Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta kazete mocna odbrana Bucksa, dobro brane trojke? 🤣

 

Raspalim Lakersima se desavalo da 140 poena ne ubace za 2 meca ove sezone...

 

Najjace da ce 02.12 da se lome u odbrani. Jos pritom prvi put im zaigrao 2 najbitniji igrac. 

 

Raspali? To sto imaju skor 9-12 nema veze sa pravim stanjem na terenu. Sve bolje i bolje igraju, evo i sinoc je falio Sroder. Odigrali su 1 utakmicu kompletni. Ova ekipa ce svima davati po 115-120 poena bez problema, probem im je na drugoj strani jer osim AD niko nista ne brani a gledaju protivnici da izvuku AD iz reketa.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Milos 3.14 said:

Begli i Hejs su bili otpisivani za NBA basket, međutim obojica imaju budućnost. Sinoć su baš lepo odigrali, pogotovo Hejs koji je pravi flor đeneral i pogotovo ako uspe da održi dobar šut.

Ima lepu budućnost Detroit

 

da, beglija su prebacili na centra, nesto kao mitrovica i tu mu mnogo bolje ide. hayes je dobar igrac, samo ne mogu svi da dostignu neki svoj momentum u par godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

lejkersi pricali interno sami sa sobom, kako bi bilo dobro da uzmu derozana i vucevica za wbrooka i pikove

Cikago se evidentno muci ove sezone, ne igraju ni blizu kao prosle. Lonzo? Niko ne zna sta se desava sa njim, vrlo vrvt ce ga shutdown-ovati tokom sezone. Vucevicu istice ugovor, Derozan sledece sezone 29 miliona. 

Da ne trazim sada ali cini mi se da su oko 150 miliona ako se dobro sjecam, znaci over luxury tax. Da li se isplati da placaju penale za mediokritet?

Plejof ce tesko vidjeti ove sezone, mozda bolje da razjebu sve. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

lejkersi pricali interno sami sa sobom, kako bi bilo dobro da uzmu derozana i vucevica za wbrooka i pikove

 

Bukvalno ovo. Ne postoji nijedan razlog zasto bi Bullsi ovo uradili, sve i da hoce da dizu kucu od temelja ponovo moci ce da se nadje mnogo bolji deal. Uostalom likovi iz Chgo Sports su im vec dali najbolji odgovor - 

 

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi bi i da stisnu i da prdnu

Zasto? Meni ovaj trejd uopste nema smisla za Lejkerse isto. 

Derozan i Vucevic nisu igrali koji te prave znacajno boljim. Posebmo sto je AD sada konacno u sebi skontao da moze da dominira kao C. 

Derozan i Lebron? 

Opet ne resavas pitanje odbrane i suta za 3 poena. 

Vise smisla ima i trejd sa Ind nego ovaj.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Zasto? Meni ovaj trejd uopste nema smisla za Lejkerse isto. 

Derozan i Vucevic nisu igrali koji te prave znacajno boljim. Posebmo sto je AD sada konacno u sebi skontao da moze da dominira kao C. 

Derozan i Lebron? 

Opet ne resavas pitanje odbrane i suta za 3 poena. 

Vise smisla ima i trejd sa Ind nego ovaj.

Njih dvojica kao treći i četvrti igrač tima rešavaju mnogo toga . Bespredmetno je pričati šta bi njih dvojica donela umesto jednog Wbook -a 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Njih dvojica kao treći i četvrti igrač tima rešavaju mnogo toga . Bespredmetno je pričati šta bi njih dvojica donela umesto jednog Wbook -a 

Ti mozda pricas o prajmu tih igraca ali sta tacno donosi Vucevic a sta odnosi? 

Derozan? 

Problem ovih Lejkersa je odbrana i sut za 3 poena. 

Russ u ovoj ulozi ove sezone je sjajan. Radi ono sto je radio cijelu karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Secam se toga da je Simons pominjao na svom podcastu kako bi Bulsi trebalo da izvrse rasprodaju i tenkuju, ali trejdovi koje je on predlagao su takav bullshit (i apsolutno nista ne donose Cikagu) da sam postao poprilicno siguran u moju najnoviju teoriju da je Simons zapravo ozbiljan Cikago hejter.

 

Pokvario mi malo utisak inace bas dobre epizode njegovog podcast-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...