Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Filbi said:

Ili to ili jača prehlada, virus kao i pola Beograda, nije bila korona ili ne kod svih.

Ja prosle nedelje nisam mogao do toaleta, nikad mi u zivotu nije bilo tako, kao pokretni les, bukvalno. Sta god da je, sumnjam da ce moci da igraju kako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Mitić, Pekić, Đurković, mi ostale u sećanju onako iz prve 

 

Sečam se meča, gledao sam ga kod pokojnog buraza na NBGDu, na sveže kupljenom kolor TVu EI Niš.

 

PS

 

E, da, tad mu se ulica još uvek bila zvala Georgi Deža.

Edited by Laki21
  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, jaka blazic said:

jbt nedovic, pa dokle vise covece, dokle? 

cenim da je propustio 41% sezone do sad i gomilu bitnih meceva...

ali nije da nismo znali i upozoravali pre sezone da bi moglo da se desi.

ali nije strasno, propustio je samo mec za top 8 u atini, najbitniju tekmu u aba ligi i zavrsnicu el...

dobro je da je igrao bar prvih 6 kola el...

Čovek je propustio ukupno 11 mečeva od 54 koliko smo odigrali, od toga je 8 propustio zbog povrede sa priprema reprezentacije. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

 

Ista reakcija, nula povezanosti. Kada nema hemije i zajedništva (koje se ne iskazuje na team bildingu zajedničkim ručkovima) već u ovakvim situacijama, jebeš ti to.

 

Zamislimo da je situacija bila obratna, da je npr Bentil krenuo na nekog njihovog igrača, bi li ostali stajali na strani kao pičke i širili ljubav i zajedništvo?

 

Kako nije bilo reakcije? Pa Lazarević je uhvatio i držao Lesora. Madar je sa njihove strane razdvajao. Niko nije ni očekivao ovakvu reakciju Lesora. Prišli su kasnije i ostali, da je još neko uz Lesora krenuo na Petruševa video bi onda da li ne bi bilo pičvajza.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Do dolaska Luke Vildoze i Fakunda Kampaca, Srbija nije bila poznata destinacija za košarkaše iz Argentine. Fudbaleri su znali da “zalutaju”, ali košarkaši ne.

 

Za Luku Vildozu i Fakunda Kampaca se Beograd pokazao kao pun pogodak. Ponovo je o nekadašnjem plejmejkeru Real Madrida, Denvera i Dalasa, a sada Crvene zvezde govorio legendarni Luis Skola. Sada za prstižnu špansku “Marku”.

– Nije me iznenadio njegov dolazak u Crvenu zvezdu, ne znam zašto misle da je to kontroverzna odluka. Smatrao je da je to najbolja odluka za njegovu karijeru u tom trenutku, a tako i meni izgleda. Crvena zvezda je evroligaški tim, igrao je dobro ali suspenzija ekipa ga je stavila u lošu poziciju. Sviđa mi se ekipa u kojoj igra – rekao je Skola.

Nekada snažni košarkaš, a sada “penzioner” Luis Skola je rekao da je veliki problem “gaučosa” to što se uglavnom odlučuju za dve tri sredine – NBA, Španiju i Italiju.

– Ponekad mi u Argentini imamo tendenciju da se ‘zatvorimo’ u dve-tri sredine koje su nam dobro poznate, što značajno umanjuje opcije i izbor. A, eto, imate Crvenu zvezdu, Partizan, nemačke klubove… Mnogo je mesta gde se igra dobra košarka i trebalo bi naši igrači da prošire tu bazu i zaigraju na više različitih mesta. Najvažnije je igrati Evroligu, Evrokup ili Ligu šampiona. Drago mi je što su argentinski igrači počeli malo da šire vidike – zaključio je Skola

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...