Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

u poslednja 2 ili 3 minuta moze da se celendzuje samo prestup [out of bounds], bilo da je svirano ili jok. ostalo ne moze, cak i da je sudjeno nesto.

Realno, glupost, čemu služi taj 1 nesrećni challenge ako ga ne možeš iakoristiti na onu brutalnu i očiglednu pljačku sinoć?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, delgado said:

Dobro ovo sa Dubsima je visak, sori za to.

 

Kakvi da se opustim, u sred poziva pustim nekako da odgledam zadnja 2min jer nisam mogao da izdrzim (nisam smeo da gledam iako sam mogao u pojedinim trenucima, drhtim sve vreme i nadam se pobedi, kad ono opet dejavu ...). Nije mi dobro od ranog jutra, a tek treba da gledam kako Djokovic podize Australian Open malo razumevanja molicu

 

+ da ne pricamo kako je King pokraden, liga da uradi nesto i omoguci nam trejd za Bogdanovica.

Nije u redu da se sekiraš rano izjutra natašte. 

Bigger picture Ovo je tek uvertira i dizanje radne temperature za Noleta. 

On the bright side. Nole ce da digne pehar i Lakersi će da igraju u PO. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Recoba said:

Nismo navijači Zvezde, pa da se žalimo na suđenje svaki put kada izgubimo. 

 

Pa ja stvarno bas retko kukam na sudije i ne volim to, ali ovde ne moze da se precuti ipak

 

8 minutes ago, freethrow said:

Kao samoprozvani guru sekte mogu samo da potvrdim i da dodam jednu anegdotu. Pre nekog vremena smo Uini i ja bili na obredu ispijanja magičnog napitka od hmelja i ja sam pogrešio rečenicu jednom pa dvaput i na kraju triput. Uini me samo naboo pesnicom bez reči, tako da sam poleteo preko stolova, ali sam bio ponosan.

 

Znam, pa ja sam snimao..

 

@bodo Lakersi ce vide plejof samo na TV-u. Obzirom na razvoj dogadjaja, izgubljene dobijene utakmice, cinjenicu da ce Davis i James opet da se povrede i propustaju meceve... 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negooo, kako je sinoć krenulo sa prozivanjem Embiida ja sam mislila da će mu Jokić utrpati 50 pts uz 10 assista. Kad ono bi obrnuto, makar za poene. Valjda će se sada prihvatiti da postoji (barem) još jedan kvalitetan centar u ligi i da ne pobeđuje samo zato jer je snažan i(li) dobija više slobodnih bacanja. 

On darker side, naša agonija se nastavlja, natrpaše nas VanVleet i družina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

 

 

@bodo Lakersi ce vide plejof samo na TV-u. Obzirom na razvoj dogadjaja, izgubljene dobijene utakmice, cinjenicu da ce Davis i James opet da se povrede i propustaju meceve... 

Pa nisam baš siguran. Sve je to tu u rasponu od dve, tri izgubljene ili dobijene. A evidentan je napredak u igri LAL. A nažalost nije dobro po ligu kad se sve češće spominju sudije i sudijske greške. Jako su dobro oni plaćeni da ne vide dosta toga. Uz to su i potpomognuti VARom. Možda da preinače propozicije kada i u kojim instancama da se primjenjuje isti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno nisam od onih koji kukaju na sudije, ali ovde nema ni dileme nikakve da li je greska ili nije, cak su i sudije priznale nakon meca

Jbg, previse puta nam se ovo desavalo da bi bilo slucajnost, mozemo pre svega da krivimo nas i nespobnost da jednom ispogadjamo ta klac bacanja i resimo utakmicu

UTAH i OKC za sada sjajno stoje, pa (ne)ocekivano I Sota, kao da su i bolji bez Townsa, tako da nam je potreban tank mode/sunovrat ovih ekipa uskoro da bismo videli PO. Od Portlanda, Hudze i SASa cemo biti bolji na tabeli... 

 

@DameTime Trebao je Dejm u Lejkerse, lakse bi bilo i meni i tebi ove sezone ili kad vec 😄 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Stvarno nisam od onih koji kukaju na sudije, ali ovde nema ni dileme nikakve da li je greska ili nije, cak su i sudije priznale nakon meca

Jbg, previse puta nam se ovo desavalo da bi bilo slucajnost, mozemo pre svega da krivimo nas i nespobnost da jednom ispogadjamo ta klac bacanja i resimo utakmicu

UTAH i OKC za sada sjajno stoje, pa (ne)ocekivano I Sota, kao da su i bolji bez Townsa, tako da nam je potreban tank mode/sunovrat ovih ekipa uskoro da bismo videli PO. Od Portlanda, Hudze i SASa cemo biti bolji na tabeli... 

 

@DameTime Trebao je Dejm u Lejkerse, zajebi.

Nego, sudijske odluke proitv Dalasa, Sakramenta, Filadelfije i sada protiv Bostona su direktno uticale na skor Lejkersa jer da su tu sudije uradile sta su morale, skor bi bio 27-23 i druga bi se prica pricala. 

Ae i da orihvatim da ne sudis faul nad Troy Brown Jr ali da ne sudis nad Lebronom, za to treba da dobiju suspenzije i to zestoke. Liku se nalazi desavanje na metar od njega, niko mu ne ometa pogled i ne vidj udaranje Tatuma koji posle skakuce od srece z og "dobre odbrane" umesto da ode da se pokrije usima. Odvratna fransiza, zeleni goblini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nagetsi  sa Marejem kao drugom violinom nikad nece osvojiti nista. Lepo sam pricao da trebaju da ga menjaju za Mitchela onomad kad se davao Mitchel. Znam da sam dosadan, ali neki su me pitali zasto mrzim Denver sa takvim predlogom.

Edited by Zvezdinho
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa prosle godine je ovaj mec prakticno odlucio MVP trku.

 

Embid je i tada imao vise poena, ali je Jokic one invalide odveo do pobede.

 

Posle Fila-Denver tekme je prakticno MVP trka bila gotova.

 

Od tada cekaju osvetu.

 

Plus Embid nije izabran u prvu petorku.

 

Bili su nalozeni kao da je finale, a Jokara dosao da popije koje pivce i uplati tiket na konjske trke.

Link to comment
Share on other sites

Glavni "argument" Jokićevih navijača je taj da je Embiid došao na utakmicu ekstremno naložen dok je on došao da popije pivce. I to se još ističe kao pozitivna stvar... samo kako bi se unizio brutalan učinak od 47 pts i 18 reb protiv direktnog MVP konkurenta. Da je bila obrnuta situacija, da je Jokić imao takvu statistiku, ovde i svuda diljem interneta ne bi moglo da se živi od komentara kako je bolji od Shaqa, Olajuwona, Kareema i Wilta kombinovano. Meni je drago zbog Joela da je imao ovakvu statement partiju jer je on previše počeo da se omalovažava u kontekstu toga što dobija dosta slobodnih.

 

 

Jako gotivim Shaedona, moramo ga zadržati po svaku cenu i pre bih budućnost franšize dala njemu u ruke nego Ant-Manu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...