Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, madafaka73 said:

Pričam o poređenju Kalina - Nedović po pitanju liderstva.

Prvo, da li je uopšte Nemanja projektovan od KKCZ kao lider tima ove sezone kao što je Kalina bio prethodne?

 

Naravno da jeste, od strane Precednika.

 

20 minutes ago, Guru said:

U ovom trenutku Duško Ivanović bi bio premija, iskreno bih se obradovao ako bi uspeli da ga dovedemo. 

 

Upravo. Uz sve mane, čovek je TRENER. I iskreno govoreći, ovoj našoj raspuštenoj bandi upravo treba jedan takav.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa ne zarezuje mozda Lebron i Durant, a Lebranko bi trebalo da zarezuje, ili ako ga to ne dotice onda da ide u biznis vode polako, neka manja zgradica na Karaburmi za pocetak

Takvo ponašanje više ne prolazi, zbog toga nigde i ne radi ... svi ga obilaze u širokom luku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ako nista, Dusko bi bar bio neko ko sigurno ne bi pristajao na kompomise s Nebojsom i koji bi sam sastavljao ekipu. Uz to je trener i nekad je negde ostvario neki rezultat, za razliku od Dovle. 

Ekipa je sastavljena na vreme :classic_smile: ... sad je na uzmi ili ostavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Ako nista, Dusko bi bar bio neko ko sigurno ne bi pristajao na kompomise s Nebojsom i koji bi sam sastavljao ekipu. Uz to je trener i nekad je negde ostvario neki rezultat, za razliku od Dovle. 

Baš zato mislim da nema šanse da dođe.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Ekipa je sastavljena na vreme :classic_smile: ... sad je na uzmi ili ostavi.

 

Da se uloge raspodele logicno, da se skrati rotacija i da se zategne odbrana i moze ovo da bude ok. Nismo najsrecnije selektirani, ali nismo ni bas toliko sakati koliko delujemo sad.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa ne zarezuje mozda Lebron i Durant, a Lebranko bi trebalo da zarezuje, ili ako ga to ne dotice onda da ide u biznis vode polako, neka manja zgradica na Karaburmi za pocetak

Ima neke vocnjake, maline ili kupine, tako nesto.   

 

Jok i da ne zarezuje, tacno bi ga Dusko odrobijao posle one bacene lopte u aut umesto da je samo polozio u kos. Ne bih zeleo da budem u kozi niti Duska, niti Lazica a boga mi ni nas kad bi se tako nesto desilo dok je ovaj na klupi.   

 

 

Ja sam iskreno za Poceca ili kako se vec zove, onaj simpaticni italijan. Ako nista, bar cemo sve utakmice kuci pobediti kad krenu da skakucu on i ludi gaucos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...