Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Удаје се Бену сестра данас, објавио је на твитеру. Очигледно се поклопио и рођендан јуче... У суштини @Geronimo је све лепо објаснио мало изнад, много је фактора који утичу на ову одлуку и све је индивидуално. Не треба око овога много расправљати, момак је наш апсолутно најбољи играч за сада, 100% даје на оба краја терена, игра за тим... Нек је отишао, сигурно му значи и знаће да цени и то што му је клуб допустио тај одлазак.

 

Едит: Можда има и две сестре, небитно јбт, само пустите човека, ионако нема појма итд...

Edited by Шеф стручног штаба
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dalibor Ilić na poslednje tri utakmice protiv Cedevita Olimpije:

 

29 poena, 11 skokova, indeks 43

19 poena, 12 skokova, indeks 28

16 poena, 12 skokova, indeks 26

 

Znači idealno vreme da Bentil ode u Ganu na sestrinu svadbu

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kontra said:

sestrina svadba jeste povod koji zaslužuje slobodne dane.

 

suština bi trebalo da bude kako je ono što bentil razume kao događaj koji je važan njemu, je upravo događaj koji zaslužuje slobodne dane.

hoću da bacim nepravoslavini respect nekom levom bilju iz bašte? izvoli, bentile, nekrstu nepravoslavni - je okej odgovor. 

 

koga zabole da li je rođoš ili svadba ili plastelin osim bentila?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

suština bi trebalo da bude kako je ono što bentil razume kao događaj koji je važan njemu, je upravo događaj koji zaslužuje slobodne dane.

hoću da bacim nepravoslavini respect nekom levom bilju iz bašte? izvoli, bentile, nekrstu nepravoslavni - je okej odgovor. 

 

koga zabole da li je rođoš ili svadba ili plastelin osim bentila?

 

Ako nemaš kriterijume onda nemaš ni sistem. Ovo je krajnje neozbiljan pristup sagledavanju vođenja nekog kolektiva ili posla.

 

Ako svako određuje shodno svojim sklonostima kada može da napusti svoj posao onda bi nas to dovelo do apsurdnih situacija.

 

Bukvalno bi se takvim pristupom tim raspao za mesec dana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

meni je ovo odlicno
treba svakog igraca pustiti da ide na rodjendane blize i dalje rodbine, jer mikromenadzment
nego treba ove strance nagovoriti da uzmu i po koju slavu
objasniti im koncept, i da po zakonu firma mora da da slobodan dan
dugorocno, taj rad na posrbljavanju ce znaciti i reprezentaciji

Da, svakog igraca koji je prilikom potpisivanja ugovora dogovorio to i treba pustiti, jer ce onda i on imati vise razumevanja kad bude plata kasnila. I nije otisao na rodjendan, vec na svadbu, ali jbg, sto bi se vodio istinom kad ne odgovara argumentu?

 

Nije devojka juce zakazala svadbu, nije ni Bentil prekjuce saznao kad je vencanje. Ponasate se kao da je otisao bez dozvole kluba u sred finala PO, a ne na pocetku sezone uz dogovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

E pa finansijeru Crvene Zvezde kroz porez, ti kao gradjanin Republike Srbije i Crvena Zvezda kao klub iz Republike Srbije si u duznosti da postujes najosnovnija prava koja su potvrdjena Ustavom, medjunarodnom ugovorima, Ustavom, kolektivnim ugovorima, Zakonom o radu a zamisli jedno od tih prava jeste odsustvo zbog vencanja clana uze porodice. 

A? Koji clan Zakona o radu regulise odustvo usled vencanja uzeg clana porodice? Smrt uzeg clana porodice - da, SOPSTVENO vencanje - da, ali uzeg clana porodice - ne. 

@Chaos Is Meje vise u radnom pravu od mene, moze da potvrdi ili opovrgne.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Zato što sve treba opljunuti, sa što više sarkazma, ironije i jeftinog humora.


Kontaš i sam (ne treba previše inteligencije) da nam je sve krenulo nizbrdo od razbijanja kostura tima, na čelu sa najtrofejnijim trenerom, stvaranja Frankeštajna od strane trenera Nebojše, slabih igara na pripremama i početku sezone, do potpunog apsurda u vidu ovog Bentilovog izleta. Nema veze ovo sa Benovim odsustvom toliko, koliko je sve pogrešno što uprava radi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, leki bg said:

A? Koji clan Zakona o radu regulise odustvo usled vencanja uzeg clana porodice? Smrt uzeg clana porodice - da, SOPSTVENO vencanje - da, ali uzeg clana porodice - ne. 

@Chaos Is Meje vise u radnom pravu od mene, moze da potvrdi ili opovrgne.

 

 

ali to na kraju krajeva iz ugla bentila a posledično i zvezde, nije važno.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, leki bg said:

A? Koji clan Zakona o radu regulise odustvo usled vencanja uzeg clana porodice? Smrt uzeg clana porodice - da, SOPSTVENO vencanje - da, ali uzeg clana porodice - ne. 

@Chaos Is Meje vise u radnom pravu od mene, moze da potvrdi ili opovrgne.

 

Clan 77 stav 1, 3 i 5 Zakona o radu pa izaberi sta mozes primijeniti.

Ako smatras da se u stavu 1 odnosi samo na sopstveno vencanje ili ne smatras sestru kao clana uzeg dijela porodice onda primijeni stav 5 pa ces vidjeti da poslodavac moze odobriti odsustvo zaposlenom zbog opravdanog razloga.

 

Blize se odredjuje kolektivnim ugovorima, ugovorom o radu, pravilnikom.

Nek kaze Chaos ako mu je to materija, ja sam svakako 99% vremena u krivici

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo pustanje Bentila skandalozno po vise osnova.

Hajde svakog igraca da pustimo na rodjendane, svadbe, krstenja itd... Na sta bi to licilo?

On je profesionalac koji zivi od kosarke i porodica nazalost mora da trpi sem ako je neki smrtni slucaj u pitanju kao kada smo pustili Voldena ako se dobro secam. Ovo je sramotan potez i kluba i samog Bentila i tacka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Dalibor Ilić na poslednje tri utakmice protiv Cedevita Olimpije:

 

29 poena, 11 skokova, indeks 43

19 poena, 12 skokova, indeks 28

16 poena, 12 skokova, indeks 26

 

Znači idealno vreme da Bentil ode u Ganu na sestrinu svadbu

 

Jedno obozavanje za ovog coveka.

 

Ne Ilica, vec Gurua 🙂

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...