Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Meni je u Bobijevom slucaju mnogo realnije da ostane u SAD cak i posle kraja karijere.

Ocigledno da mu sve to prija, veca je zvezda od mnogih dokazanih igraca tamo, kinta je dobra i bice je i nakon karijere ako bude ostao tamo, reklame, filmovi, neki podcast, ima bezbroj varijanti za njega.

 

Sa druge strane ovde se vraca u guzvu, pod pritisak, na uvrede i pljuvanje, sve to za kintu koja mu nije neophodna i u takmicenja u kojima je vec dominirao, a zna i sam koliko je to daleka proslost.

 

Sta znam, meni jedna od drazih glava i ne mogu da budem protiv njegovog dolaska, cak iako vec imamo jednog penzosa na njegovoj poziciji.

Ako dodje, bar nece dozvoliti sebi da se bruka, bude nespreman i van svakog ritma.

Za sta bi to bilo dovoljno pitanje je...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što sam gledao Bobišku u reprezentaciji na par utakmica, djelovao je mrvicu bolje od Raduljice i mrvicu gore od Kuzmića. 

 

Ako uzmemo u obzir da bi mijenjao najbržeg igrača u reketu, onda imamo jedan veliki apsurd. 

 

Ono što je dobro jeste da nema nekog relevantnog izvora koji najavljuje taj potpis. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto je vecina protiv Bobija... U treningu je i formi u EL bi sigurno imao solidne brojke...

Mitrovic, Martin, Bobi u perspektivi odlicna centarska linija... Uvek bi pre Bobija neko Alfa Kabu i tako te neke igrace...

Uostalom Dusko odlucuje, tako da trebamo biti mirni... 😏

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sto je vecina protiv Bobija... U treningu je i formi u EL bi sigurno imao solidne brojke...

Da li si gledao kako Boban Marjanovic igra u poslednjih godinu - dve?

Kada kazem "igra", ne mislim nikako na highlights video klipove gde je moguce da jedan Darko Balaban izgleda kao hibrid Hakima i Karima.

 

Da, Boban bi bio koristan kada se igra protiv Fola, Tavaresa i ostalih sekvoja, ali cak i sa ove strane bare kosarka naginje sistemu igre u kom igraci kao on imaju sve manje prostora.

 

U odbrani je Bobi uvek bio levo smetalo, to se ne moze rapidno promeniti. 

Problem je sto njegova igra na tom delu terena vise ne znam kako moze da se nazove. 

Bio bi apsolutno najsporiji igrac Evrolige i sama pomisao na eksploataciju pika 2 na 2 gde neki Vildosa ili Nedovic uz Bobija brane kos je boktemazo koliko jeziva. Boktemazo.

 

Pokretnost, cvrstina i jos pokretnosti trebaju na ovakvu spoljnu liniju. 

Obezbedi poneki posed viska, daj 2-3 kosa na ofanzivni skok ili alley-oop, obezbedi defanzivni skok i brz pas za tranziciju.

 

Cista komplementarnost i iskoriscavanje svojih najboljih kvaliteta, a to su svakako ova trojica na pozicijama 1 i 2.

Nekadasnja statistika i istorija su manje relevantne sada.

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravite na Martina, on je praktično završio sezonu. Ako jurimo nekoga, to mora biti prvi centar. Luka backup, da ne akamo Petruševa kada je počeo lepo da igra na 4. I da vidimo da li i koliko mogu da se iskoriste Kuz i Raduljica, bar na ABA utakmicama. Bobi je notorna glupost na iks levela.

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Sile nema da se Hollywood Boby prikazao Dušku Ivanoviću kome je kristalno jasno koliku rupu imamo defanzivno pod košem. Samo u tri naredna kola kada treba nekog staviti pred Fala, Dubljevića i Mirotića. Kuz će nam teško obezbediti i taj kasvetni prvi napad ali možemo računati da će ih bar malo izmoriti za svojih 5 minuta.
Možda se posegne i za Daliborom na petici...ima tu i krtine i skočnosti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, madafaka73 said:

Zaboravite na Martina, on je praktično završio sezonu. Ako jurimo nekoga, to mora biti prvi centar. Luka backup, da ne akamo Petruševa kada je počeo lepo da igra na 4. I da vidimo da li i koliko mogu da se iskoriste Kuz i Raduljica, bar na ABA utakmicama. Bobi je notorna glupost na iks levela.

 

 

ma naravno, više ima smisla malo poraditi sa kuzom, to što će se dobiti od bobija sem dodatnih 10cm visine nije ništa što živnuli kuz ne može da isporuči a plus ima i ponešto bitno što bobi nije imao ni u najboljim EL danima kod nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

Rok za registraciju za sutra je do 18h (danas)

Mi nismo žurili da dostavimo potrebnu dokumentaciju, sad i oni u EL ne žure sa registracijom ... tako to ide.

Bez obzira na sve to, nije realno da on dobije bitnu minutažu ... još ni imena saigrača nije zapamtio.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sto je vecina protiv Bobija... U treningu je i formi u EL bi sigurno imao solidne brojke...

Mitrovic, Martin, Bobi u perspektivi odlicna centarska linija... Uvek bi pre Bobija neko Alfa Kabu i tako te neke igrace...

Uostalom Dusko odlucuje, tako da trebamo biti mirni... 😏

Ti mislis da je neko u formi ako je napucan...

 

Bobi u svom prajmu nije imao pluca za ozbiljnu tekmu, mogu misliti sada na sta lici.

4 minutes ago, Kankkunen said:

 još ni imena saigrača nije zapamtio.

Cak je za Raduljicu mislio da je vozac autobusa, sokirao se kad ga je video u avionu...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...