Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa i ti Lorde jedeš govna, Bron je u MJ godinama igrao veliko finale sa Džef Grinom kao najboljim saigračem 2018. godine. MJ može samo da sanja da ima toliki impakt na serije.

 

Džordan može samo da puši kurac što se tiče tog nivoa igre. U današnjem intenzitetu u plej of uslovima ne izlaziti iz igre 48 minuta je nešto svemirsko, a to je Bron radio 2018. godine dok se peglao sa četom Bostona.

 

Još uz to sve istovariti GS-u 50 poena u prvoj utakmici finalne serije koja je bila jedna od najbrutalnijih utakmica protiv Durenta, Karija, prajm Tompsona, Grina, Igudale i osalih je isterao egal, da JR Smith na kraju ne bi znao koji je njegov koš. Smejurija od ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Dzoki bez all star ekipe nikad nista ne bi osvojio. I to kaze Kosta koji ga je gledao u prajmu.

Jos je za drugi 3peat dobio najboljeg europljanina(Kukija) i najboljeg skakaca lige(Rodmana). Smijesne ekipe Bron ima u poredjenju sa Dzokijem.

Samo zbog toga mi npr Dzoki nije ni ispred Brona ni Medzika, o Bilu Raselu da i ne govorim.

Edited by Kosta
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima Jordan u celoj prici?

 

Pricam o tome da ne bi bilo lose da Lebron podkrepi ove prazne kalorije, maltene Derozanovske brojke jednim laganim hvatanjem play in turnira.

 

Sve sto je potrebno da prestigne 1.5 ekipu od 12 koje se takmice...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Bron sada itekako ima mana u igri (pazi, čovek za 4 dana puni 38), ali nalaziti u njemu manu pored ove smešne ekipe je možda najveći brainfart koji mogu da pročitam. Njemu je najozbiljniji saigrač čovek midlevela sa 5 milki, lolčina teška.

 

Ja mogu do sutrada pričam koliko su beskorisni saigrači Brona i koliko Pelinka kvalitetno žmuri. Jebe se njemu, LA, kurve, koks, paja ga boli.

 

Bron opet noćas 38 poena, 57% iz igre, bacanja 12/12, partija je i više nego solidna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Protiv Kings isto 31 pts , 6 reb , 11 asst, 50% iz igre.

 

Od toga 9 poena, 6 asst i 2 skoka u 4/4 na 20+ razlike kada je utakmica odavno bila resena...

 

Edit: Umesto sto ladi jajca kad im trpaju prevlaku u usta ovim rekordnim cetvrtinama gde primaju po 50+ poena mogao bi malo da stegne odbranu i povede svojim primerom. Umesto sto redovno izlazi u 4/4 da pokupi kajmak posle tih sramota i nasminka poraze..

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

7 minuta pred kraj je bilo 15 razlike, mislim smešno je kriviti igrača što je ostao još koji minut duže od toga nakon što je utakmica bila rešena, jer to možemo naći kod svakog igrača!

 

Meni se čini da je bilo najbespotrebnije držanje Embida protiv Toronta na 30+ razlike na 2 minuta do kraja u plej ofu, dok nije doživeo povredu nosa, šta li već i zbog toga propustio prve dve utakmice protiv Majamija i time je direktno uzrokovan poraz u seriji.

 

Inače, ne smatram da je 15 razlike u današnjem NBA neka prevelika razlika!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Edit: Umesto sto ladi jajca kad im trpaju prevlaku u usta ovim rekordnim cetvrtinama gde primaju po 50+ poena mogao bi malo da stegne odbranu i povede svojim primerom. Umesto sto redovno izlazi u 4/4 da pokupi kajmak posle tih sramota i nasminka poraze..

hahaha, nađi ti meni tog igrača koji je sa 37-38 godina trpao 30 poena, sa 60TS%,naravno asistirao, diktirao napad i uz to što ti kažeš igrao odbranu. Takav se igrač još nije rodio. Rodio se, ustvari, ali je to mogao sa 34-35, kasnije, biologija radi svoje, znači mora da igra odbranu ili napad, s obzirom da u LaL jedva znaju loptu da prevedu preko pola i da šutnu, naravno da će Bron da preuzme kormilo i da vodi napad.

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zakljucak ti je odlican samo sto ne mozes da skapiras sta je uzrok a sta posledica.

 

Ni ovu saku jada pobeda ni bi imali da AD nije imao HOF mesec gde je bio apsolutni go to guy...

 

Ovakva raspala ekipa bi verovatno uhvatila play in sve da Lebrona sa njegovim prosekom od 30 poena i TS od milion zamenis nekim Mikal Bridgesom...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tvoj je problem kada TS% bacaš na smeh i potcenjuješ. Tu se svaka naša rasprava završava, jer ne znaš elementarne stvari.

 

 

Kao i da Bron nosi samo suve poene, nego čovek diktira igru i asistira, kreira napade, ali svašta ćeš danas pročitati od Bronovih hejtera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Kakve veze ima Jordan u celoj prici?

 

Pricam o tome da ne bi bilo lose da Lebron podkrepi ove prazne kalorije, maltene Derozanovske brojke jednim laganim hvatanjem play in turnira.

 

Sve sto je potrebno da prestigne 1.5 ekipu od 12 koje se takmice...

Pa Dzoki kao arhetip GOAT-a, a nema ko se nije sprdao sa njim dok nije dobio timcinu i osvojio SVE jer je - gle cuda - imao NAJBOLJI tim.

Last Dance - jedan od najglupljih i najneobjektivnijih dokumentaraca ikad.  Apsolutni gnar dok se gleda* 

 

😂*Best part - ono kad ljudi vjeruju da je Dzoki tekmu finala igrao sa 43,7 temperaturom 😂😂

Jes vala, a prije te tekme je isto onako kao Superman legao na tracnice u cikaskom metrou da bi voz mogao da prodje 😂🤣

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-----

 

Standardna Denver priča. Imaš čoveka koji je već dao 35 poena uz 70% šuta, ali što bi ti u završnici odigrao makar 1 napad na njega, kad mogu Marej i MPJ da pale nebulozne šuteve preko ruke.

 

Jokić je u zadnja 2 minuta dao jedan koš, kada se Pop zaleteo na neki nebulozni ulaz, a ovaj pogodio iz skoka u napadu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не видим начин на који Јокић може да остане без трећег мвп признања. Заиста би штета било да је остала прва одлука код закуцавања Гордона, на крају ипак исправна одлука. Фантастична утакмица

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar u piku said:

Strasna utakmica,Gordon 7 kucanja danas,čovek igra maestralno,Mpj nek se zapita šta radi,a i menadžment Denvera kome daju 30 milki.

 

Jokic je mogao i 50 imati,ali Jamala je lopta baš povukla. 

 

Profulao je 3-4 suta iz driblinga sve na kraju utakmice.. Sto je najgore odigraju pick i isforsiraju mis-match, ostane Jokic sa nizim igracem u srcu reketa, a on pripaljuje preko Ayton-a. Meni je to tako sebicno i iracionalno da me bas nervira. Ok bro, radimo svi na tvom samopouzdanju, nastavi da sutiras bla bla trebamo te da bi osvojili titulu, ali imaj trun pribranosti, povuci rucnu, dodaj jbte.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

izgledalo mi je u prenosu, kao i ovde, da se nba spasa-vasa korektno postavio za faul u napadu; jes' gre'ota da se sudi ali ne kapiram na osnovu cega su promenili. noge (cini mi se) ne pomera.

Pa pomerio je telo ulevo i digao desnu nogu pre nego što ga je Gordon sastavio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...