Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Šta će radimo tamo do petka...?

...kum će da me navuče na gostovanje sa preteranom degustacijom...sad nemam alibi ni da eskiviram futsal...uvaliće mi žena garantovano i kera da šetam i da tuširam papagaja 2/2.

Žordi vrati se, Bodi ima da ti raskući ovo.
Kampaco u ABA, a Partizan u EL ?

Voc nekst...?


















  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Placebo Lone star said:

To je ona.Zalosno nadmena i nepristojna sa ponasanjem polaznika akademije mladih lidera sns a.Inace pored 2 sezonske sam morao da dokupim karte za Bajern.Nazvala me Grobarom i ubacenim elementom i rekla mi da ne pokusavam da prevarim klub.Inace sam kupio sezonsku u korona sezoni iako sam znao da necu gledati.Gledao Zvezdu u tom istom Pioniru daleko pre njenog rodjenja.Ma sve u svemu prilicno nepristojna zena.

Inace sam bio domacin navijacima Zalgirisa na F4,tako da ocekujem kasno prolecovanje na Baltiku.

Iza @Tamburinjo ostaje pustoš!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Ima li kakva novost za Dzonija i Martina ili krijemo karte?

 

Dzoni je navodno u nedjelju imao posljednji pregled.

Za Martina je bilo 2+ meseca pauze kad se povredio.Dzoni ima zajebanu povredu jer lako moze da se obnovi tako da mislim da ce taman sa Kampacom na teren ili ce igrati samo Aba.Iskreno mislim da nam je Martin potreban vise nego Dzoni u ovom trenutku jer bi utakmice sa Barsom i Realom imale drugi epilog da smo imali     
nekog da zastiti reket.Dobra stvar je sto smo razigrali Mitrovica ali on samo u small ball u moze da igra 5.

Link to comment
Share on other sites

Kamaradi, treba mi mala pomoć. Prijatelji iz Slovačke me pitaju za karte protiv Partizana. Ima li neko informaciju (ako nije isuviše rano), da li će uopšte biti karata u slobodnoj prodaji, da li oni iz inostranstva mogu da ih pazare online itd.

Ako neko nešto zna, napišite mi privatnu poruku da ne gušimo ovde. Hvala

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, svarozicslo said:

Kamaradi, treba mi mala pomoć. Prijatelji iz Slovačke me pitaju za karte protiv Partizana. Ima li neko informaciju (ako nije isuviše rano), da li će uopšte biti karata u slobodnoj prodaji, da li oni iz inostranstva mogu da ih pazare online itd.

Ako neko nešto zna, napišite mi privatnu poruku da ne gušimo ovde. Hvala

Online nece biti u prodaji, vazice samo sezonke i grupa ce dobiti karte sigurno... 

Mislim da cemo u Ljubljani odigrati zaostali mec u sledeci ponedeljak, kada smo mi trebali biti domacini Cedeviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Placebo Lone star said:

Za Martina je bilo 2+ meseca pauze kad se povredio.Dzoni ima zajebanu povredu jer lako moze da se obnovi tako da mislim da ce taman sa Kampacom na teren ili ce igrati samo Aba.Iskreno mislim da nam je Martin potreban vise nego Dzoni u ovom trenutku jer bi utakmice sa Barsom i Realom imale drugi epilog da smo imali     
nekog da zastiti reket.Dobra stvar je sto smo razigrali Mitrovica ali on samo u small ball u moze da igra 5.

 

Dzoni nam je potreban što prije zato što ne igra Campazzo. Da je on registrovan, pitanje da li bi Dzoni uopšte igrao, surovo al jbg.

 

Za Martina je bila prognoza Februar ali su u međuvremenu Duško a i Čović izjavili da oporavak ide brže nego što se očekivalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stefi88 said:

Online nece biti u prodaji, vazice samo sezonke i grupa ce dobiti karte sigurno... 

Mislim da cemo u Ljubljani odigrati zaostali mec u sledeci ponedeljak, kada smo mi trebali biti domacini Cedeviti.

 

Cudi me da ga nisu stavili danas. Imalo je lufta. Dva dana posle meca u ABA ligi, tri dana pre meca u EL. Jel COL imala nesto izmedju?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stefi88 said:

Online nece biti u prodaji, vazice samo sezonke i grupa ce dobiti karte sigurno... 

Mislim da cemo u Ljubljani odigrati zaostali mec u sledeci ponedeljak, kada smo mi trebali biti domacini Cedeviti.

 

a što nećemo biti domaćini, odnosno zašto se neće igrati utakmica?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, svarozicslo said:

Kamaradi, treba mi mala pomoć. Prijatelji iz Slovačke me pitaju za karte protiv Partizana. Ima li neko informaciju (ako nije isuviše rano), da li će uopšte biti karata u slobodnoj prodaji, da li oni iz inostranstva mogu da ih pazare online itd.

Ako neko nešto zna, napišite mi privatnu poruku da ne gušimo ovde. Hvala

Mutni su mi nešto ti tvoji "prijatelji iz Slovačke" baš za utakmicu s Partizanom pošteno da ti kažem... 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

a što nećemo biti domaćini, odnosno zašto se neće igrati utakmica?

Mislim da ce se u tom terminu odigrati ona odlozena sa Cedevitom u Ljubljani a da ce se opet traziti novi termin za utakmicu kada smo mi domacini... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

Mislim da ce se u tom terminu odigrati ona odlozena sa Cedevitom u Ljubljani a da ce se opet traziti novi termin za utakmicu kada smo mi domacini... 

 

Logicno ... sto da bude prosto, kad moze komplikovano

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stefi88 said:

Mislim da ce se u tom terminu odigrati ona odlozena sa Cedevitom u Ljubljani a da ce se opet traziti novi termin za utakmicu kada smo mi domacini... 

 

Hvala na informaciji. Krajnje je neozbiljno ovo, planiraš sopstveni posao spram utakmice a oni je tek tako pomere u Ljubljanu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kontra said:

 

Hvala na informaciji. Krajnje je neozbiljno ovo, planiraš sopstveni posao spram utakmice a oni je tek tako pomere u Ljubljanu.

Nije to jos sigurno, cuo sam tako, nema jos nista zvanicno...

Po meni je to ok ako vec nema termina, jer je zaista glupo igrati zaostalu utakmicu na kraju regularnog dela kada se sve vec zna.

Mada opet kada ce odigrati onda ovu kada smo mi domacini 😂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stefi88 said:

Nije to jos sigurno, cuo sam tako, nema jos nista zvanicno...

Po meni je to ok ako vec nema termina, jer je zaista glupo igrati zaostalu utakmicu na kraju regularnog dela kada se sve vec zna.

Mada opet kada ce odigrati onda ovu kada smo mi domacini 😂

naredni put kad oni budu domaćini 😁

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...