Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

kapa dole za borbu, neverovatno je kako smo se nosili sa ovakvim sutom Barse bez Vildoze

 

da ne zaboravim, palac dole za Bentila, ona njegova minijatura na kraju 4/4 kada ne moze da uhvati loptu koja mu pada u ruke a potom lomi tablu u situaciji gde je sam u hali je vise nego sramotna

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Naravno da mi je žao ovakvog poraza, ali posle ovakve utakmice mislim da nije u redu da prstom upirem u bilo koga. Duško je tako naštelovao ove momke da ovo može samo da ih ojača. Sjajna utakmica protiv strašnog protivnika. Nema razloga za tugu, prodružiće nam se uskoro Kampaco, najveovatnije i Polonara. Glavu gore. Bravo Zvezdo!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, K.Dot said:

Dobrić i Bentil - tupan i glupan.

Ne zaboraviti Lazica koji ne pravi faul na kraju, a odlicno odigrao odbranu veceras. Ivanovic je zajebao pocetak tekme bez njega i setio ga se na -15. A Dobric nas je kostao jedno 10-11 poena sa promasajem trojke i dvojke i onda dve trojke preko njega. Mašala, momče. Do balčaka si nam ga zabio. Slabo smo branili trojke, mnogo otvorenih suteva su imali gosti. Tako su nas na kraju dobili.

 

Ovaj slepac koji nije video aut Mirotica neka se sam odjavi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ovo se iz aviona videlo i profesionalnom sudiji nije moglo da promakne.Samo je pitanje da li su amateri ili....

Pa Barsa ima najveći lobi u Evroligi, nije to ništa novo. Zbog toga Šaras samo još ispada veći klovn kad se onako debilski nervira zbog sudija. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Ma šta vam je ljudi, imali su sreće igrači barselone da im lopta prolazi kroz obruč. Da nisu imali sreće mi bismo sigurno pobedili.

 

Baš toksično.

 

Kme, kme, zašto Dobrić ne igra kao da je Higins. Zato što je Higins 3x bolji igrač.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikeAir said:

Kada se oporave Ivanovic,Martin,Vildoza i kada konacno Kampaco zaigra EL ovaj tim ce da pisa po svima

Nisi pogrešio ni kada si napisao Bentil. On baš mora da se oporavi. Ovo što je večeras igrao bolje igra Holland iako su druga pozicija. 
Strim mi zabagovao pa ne viđoh Mirotićevu trojku. Na tih 8.2 sekunde do kraja sam bio u fazonu, ma sigurno pravimo faul, kad ono izjednačenje. Znao sam da u produžetku padamo, jednostavno to je neko nepisano pravilo u košarci. 
Ništa momci, glavu gore, pa da u naredna dva kola u EL dobijemo. Realno sa Kampacom to možemo, a ako se zaista pridruži Polonara protiv Reala, mislim da bi to bila prava stvar.
Biće vraški težak taj top 8, ali ovi momci to mogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica dva tima koji su jedni od najvecih favorita za final 4. Teraj dalje, jos da se registruje Kampazo, vrati Vildoza i do final 4 vozi Dusko. 

 

Utakmica ko utakmica, ne znam sta se ovde nervirate, desavaju se i ovakvi porazi, ni prvi ni zadnji u svetu kosarke. Mnogo je dobrih stvari bilo na ovoj utakmici. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Baš toksično.

 

Kme, kme, zašto Dobrić ne igra kao da je Higins. Zato što je Higins 3x bolji igrač.


Medo moj dobri, više je kao kme, kme zašto Dobrić ne igra jao da je profesionalni košarkaš ali nema veze, imaćemo valjda i mi tu sreću da nam lopta prolazi kroz obruč a protivnicima jok pa ćemo onda mi pobediti, momcima kapa dole.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Ne zaboraviti Lazica koji ne pravi faul na kraju, a odlicno odigrao odbranu veceras. Ivanovic je zajebao pocetak tekme bez njega i setio ga se na -15. A Dobric nas je kostao jedno 10-11 poena sa promasajem trojke i dvojke i onda dve trojke preko njega. Mašala, momče. Do balčaka si nam ga zabio. Slabo smo branili trojke, mnogo otvorenih suteva su imali gosti. Tako su nas na kraju dobili.

 

Ovaj slepac koji nije video aut Mirotica neka se sam odjavi.

 

 

Faul je trebao da napravi Petrusev na Miroticu, ostalo je 3 sekunde

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...