Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Ne, nisam. Bilo je bezveznjakovica i ranije ali su se mrcovi makar trudili ili sta vec ali gledanje Dzonija, Dobrica iz meca u mec je stvarno postao tezak mazohizam. 

 

Decko koji od 24 sekunde, 20 sekundi potrosi na tapkanje lopte i obavezno 2 ili 3 puta "dribling" iza ledja gdje ne bi ostvario prednost ni protiv stolice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

dobric igra valjda 6-7 godina a dzoni dve, rako da jos manje kapiram zasto ti se bas sada smucilo.

Mozda jer Dobric bas u zadnje dve godine bas losije igra.

 

I ajde pusti coveka, sta si ga zajahao 😄

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

dobric igra valjda 6-7 godina a dzoni dve, rako da jos manje kapiram zasto ti se bas sada smucilo.

Zato sto je tu starosjedilac, zato sto jenu prajmu a decko sve gore i gore igra odnosno ne da nije napredovao vec stagnira a u nekim elementima igre i otisao u rikverc. 

Dodatno me iritira vrvt ta neobjasnjiva ljubav izmedju njega i Duska gdje ostaje nijem na milion propusta doticnog u odbrani ili ocajnoj organizaciji napada, izgubljenim loptama dok se izivlkava nad Nedovicem, Petrusevim pa danas i nad Facuom u 3/4. 

 

O Dzoniju nemam sta reci, ja sam ga prvi branio ljetos i ocekivao sam da mu je bio potreban period aklimatizacije ali decko je tezak promasaj odnosno alibi igrac. On i kad ostvari prednost u trcanju ili iz bloka kao po automatzmu mora da odradi zadnju promenu, ko da mu zivot zavisi od toga. 

Onaj pas kada ne uzima otvorenu trojku nego radi dribling iz ledja i daje Lazarevicu da sutira u zadnjoj sekundi napada samo oslikava njegov boravak u Zvezdi. Bezmudas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...