Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Grunf said:

Duško kaže da očekuje Kampaca za par dana.

 

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Ivanovic potvrdio dolazak Kampaca! Kaze pricao je sa njim, zadovoljan je, ocekuje ga vrlo brzo u timu. 

 

-Kaže da su novinari pogodili dolazak Kampaca.

-Da će Vildoza dobro da spava nakon duple pobede i da bi trebalo da časti saigrače, kaže Argentinci nisu škrti.

 

Edit. @srlepajce brži, a nije tvit.

 

Edited by Čvarkov
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će Dalibor iskoristiti momački ove minute koji mu slede dok ne rešimo pitanje centra.

Trebaće mu ozbiljan fokus da prihvati asiste koji će dolaziti od Kampaza, Vildose, Luke pa i Petruševa.

Ozbiljno je meso pod košem i skočan hasler.

Za rim protektora i korektora iz drugog plana će mu trebati nešto više osećaja i brzine.

Robustan je, nešto sporiji ali ide na svaki skok i kucanje u roku od odma.

 

Petrušev nam je dolaskom Kampaca i modifikacijom pozicije Vildose i Nedare sada najjači hibrid u rotaciji.

Mislim da sada Žoc sebi grize jajca što je odbio Miškovu ponudu na samo jednu sezonu.

Broz je upravo pokušaj nabavke takvog kombo 4-5 sa šutem.

Ne znam da li ABA liga ima još nekog visokog meke ruke kojeg možeš ovako da premeštaš na pozicijama 4 i 5.

Edited by Wingwalker
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Kolko je Ivanović kul čovek i koliko smo se mi forumaši ogrešili o njega.

 

Očekivao sam nekog drill sergeant mračnjaka, koji frkće i reži na igrače, novinare, publiku.

 

Duško sve suprotno, ne sumnjam da ima strogu metodologiju rada ali deluje da je blizak sa igračima i da je jako zadovoljan odnosom tima i publike prema igri.

 

Što se mene tiče, da nam ostane Duško na klupi još mnogo godina.

  • Like 42
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah Covicevo gostovanje kod Mileta, i mogu vam reci da me pozitivno iznenadilo koliko je opusten i gotivan lik. Inace zanimljivo, a nesto sto nisam znao, kaze da je Lazic u FMP stigao sa 12-13 godina, i da je bio previse dominantan u mladjim selekcijama i pazi sad "bio je strasan skorer", pa bre gde nestade taj napadacki asortiman? 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...