Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

55 minutes ago, freethrow said:

 

Vrlo verovatno da jeste.

 

On the court, with the ball waving around his head, Jokic is a polymath. He knows more than everyone else. He grasps developing angles and downloads all moving parts faster than you do on your couch, rewinding the play with a remote control and then processing it in slow motion. Jokic could average 35 points per game if he wanted. Instead, he’s the most brilliant passer of his time. Your favorite playmaker's favorite playmaker.

 

https://nbarankings.theringer.com/five-best-playmakers

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dracarys said:

U svakom slucaju, Jokicu ce biti potrebno dosta muke da se domogne MVP-a. Novinari jedva cekaju na Luku/Tejtuma/Embida

Oko Embiida je opao hajp drasticno, njegova sansa je bila prosle sezone. 

Luku su gurali od starta, Janis je tu kao i Tatum ali Jokic da ima TD sezonu uz odlican skor Denvera, da budu u prve 4-5 ekipa lige? No brainer MVP

 

Mislim da i on konacno dobija zasluge kakve je trebao i prethodne 2 sezone. U 1 MVP sezoni je bila prica oko Stepha i povrede uz Embiida, prosle sezone su kukali za Embiidom na sva zvona ali ove sezone prosto uzivaju u igrama ovog majstora kao sto i trebaju jer ovo je nesto sto ce pricati decenijama sta ovaj decko radi.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Oko Embiida je opao hajp drasticno, njegova sansa je bila prosle sezone. 

Luku su gurali od starta, Janis je tu kao i Tatum ali Jokic da ima TD sezonu uz odlican skor Denvera, da budu u prve 4-5 ekipa lige? No brainer MVP

 

Mislim da i on konacno dobija zasluge kakve je trebao i prethodne 2 sezone. U 1 MVP sezoni je bila prica oko Stepha i povrede uz Embiida, prosle sezone su kukali za Embiidom na sva zvona ali ove sezone prosto uzivaju u igrama ovog majstora kao sto i trebaju jer ovo je nesto sto ce pricati decenijama sta ovaj decko radi.

 

Dodao bib i KD kao moguceg kandidata. Pogotovo ako Bruklin nastavi da pobedjuje i on da redja ovako impresivne procente.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MVP je pola napredna statistika, pola narativ, barem kako ja to kapiram. Imam utisak da iako je KD ove godine objektivno ili bar po meni tu u priči - top 3 ili top 5 - da jednostavno nema narativ na svojoj strani: Bruklin je viđen kao ekipa superstar underachievera, Kajri divljak, Simmons pacijent, Nash oteran... Iako su underdogs po mnogo čemu, ne postoji ta percepcija. U krajnjoj liniji, ni KD nije nešto preterano omiljen lik u offcourt pričama, dok je Jokić barem neutralan tu, a napredni statsi su mu neverovatni. Sa druge strane, Giannis, Steph, Dončić imaju te darling tretmane.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Treca godina ista prica

Mikiju je kriv King koji nabija statse, nemacka prevara Sruder, Coach Vogel/Ham 

Nemam snage ni da gledam Lakerse niti da ulazim vise u rasprave, predajem se

 

Gledacu Majami kad pocnu malo vise da pobedjuju, do tad ionako radim za vreme utakmica nemam vremena

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Pa ova sezona je gotova. AD se nece vratiti skoro i kad se vrati, LAL ce biti oko 13. mesta.

 

Nije kao da su Klipersi koji bez Kavaja i PG lagano mogu izboriti 8-9 mesto

Reggie Jackson, Mann, Batum, Zubac, Marcus Morris, John Wall, Luke Kennard. Strah i trepet za ligu. Sa njima bi Lebron titulu uzeo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...