Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Nugetlija said:

Kliprćine su isto slabe. Čini se da su najveći kandidati na naslov Warriorsi, Denver i na istoku Milwauke.

 

Ne bih ja (jos?) svrstavao Denver u kontendere. Jesu neki dark horse koji moze da iznenadi, ali i dalje ima tu dosta upitnika.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Horium said:

 

Ne bih ja (jos?) svrstavao Denver u kontendere. Jesu neki dark horse koji moze da iznenadi, ali i dalje ima tu dosta upitnika.

Slažem se . Zdravlje, Marejeva forma, odbrana. Za sad MPJ odličan, postoje neke naznake dobre odbrane, ali još je rano svrstavati ih u favorite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Ne bih ja (jos?) svrstavao Denver u kontendere. Jesu neki dark horse koji moze da iznenadi, ali i dalje ima tu dosta upitnika.

Zdravi Denver je po meni kontender. E sada, da li će biti zdravi je jedno veliko ali. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar mec Klivlend-Niksi. Micel imao neke spektakularne poteze, Lav igra dobar basket. Nixi svakako fino igraju na startu nove sezone

 

EDIT : Udjose Nixi sa +9 u 4/4, ali onda kanonada Klivlenda, bang bang nastavise da sure trice Micel, Lav i Vejd. Zaista su Kevsi fenomenalan tim i izdobijase 5 za redom i bez Garlanda. Na sve to, treba jos i Rubio da im se vrati. Ljubi izuzetno prija nova uloga. Hemija ekipe na visokom nivou. 

Edited by delgado
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Minesota odradila pucanje u noge Lakers style sa dovodjenjem Gobera. Jednu sasvim dobru ekipu u usponu su potencijalno bas razjebali. Sto je najjace, Naz Reid je C koji je dokazano plodio kad god je imao prostora i veoma dobar i napadacki skolovan backup centar. Vcrs je za za 8 minuta isporucio 11 poena, a sad ce u ovakvoj konstelaciji rostera imati jos manje prostora/minuta da mu daju. 

 

Russ konacno klupiran, startovace Beverley i Trown Brown Jr. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema talenta u ovoj tuznoj ekipi, trude se da igraju smisleno ali bekovska linija by far najgora u ligi. Za Nunna pitanje da li ce ikad vise naci angazman u ligi a da to ne bude neki minimalac iz sazaljenja/two-way/10day contract. Beverley malo lajavo pasce ne moze 2 suta po utakmici da ubaci. Rivs kao neki hasl a ucinak duplo golo. 

 

 Broadie igra najbolju tekmu in a long time u Lakersima, i opet cemo i ovo da izgubimo. Zasuo nas Denverica trojkama bez ikakvog efforta, Jokic igra bas u laganom ritmu. Dejvis ista prica kao i svake godine, pravi grimase sve vreme, boli ga svaki delic tela, pitanje je samo kad ce ponovo da se potpuno raspadne po savovima. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Minesota odradila pucanje u noge Lakers style sa dovodjenjem Gobera. Jednu sasvim dobru ekipu u usponu su potencijalno bas razjebali. Sto je najjace, Naz Reid je C koji je dokazano plodio kad god je imao prostora i veoma dobar i napadacki skolovan backup centar. Vcrs je za za 8 minuta isporucio 11 poena, a sad ce u ovakvoj konstelaciji rostera imati jos manje prostora/minuta da mu daju. 

 

Russ konacno klupiran, startovace Beverley i Trown Brown Jr. 

Rekoh ja kada se taj trejd desio, užasan potez Minesote i pljačka od strane Jute. Mislim da će na kraju biti jedan od najgorih trejdova svih vremena, stvarno WTF potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...