išao po nekog all stara u zamenu za ovu gore dvojicu moj predlog bi bili Batler i Grin bez obzira na manjkav šut kod obojice.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, gggggggg said:

ko su vam all-starovi?

 

jokic williamson james doncic curry

morant lillard gilgeus-alexander sabonis edwards markkanen davis (george i booker prve rezerve)

 

antetokounmpo durant tatum mitchell irving

embiid brown brunson siakam derozan butler harden (randle i haliburton rezerve)

 

zaboravio sam adebaya :ajme:

 

butler out onda.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Odervajz, Butler je možda i zvijezda koju najmanje želim da vidim u Denveru, nakon vojvode Leonarda Kavaje.

 

nije kao da ces ga videti ali kao sto rekoh sinoc, nuggets logici ne treba high usage guy koji ne sutira za tri. trebaju im pojacanja u second unitu, prva posada je savrseno skockana za nikolinu igru.

---

inace & u vezi "late game ball movementa", brunson nije igrao sinoc, slucajnos' & ko bi rek'o.

 

 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

nije kao da ces ga videti ali kao sto rekoh sinoc, nuggets logici ne treba high usage guy koji ne sutira za tri. trebaju im pojacanja u second unitu, prva posada je savrseno skockana za nikolinu igru.

---

inace & u vezi "late game ball movementa", brunson nije igrao sinoc, slucajnos' & ko bi rek'o.

 

 

Ne treba im lik na košarkaškoj nizbrdici koji je navikao da gdje god ode sve momentalno počne da se podešava po njegovoj mjeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Ne treba im lik na košarkaškoj nizbrdici koji je navikao da gdje god ode sve momentalno počne da se podešava po njegovoj mjeri.

 

ma ja mislim da najbolja verzija butlera ne bi radila posao za njih. moderna porter jr je smesan igrac u poredjenju sa dzimi barkom ali je vredniji za njih, imho

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...