Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

htedoh nesto da napisem, ali eto tako ova vest... 

sta reci? 

ode nam jedan od idola, heroja... prerano.

ja i dalje odbijam da poverujem da nema zive, a ne ovako mladog coveka.

ali bas kao i bard, i sinisa ce zauvek biti ziv za nas i jedan od nas. 

lepo neko rece mihajlovic u sredinu... a moze i ovo je pozicija za igraca sa fantasicnim udrcem... to nikad za vjek vjekova nece nestati.

zauvek legenda!

:classic_sad:

Edited by jaka blazic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Benito said:

Kace Bagzzi da ozvanici?

Ako ima pameti i nadam se da ima, ne moze nijedan potpis bllo kog  igraca na ovom svetu da zameni tuznu vest u vezi Sinise, niti bi bilo kakva objava trebala da se objavi dok idol nas odlazi na onaj svet.

 

NEK  TI JE VECNA SLAVA MIHA.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Šarac said:

Ako ima pameti i nadam se da ima, ne moze nijedan potpis bllo kog  igraca na ovom svetu da zameni tuznu vest u vezi Sinise, niti bi bilo kakva objava trebala da se objavi dok idol nas odlazi na onaj svet.

 

NEK  TI JE VECNA SLAVA MIHA.

Naravno, ovo sam napisao pre tuznih vesti 😔

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2022 at 9:11 PM, Šarac said:

Ne znam zasto me uopste spominjes u bilo kakvom kontekstu sa doticnim forumasom?

da li se oglasavam uopste ovih dana?

Da li sam ikoga ovih dana nervirao svojim upisima.

Pre dve nedelje sam zahtevao od moderacije da ovu temu ugasi i da otvori neku drugu. 

Medjutim rezulatati su dosli i odjednom nismo vise gadljivi na isti taj tim koje gle cuda vodi Dusko Ivanovic, njemu ne smeta Bentil, Markovic, Lazic, Lazarevic , Martin, Holland i ostali koji su vec 5 x odavde proterani u jednom pravcu.

 

Molm da me ti i ostali ne quotujete bez ikakvih osnova, pogotovo ne u ovoj sprdnji sa Kamapazom

postacu veran pratilac @goldberg i pobornik njegovog protivljenja bilo kakvih povezivanja naseg kluba sa bolesnim parama koje idu uz ove natpise u vezi Kampaza.Degutatno je da neko ima 300 k eur platu mesecnu u Srbiji dok se ceka na operaciju kuka 3 godine, ili bilo koja druga operacija u drzavnoj bolnici bez debele veze.

 


uzivajte sutra u derbiju, daj da gledamo parket, da li mozemo da ih dobijemo pa mozda rasprodama Pionir za naredne dve utakmice, klub koji ne moze da raproda Pionir odmah ( a  nekada smo mogli arenu da rasprodama za sat) ne sme i ne moze da se povezuje sa Kampazom ili bilo kojim igracem skupljim od 300 k eur. Cak da sve utakmice da rasprodamo do kraja godine nece pokriti dve plate Kampaza, a ne da se prica o plati plus obestecenju.

 

 

4.5 miliona u zbiru  za Kampaza, svako ko to moze da proguta neka odmah pogleda u svoju licnu kartu i pogleda datum u istoj, ako je ima, onda neka dobro razmisli kako je dosao do iste jer je nekog slagao za svoju godinu rodjenja.

Sto se tice Delija, da, uzeli su karte u slobodnoj prodaji, i da, sutra ce biti u Areni i ta brojka prevazilazi broj koji bi da su se dva kluba dogovorili moglo da se razmeni.

Zna se da se derbije kod nas kad smo domacini  karte uzimaju samo uz sezonsku, Delije su  usli na stadione gde je bilo zabranjeno i trazio se pasos a da ne udju u Arenu su svom gradu, tesko da je moglo bez njih, da se igrala utakmica u Surdulicu u isto vreme ne bi ih bilo, ali posto je pauza, jebiga, ima mesta u rasporedu da se iskaze "vernost" prema KKCz.

 

Uzivajte sutra, ja sam okupio ekipu u stanu, spremio rostilji i pivo, veliki je dogadjaj, zajebite igrice van parketa i reality medija i portala koji zive od klikova.,

 

Valjda toliko imate iskustva, a ne da se primate na spinove oko Kampaza kome nama kao klubu uopste nisu potrebne niti su potekle od nas. 

 

pozdrav 


 

Ostavicu ovo ovde

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Devil In My Pants said:

Milano se samoubio i protiv PAO, samo ovde je Beron ubo trojku, tamo nije. 

 

Ivanovic je trebao da pogleda odbranu PAO protiv Berona, jednom je ostao sam.

 

Ali realno ono u Atini preslikano u Pioniru..samo je ta trojka spasila Milano..zato je i trazio Mesina TO..usrali su se ko grlice...

Pogrešio je Duško. Hteo je on da vidi kako je Radonjić sačuvao Berona, ali uzeo da gleda Zvezda - Zenit iz prošle sezone.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stari Wook said:

Ima valjda neki Amer (na 2-3 meseca), koji će da pravi blokove i skače.

Emanuel Terry 

 

2 hours ago, Боги said:

 

Nadam se da je Dorsey, ali mislim da je Kostas Antetokounmpo sto mi se iskreno ne svidja.

Link to comment
Share on other sites

Mito je zanimljiv i nezgodan igrac, ali ne bih rekao da je ono sto nam treba. Agravanis svakako to nije.

Dorsi je nerealan, ne treba preterivati bas 😂

 

Moguce da se Bogijevo dete igralo sa telefonom pa slucajno objavilo ovo (moja je skoro tako poslala nekim devojkama neke poruke…) 👀

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Iako su Luka Vildosa i Nemanja Nedović objavama na društvenim mrežama praktično doveli Argentinca u redove crveno-belih, posao nije gotov.

 

"Još ništa nije gotovo. Radimo na tome, kada bude bilo završeno, imaćete informacije. Nismo ni daleko nismo ni blizu. Luka je izašao sa tim, posle ga je podržao Nedović. To su njihove želje, to je lep momenat. Druga stvar, gledao sam neke druge objave sa 6,9, sedam miliona evra. Ljudi napraviše matematiku, odmah je tu država. Kao što su pre neki dan izašli sa informacijom da je Vučić odobrio dolazak... Te cifre koje pominju, ne znam kakva je to mašta", rekao je Čović u emisiji "Miljanov korner" na "Sputnjiku".

 

Španska Marka je prenela vest da će Kampaco potpisati za Zvezdu u rekordnom transferu.

 

"Možda razumem Marku, ona je patriotski naklonjena prema Realu. Čini se da Real boli ovo. Nisu izašli sa ponudom. Mi smo bili jasni u skladu sa našim mogućnostima. Treba videti sve finansijske mogućnosti, procenili smo da u ovom trenutku možemo to da priuštimo. Kažem, ništa nismo završili", dodao je Čović. "Ako uzmete da je ona cifra od sedam miliona, o kojoj pričaju, promašili su četiri puta".

 

Link to comment
Share on other sites

Čim još nije potvrđeno, biće da je Faku doleteo na Mali Kalemegdan, a da je onda Čova pokušao da mu objasni da se nisu kroz mejlove baš razumeli oko cifara.. ali da kad su već tu, sigurno mogu da dogovore nešto.

 

Sve u svemu, liči na još jedan Shabaz slučaj 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:
Quote

 

Iako su Luka Vildosa i Nemanja Nedović objavama na društvenim mrežama praktično doveli Argentinca u redove crveno-belih, posao nije gotov.

 

"Još ništa nije gotovo. Radimo na tome, kada bude bilo završeno, imaćete informacije. Nismo ni daleko nismo ni blizu. Luka je izašao sa tim, posle ga je podržao Nedović. To su njihove želje, to je lep momenat. Druga stvar, gledao sam neke druge objave sa 6,9, sedam miliona evra. Ljudi napraviše matematiku, odmah je tu država. Kao što su pre neki dan izašli sa informacijom da je Vučić odobrio dolazak... Te cifre koje pominju, ne znam kakva je to mašta", rekao je Čović u emisiji "Miljanov korner" na "Sputnjiku".

 

Španska Marka je prenela vest da će Kampaco potpisati za Zvezdu u rekordnom transferu.

 

"Možda razumem Marku, ona je patriotski naklonjena prema Realu. Čini se da Real boli ovo. Nisu izašli sa ponudom. Mi smo bili jasni u skladu sa našim mogućnostima. Treba videti sve finansijske mogućnosti, procenili smo da u ovom trenutku možemo to da priuštimo. Kažem, ništa nismo završili", dodao je Čović. "Ako uzmete da je ona cifra od sedam miliona, o kojoj pričaju, promašili su četiri puta".

 

Какав хладан туш ако не дође

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Čim još nije potvrđeno, biće da je Faku doleteo na Mali Kalemegdan, a da je onda Čova pokušao da mu objasni da se nisu kroz mejlove baš razumeli oko cifara.. ali da kad su već tu, sigurno mogu da dogovore nešto.

 

Sve u svemu, liči na još jedan Shabaz slučaj 😄

Razlika je u Matiću, do sad što je pisao za potpise igrača bilo je tačno

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Čim još nije potvrđeno, biće da je Faku doleteo na Mali Kalemegdan, a da je onda Čova pokušao da mu objasni da se nisu kroz mejlove baš razumeli oko cifara.. ali da kad su već tu, sigurno mogu da dogovore nešto.

 

Sve u svemu, liči na još jedan Shabaz slučaj 😄

Pa ja se ne secam kada se neka transfer saga zavrsila pozitivno kada je KK u pitanju, tj da je igrac o kojem se toliko pisalo na kraju stvarno i dosao kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...