Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

54 minutes ago, Miki28 said:

@Sector mislis da ce tako skupljati kad su tu Vildoza i Nedovic? 

Ae da sacekamo da se kompletiramo pa cemo davati svoj sud. 

 

Prirodno je da izgledamo bolje sa njima dvojicom sve i da nam je trener Filip Čović ali problem je dublji.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Ti si mislio top 8, final 4? Titula EL? Nisam znao da smo doveli Stepha i Luku. 

 

Cilj je Aba liga, kup i KLS. U EL sta uradimo uradimo a bez Vildoze i Nedovica koji su legit EL igraci mi smo ku... Do tad ih cekaj i izvinjavaju ti se i Vildoza sto nije mogao zbog papira zaigrati sinoc a Nedovic sto se povrijedio na reprezentativnom takmicenju i sto on a i klub zele da se oporavi u fullu ali i da ostane zdrav nakon toga. Duboko ti se izvinjavaju dok cekas taxi itd itd

Titula EL - nisam mislio 

Final 4 - nisam mislio 

top 8 - nadao sam se borbi jer racunam da ekipa koja 10 godina igra EL moze da napadne top 8, kao sto se i Brajtonu ili Volvesima desi da zavrse nekad u top 8 a nekad 16. Tebi je ok da se igra rekreativno EL? Sve super, trebalo je samo negde napomena da stoji da dajem 40k za sezonsku za treninge, nadam se da ce i odziv navijaca onda biti rekreativan i ove a i narednih godina.


Stepha i Luku nismo doveli, ali mi se cini da ih nisu imale ni druge ekipe koje su se borile za TOP 8 prethodnih godina, osim Reala jedne godine koji je imao Luku zapravo. Stepha se ne secam iz Bajerna ili Zalgirisa ranije.

 

Ne treba da mi se izvinjava Vildoza, a ni Nedovic. Treba da mi se izvinjava onaj ko je doveo 16 igraca - od toga 13 na istoj poziciji, pa Vildozu 17og i onaj ko je Nedovicu dao milion x 3 - sto nije imao ni u Armaniju sa 25 godina.

 

Mada taj koji je to uradio je napravio 10 jos glupljih poteza ovog leta, tako da ima bas dosta da se izvinjava.

 

dopuna: ja ne mislim da je Dovla nesto specijalno fejlovao, ni bolji treneri iz ove uzasno sklopljene grupe ne bi izvukli mnogo vise. 
Bez obzira na to, mislim da mu Bajern jeste kljucna utakmica jer ako tu izgubi, onda ce na 0-7 kad kritike budu glasne Covic najlakse da resi situaciju pustanjem Dovle niz vodu

Edited by bosMan_jr
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znamo sta radimo bez Markovica i Mitrovica na terenu.I tako se ne moze pobediti u EL.Prakticno kad njih nema,prevashodno Markovica iako je Mitar igrao bolje,ipak je ova plej mi imamo nemoc u napadu kao protiv PAO.I to cak nije zbog nekih Markovicevih bravura,samo ok igra ali zamene su mu nesposobne i naprave od ekipe izbezumljen kolektiv.

@Guru bas me zanima koji minus imamo kada oni nisu na terenu.

 

S druge strane mislim da ekipa uopste nije toliko krs koliko to pokazuje na momente.Jednostavno to su sve igraci uloge,neko treba da ih stopi i poveze,da bude izrazeni lider/go to igrac kada zapne.

Recimo Bentil je pogodio sve pocetkom utakmice ali on ipak ne moze da iznese taj broj lopti koji dobija u napadu,nije on za to.Jednostavno nema kvalitet,promasice 2 3 poluhoroga i zbog broja lopti koji dobija dole upropastice i 2 3 izlazna dodavanja i to je to.Ne jer nisu bile izgledne situacije nego nema taj kvalitet.On je(a i skoro svi ostali u timu) za manji broj lopti-manje bi i gresili,ne bi padalo samopouzdanje...

 

Ja verujem u dobru kosarku,nekada,kada?ko zna.Da li ce Vladini padovi tokom utakmici biti nepremostivi,ne znam.Ima dobre akcije,setove ali vodjenje utakmice zaskripi.Videcemo za pola godine godinu da li ce steci iskustvo ili nikada nece nauciti.

 

 

Edit:sa Mitrovicem na terenu imamo -3,sa Markovicem -2,sa Ivanovicem -17.

I on nikada nije doneo doprinos ekipi,kada i ima individualni ucinak opet je igra ekipe zbog njega 0,takodje vrlo cesto vise primi u odbrani nego sto pogodi u napadu,ako pogodi nesto.Nema vise price za njega,daleko je od ovog nivoa i ekipa ozbiljno trpi zbog njega.

 

Od ostalih zanimljiv,Petrusev ima -17,Lazarevic -22 i Adams -1.

Valjda ce Guru malo da uoblici ovu statistiku,prikaze koji je zapravo rezultat bio sa Markovicem i Lukom...

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Titula EL - nisam mislio 

Final 4 - nisam mislio 

top 8 - nadao sam se borbi jer racunam da ekipa koja 10 godina igra EL moze da napadne top 8, kao sto se i Brajtonu ili Volvesima desi da zavrse nekad u top 8 a nekad 16. Tebi je ok da se igra rekreativno EL? Sve super, trebalo je samo negde napomena da stoji da dajem 40k za sezonsku za treninge, nadam se da ce i odziv navijaca onda biti rekreativan i ove a i narednih godina.


Stepha i Luku nismo doveli, ali mi se cini da ih nisu imale ni druge ekipe koje su se borile za TOP 8 prethodnih godina, osim Reala jedne godine koji je imao Luku zapravo. Stepha se ne secam iz Bajerna ili Zalgirisa ranije.

 

Ne treba da mi se izvinjava Vildoza, a ni Nedovic. Treba da mi se izvinjava onaj ko je doveo 16 igraca - od toga 13 na istoj poziciji, pa Vildozu 17og i onaj ko je Nedovicu dao milion x 3 - sto nije imao ni u Armaniju sa 25 godina.

 

Mada taj koji je to uradio je napravio 10 jos glupljih poteza ovog leta, tako da ima bas dosta da se izvinjava.

Pa ako ti je cilj top 8 onda zadrzis trenera koji je uspostavio sistem, koji je napravio ime u tom klubu i koji je navikao da radi u ovakvim uslovima ali to je sad neka druga prica koja nema veze sa Jovanovicem. Utd spucava 100+ miliona svaki rok pa jel u LS? Evo sad je spucao 220 mil i ima odlicnog trenera a da se zavrsi sada sezona gdje bi bio? Van LS i 2 u Ligi Evrope. 

Real u kosarci? Koji mu je skor u EL? 1-2 i to jedva dobio Pao. Jel se skidaju glave tamo a budzet je 40+ miliona i igraju im najjaca imena Evrope.

 

Jovanovic ima 0-3 u EL od kojeg je samo realno Pao kiks. Baskonija je ozbiljna suterska ekipa, kad ih ide sut pasce i mnogo jace ekipe od Zvezde. Efes je b2b prvak i najjaci tim EL. Pao je bio mjerilo, izgubili smo nevjerovatno ali ja se iskreno nadam da su i Jovanovic ali i igraci izvukli pouke i da cemo protiv Bajerna koji je na slicnom nivou, pokazati to. Gostovanje Realu nakon sto je izgubio od Oly 2 dana prije, nije mjesto za nase vadjenje. Treba odigrati muski pa vidjeti sta i kako ali tu je sve ispod 10 razlike uspjeh za novu ekipu sa novim trenerom i masu novih igraca.

 

Mi treba da rastemo kao tim iz meca u mec i bitno je vidjeti napredak. Ja sam ga sinoc vidio ali mnogo posla je jos pred nama.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Pa ako ti je cilj top 8 onda zadrzis trenera koji je uspostavio sistem, koji je napravio ime u tom klubu i koji je navikao da radi u ovakvim uslovima ali to je sad neka druga prica koja nema veze sa Jovanovicem. Utd spucava 100+ miliona svaki rok pa jel u LS? Evo sad je spucao 220 mil i ima odlicnog trenera a da se zavrsi sada sezona gdje bi bio? Van LS i 2 u Ligi Evrope. 

Real u kosarci? Koji mu je skor u EL? 1-2 i to jedva dobio Pao. Jel se skidaju glave tamo a budzet je 40+ miliona i igraju im najjaca imena Evrope.

 

Jovanovic ima 0-3 u EL od kojeg je samo realno Pao kiks. Baskonija je ozbiljna suterska ekipa, kad ih ide sut pasce i mnogo jace ekipe od Zvezde. Efes je b2b prvak i najjaci tim EL. Pao je bio mjerilo, izgubili smo nevjerovatno ali ja se iskreno nadam da su i Jovanovic ali i igraci izvukli pouke i da cemo protiv Bajerna koji je na slicnom nivou, pokazati to. Gostovanje Realu nakon sto je izgubio od Oly 2 dana prije, nije mjesto za nase vadjenje. Treba odigrati muski pa vidjeti sta i kako ali tu je sve ispod 10 razlike uspjeh za novu ekipu sa novim trenerom i masu novih igraca.

 

Mi treba da rastemo kao tim iz meca u mec i bitno je vidjeti napredak. Ja sam ga sinoc vidio ali mnogo posla je jos pred nama.

Ja koliko se secam mi smo imali trenera iz tvog opisa ali ga nismo zadrzali, i ne bih rekao da sam za to kriv ja.

 

Paralelu sa UTD nisam razumeo, tacno je da spucavaju mnogo para i da ocajno rade vec godinama, ali ne vidim vezu sa nama. Mi sa manjim budzetom moramo da radimo izuzetno kvalitetno i pazljivo da bismo bili konkurentni. A dovodjenje random 17 igraca kao na igrici je sve samo nije kvalitetno i pazljivo.

 

U Realu nece padati glave nakon 1-2, mada ni tu ne vidim vezu sa nama, siguran sam da bi pale glave da neko kaze u oktobru: pa dobro ne moze se svake godine igrati finale EL, ove godine nam je dosta i 6-7 mesto.

 

Madrid svakako nije mesto za vadjenje, mnogo bi lakse bilo da su dobili sinoc, ovako moze da bude vrlo neprijatna utakmica…

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Uh koje su ovde price dok je trener Jovanovic i Raduljica na 2g a Keselj SD ili sta vec. Klub je u glibu samo takvom. Jedina sreca je sto ne moraju da se muce oko para i rezultata bar u ABA ligi.

 

Da dodam koliko svi cene sad Markovica kojem je jedini potez trojka od tablu koju je bacio kao Bosko buha. Adams sam na tri i po direktivi spusta skoreru Bentliju.

 

baskonija se posprdala i to je cinjenica. Valensija je dobila taj isti Efes npr..Alba bez tuce igraca ima 3-0.

 

Meni nije rezultat problem vec sto je klub na istom nivou i pre Covica, samo su dobili masne pare. Igras u Pioniru na premijeri i dodje ti 4k ljudi...dajte nas pet random ovde i tu lovu i bilo bi bolje 1/1...ovi veze sa zivotom nemaju. Zvezda bi u Endesi ispala iz lige..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nista nije Jovanovicu biti ili ne biti, on ce biti trener Zvezde i dalje. 

U naredna dva meca ce dobiti Vildozu i Nedovica, dva kapitalca i nasa 2 najbolja igraca tako da ce biti i mnogo vise opcija u napadu.

 

Vidjecemo kako ce to uklopiti ali stvarno ne vidim poentu da se nakon svakog poraza namece omca Jovanovicu i da mu se odbrojavaju dani.

Svako strpljenje ima kraj,Alimpije dobio Real u gostima pa nije preziveo.Jovanovic je neko ko ima dobar pristup igracima i prilicno je posvecen.Vise je vodja nego trener,ne vodja koji URLA nego vodja da motivise i radi sa igracem.Panatu mu zaboraviti necu,ali nislim da zasluzuje sansu i kredite barem do kupa u Nisu.🙂

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Perkos2 said:

što bi nam bio cilj titula u ABA kad posle EL igramo rekreativno?

 

ABA titula je cilj jer je to dostižan trofej kojim se potvrđuje dominacija u regionu, prvenstveno u Srbiji.

Što se EL tiče, tu čekamo da nam se jednom u x godine poklope kockice, pa da uđemo u 8 ili dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam utakmice preko EL aplikacije, nema reklama , prenose sve Tajm aute. Vlada je dva puta iz TO crtao akciju za Petruševa prvi put je iz finte šuta krenuo na prodor mlako i bojažljivo. Odmah posle toga je zvao novi TO i nacrtao nove dve akcije za njega i rekao mu da slobodno šutne, da ne razmišlja, a ako ide na prodor da je ukuca . Lepo je to zvučalo.

Petrušev je posle toga dao dve trice iz tih akcija.

Ne želim da budem ničiji advokat, ali trener nam je trenutno najmanji problem. Pravio je greške, ali ima i dovoljno dobrih stvari. Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobedi iz ove dve poslednje utakmice, značilo bi ekipi na psihološkom planu, a i treneru.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, quentin said:

 

ABA titula je cilj jer je to dostižan trofej kojim se potvrđuje dominacija u regionu, prvenstveno u Srbiji.

Što se EL tiče, tu čekamo da nam se jednom u x godine poklope kockice, pa da uđemo u 8 ili dalje. 

ne razumem zadovoljstvo  da se bude prvi u selu a da u gradu budeš samo lutka koju svi šutiraju a onda se kao tešiš da si najbolji u selu 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg nije nam ni raspored naklonjen bas, osim te Panate sve ostalo je za sada ocekivano. Baskonija ne izlazi iz Spanije za sad. Hocemo neki sistem a teramo trenera posle 5 utakmica, ne znam sta bi nam donelo da novi trener upadne u ovaj raspored meceva. Nek tera Vlada ovako za sad, pa cemo videti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Uh koje su ovde price dok je trener Jovanovic i Raduljica na 2g a Keselj SD ili sta vec. Klub je u glibu samo takvom. Jedina sreca je sto ne moraju da se muce oko para i rezultata bar u ABA ligi.

 

Da dodam koliko svi cene sad Markovica kojem je jedini potez trojka od tablu koju je bacio kao Bosko buha. Adams sam na tri i po direktivi spusta skoreru Bentliju.

 

baskonija se posprdala i to je cinjenica. Valensija je dobila taj isti Efes npr..Alba bez tuce igraca ima 3-0.

 

Meni nije rezultat problem vec sto je klub na istom nivou i pre Covica, samo su dobili masne pare. Igras u Pioniru na premijeri i dodje ti 4k ljudi...dajte nas pet random ovde i tu lovu i bilo bi bolje 1/1...ovi veze sa zivotom nemaju. Zvezda bi u Endesi ispala iz lige..

Od broja navijaca koje imamo u Srbiji,dolazi nas sramotno malo na utakmice.Nekad protiv Krke u Pioniru mozes da cujes sudije kako se domundjavaju.Kako god kakva nam je poseta i kakvi smo navijaci igraci su nam cist NBA ukljucujuci Adamsa.Salim se,Adams nije zasluzio ni tetka da ga gleda.

Da ne spominjem Omica,gusle,bedolazak na Aba,3 godine ne EL...

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Gledam utakmice preko EL aplikacije, nema reklama , prenose sve Tajm aute. Vlada je dva puta iz TO crtao akciju za Petruševa prvi put je iz finte šuta krenuo na prodor mlako i bojažljivo. Odmah posle toga je zvao novi TO i nacrtao nove dve akcije za njega i rekao mu da slobodno šutne, da ne razmišlja, a ako ide na prodor da je ukuca . Lepo je to zvučalo.

Petrušev je posle toga dao dve trice iz tih akcija.

Ne želim da budem ničiji advokat, ali trener nam je trenutno najmanji problem. Pravio je greške, ali ima i dovoljno dobrih stvari. Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobedi iz ove dve poslednje utakmice, značilo bi ekipi na psihološkom planu, a i treneru.

Bravo

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Po meni, jedan od velikih problema ovog tima, osim onih sto su prethodno navedeni, to je uloga Bentila. Ako se od njega ocekuje da bude jedna od glavnih napadackih opcija, mislim da ce biti ozbiljnih poteskoca u nasem napadu. Nisam ga gledao na nekom drugom nivou takmicenja, ali ono sto je igrao u euroligi definitivno nije materijal za ono sto nas strucni stab ocekuje od njega. Meni je ok da se bentil koristi kao opcija iz popa, da igramo za njega akciju za 3p, ali ono guranje pod kos na njega( sto bi u teoriji trebalo biti ok zbog njegove snage) je nesto sto nam ne donosi prednost na terenu, pre svega jer on ima problem sa zavrsnicom oko obruca pod kontaktom( onaj poluhorog iz skoka mu je ocajan, i iz toga se vidi da to nikada nije radio) i nista manji problem sa izlaznim pasom kada ga udvoje.

Ne bih prerano da sudim ali mislim da mu bbiq nije jaca strana, i ne mogu da se otrgnem utisku da me neodoljivo podseca na lesora.

Nadam se da ce povratkom Nedovica i prikljucivanjem Vildoze u tim, Bentilova napadacka uloga drasticno da se smanji, jer ne vidim njega kao jednog od nosilaca nase igre.

Izvinjavam se na malo duzem prvom upisu, i svako dobro svima.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ne želim da budem ničiji advokat, ali trener nam je trenutno najmanji problem. Pravio je greške, ali ima i dovoljno dobrih stvari. Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobedi iz ove dve poslednje utakmice, značilo bi ekipi na psihološkom planu, a i treneru.

 

Realno nije ni njemu lako. Veliki broj novih igrača, treba sve to skockati, pronaći uloge, ali toga je bio svestan kad je sve ovo prihvatio. Na kraju krajeva i u ovakvim situacijama pokazuješ koliko vrediš kao trener. Malo je vremena prošlo, videćemo u narednom periodu da li će se nešto promeniti.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milos 3.14 said:

Gledam utakmice preko EL aplikacije, nema reklama , prenose sve Tajm aute. Vlada je dva puta iz TO crtao akciju za Petruševa prvi put je iz finte šuta krenuo na prodor mlako i bojažljivo. Odmah posle toga je zvao novi TO i nacrtao nove dve akcije za njega i rekao mu da slobodno šutne, da ne razmišlja, a ako ide na prodor da je ukuca . Lepo je to zvučalo.

Petrušev je posle toga dao dve trice iz tih akcija.

Ne želim da budem ničiji advokat, ali trener nam je trenutno najmanji problem. Pravio je greške, ali ima i dovoljno dobrih stvari. Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobedi iz ove dve poslednje utakmice, značilo bi ekipi na psihološkom planu, a i treneru.

Ma akcije posle tajma su redovno dobre,bilo da su za pozicioni napad bilo da su specijali kada ima malo vremena do kraja napada.Recimo i juce smo poceli utakmicu zicerom iz akcije,nije to smesna stvar.Ali se malo gubi u rotaciji,videcemo da li je to vise (ne)iskustvo ili adaptacija na haos nove ekipe koja je svake nedelje ponovo nova/igraci samo dolaze.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milos 3.14 said:

Gledam utakmice preko EL aplikacije, nema reklama , prenose sve Tajm aute. Vlada je dva puta iz TO crtao akciju za Petruševa prvi put je iz finte šuta krenuo na prodor mlako i bojažljivo. Odmah posle toga je zvao novi TO i nacrtao nove dve akcije za njega i rekao mu da slobodno šutne, da ne razmišlja, a ako ide na prodor da je ukuca . Lepo je to zvučalo.

Petrušev je posle toga dao dve trice iz tih akcija.

Ne želim da budem ničiji advokat, ali trener nam je trenutno najmanji problem. Pravio je greške, ali ima i dovoljno dobrih stvari. Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobedi iz ove dve poslednje utakmice, značilo bi ekipi na psihološkom planu, a i treneru.

Промашен топик, овде се само пише како је тренер незналица и како је 6 или 8 победа у ЕЛ премија

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Perkos2 said:

što bi nam bio cilj titula u ABA kad posle EL igramo rekreativno?

Covicu je u startu bio prioritet da KKP ne igra EL, a ne da mi postanemo stabilni evroligas. Naravno, u okvirima cinjenice da nemamo licencu. Mnogo toga je moglo i moralo da se uradi u smeru stabilizacije kluba. Od svega toga je ostalo veliko nista. Od FMP-a koji nikada nije postao ono sto je trebao da bude, vec je postao teski balast i gazdin plan b kada ode iz Zvezde, preko baljezgarija u medijima i svadjama sa svima, pa do inacenja sa Radonjom i njegovih misterioznih odlazaka.

Covicu je samo bilo u glavi da bude ispred KKP i da ovi ne igraju EL. Zbog takvih idiotskih prioriteta smo sada na debeloj nizbrdici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jao opet besmislene zavere protiv Covica,dokle vise ljudi,koliko maste imate.Kazem,gresaka i prostora za kritiku na pretek al cuj nije mu prva zelja i cilj da budemo stabilan evroligas nego nesto trece.Bas se preteruje.

demantuj to činjenicama a ne pričom o preterivanju, umesto da iz godine u godinu rastemo u EL mi smo sve gori i gori a ove sezone miriše da ćemo biti najgori u EL

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Da smo imali samo ovog i ovakvog Howarda u prva 3 kola i sve ostale iste igrače i trenera, bili bismo možda i na 3-0. 

To je ono što je veći problem od Jovanovića. 

Znas sta je jos veci problem,ajde Hauvard je ekstrem,mnogo je to traziti,Nejt bi nas odveo na potencijalnih 2-1,1-2 sigurno.Dati samo 28p za poluvreme onakvoj odbrani Baskonije je kriminal,da ti Markovic bude slamka spasa medju svim bekovima je jos veci kriminal.Cak je i Branko u poredjenju sa nekima trenutno super koristan.

Ima i povreda,lose srece,ali opet,doveli smo se u stanje da ne mozemo dobiti EL mec sa ovakvim bekovima/plejevima.

2 minutes ago, Perkos2 said:

demantuj to činjenicama a ne pričom o preterivanju, umesto da iz godine u godinu rastemo u EL mi smo sve gori i gori a ove sezone miriše da ćemo biti najgori u EL

Ok,nemam argumente da bi Covic najvise zeleo da budemo stabilan evroligas...

 

Ti ne vidis argumente zasto je mnogo bolje i bitnije biti prvi u ABA nego drugi iako nemamo dobre rezultate u EL.Te stvari su iz aviona jasne,benefiti viseslojni i presudni.

Stvarno svasta trpi tema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

 

Ti ne vidis argumente zasto je mnogo bolje i bitnije biti prvi u ABA nego drugi iako nemamo dobre rezultate u EL.Te stvari su iz aviona jasne,benefiti viseslojni i presudni.

Stvarno svasta trpi tema.

Da te odmah upozorim da kod mene pinkovsko-kurirske fore ne prolaze i da ako želiš diskusiju trebaš da komentarišeš samo ono što sam napisao a ne da izvrćeš reči.

Dakle nikad nisam napisao da je bolje biti drugi u ABA ligi to je samo tvoj bedan pokušaj da odbraniš neodbranjivo. 

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...