Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


JPM

Recommended Posts

3 minutes ago, Borky said:

Samo mi nije jasno kako pobedjujemo Partizan koji je za nas svemirski brod od ekipe!

Ovo je toliko lose balansirana ekipa puna polu igraca da je to stravicno!

 

Tako što se oni raspadnu kao mi sad, krenu da srljaju i promašuju, a odbranu ne igraju.

Baš kao mi sad ovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Tako što se oni raspadnu kao mi sad, krenu da srljaju i promašuju, a odbranu ne igraju.

Baš kao mi sad ovo.

Ni izbliza se komsije nisu raspale kao mi sada. Ni izbliza. I oni ce da masakriraju ovu istu Albu bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Jebote, napalis se i pobedis na strani Oly, Maccabi i klubove jace od nas. I onda gubis kod kuce od ekipa koje su u serijama poraza i/ili zakucani na dno tabele. To je po meni znak da  mnogo zavisi od motivacije, a ona nedostaje protiv nominalno slabijih ekipa. Nesto izmedju "lako cemo", "pobedice se oni sami" i "ne igra nam se danas nesto".

Link to comment
Share on other sites

Pristup 0, kao da ne gori za top 8...najbolji su najmanje pružili, jbg

 

Za top 8 treba imati i ono medju nogama, pa neka sami pokažu imaju li. Sami ce dati konačnu ocenu svog karaktera

 

Svakako je posle ove sramote to SF. 

 

(Ne znam sta se s Lukom desilo večeras) 

Link to comment
Share on other sites

FpwhdvlWYAAwi6V?format=jpg&name=large

 

Ivanović nakon šokantnog poraza od Albe: U drugom pokuvremenu nismo igrali dobro ni u napadu, ni u odbrani. Ja sam krivac, i to je uvek tako kad se izgubi. To uvek napišite. Hteli smo sve trojkama. I ovo nije put kojim ćemo nešto uraditi, ni u EL, ni u ABA, nigde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...