Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Clash said:

previse selfadzija i snimatelja nadglasavanja himne za moj ukus

Armani ima napad kad smo mi na samo -2 i umesto da se vrsi pritisak ljudi uhvatili telefone, kao da snimaju dolazak vanzemaljaca, a ne kosarkasku akciju..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Petrusev odlican

Ostali svi sranje

Pionir glasan ali previse selfadzija i snimatelja nadglasavanja himne za moj ukus

Idemo dalje, jebacemo bracu ortodoksno.

 

 

Mene Petrusev odusevljava. Ofanzivno moze sve. Bio sam skeptican, jer je navijacki neutralan, vidi se da igra tamo gde misli Misko da ce ovaj dobiti minute, ali neosnovano sam bio skeptican, decko radi odlicno posao, pa sta ako je hladni profesionalac?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam 3 tačke na ovu utakmicu

 

1. Tolko sam došao pijan da sam na poluvremenu obukao jaknu i kenuo kući misleći da je kraj utakmice

 

2. Skinuo sam se polu nag na minus 6 i ložio ljude oko sebe da okrećemo, bilo je 55 sekundi do kraja (fala bogu da nismo dobili, dobio bih infarkt)

 

3. Zaboravio sam treću misao, ali ja sam Duškista od glave do pete

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Steta zbog one lose odbrane na Beronu kada smo prisli na -2... Lazic ga je bas dobro cuvao u jednom periodu utakmice... Brutalan je suter Beron, svaka cast...

Bentil je u padu definitivno...

Raduje Petrusev, pozitivno iznenadjenje, u stanju je na vise nacina da napada kos, dobar u skoku... 

Nedovic bas zabrinjava u sutu za tri, neverovatno...

Vildoza i on na izmaku snage...

Valjda ce dovesti nekog i nadam se da imaju alternativu ako Kampaco ne dodje na kraju... Samo ko god da dodje bice svi smoreni, jer su svi vec videli Kampaca u nasem dresu jbg...

Link to comment
Share on other sites

Uvek se posle poraza napisu neke nerealne zelje navijaca sa menadzera, sad bih sve poslao peske kuci, sutra trening u 06, odstaviti xy igraca u gostujucoj hali, odmah oterati ovog onog i uglavnom je to plod nervoze posle poraza i nemoci ali sada hladne glave potpuno miran kazem molim vas otpustite Raduljicu. 

 

Poente nema da taj lik obitava. Kao nama na termin kad hoce neki kljakavac da dodje samo kazemo nemoj znam barem da nemam izmenu i da moram da se trudim visea ne kao ti si tu a samo me kanalis... Mislim uglavnom sam ja taj kljakavac ali to ne menja poentu...

 

Okrecite Beograd ....Otpustite Raduljicu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

opet kazem, zovi ivanovica, reci mu da ne gleda treninge i da ilic mora da igra

Brate, realno naporan si ko tesne gace. Nemam obicaj da se ovako obracam ljudima koje licno ne poznajem, ali pretera ga brate mili....

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...